1. Kyana Define & Hidratează Co-wash 300ml

    Kyana Define & Hidratează Co-wash 300ml

    Tip de păr: Creț

    13,20 € 44 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  2. Kyana Coacăze Negre 5000ml

    Kyana Coacăze Negre 5000ml

    Tip de păr: Toate Tipurile

    33,20 € 6,64 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  3. Kyana Life Box Sampon Antimatreață Păr 250ml

    Kyana Life Box Sampon Antimatreață Păr 250ml

    Tratament: Mătreață / Scalp uscat, Tip de păr: Uscat

    12,20 € 48,8 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  4. Kyana Sampon De Păr Împotriva Mătreții 1000ml

    Kyana Sampon De Păr Împotriva Mătreții 1000ml

    Tratament: Mătreață / Mâncărime, Tip de păr: Gras

    36,50 € 36,5 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  5. Kyana Herboria Ulei De Argan C100 Pentru Păr Tratate Sensibil 1000ml

    0

  6. Kyana Sampon Reconstrucție/Hrană 300ml

    Kyana Sampon Reconstrucție/Hrană 300ml

    Tip de păr: Rebel

    14,40 € 48 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  7. Kyana Lifebox Tonic Pentru Păr 1000ml

    Kyana Lifebox Tonic Pentru Păr 1000ml

    Tratament: Căderea părului

    36,50 € 36,5 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  8. Kyana Herboria Max Ulei De Argan 250ml

    Kyana Herboria Max Ulei De Argan 250ml

    Tip de păr: Fragil

    12,60 € 50,4 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  9. Kyana Salon Professional Neutralizant Sampon De Par 1000ml

    Kyana Salon Professional Neutralizant Sampon De Par 1000ml

    Tip de păr: Toate Tipurile

    11,00 € 11 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  10. Kyana Evozen Șampon Uscat 300ml

    Kyana Evozen Șampon Uscat 300ml

    15,79 € 52,63 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  11. Kyana Șampon Uscat De Hidratare 100ml

    Kyana Șampon Uscat De Hidratare 100ml

    Tip de păr: Vopsit

    9,12 € 91,2 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  12. Șampon revitalizant după soare Suncare 250 ml

    Șampon revitalizant după soare Suncare 250 ml

    Tratament: Scalp uscat, Tip de păr: Rebel

    17,10 € 68,4 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  13. Kyana Evozen 400 ml

    Kyana Evozen 400 ml

    Tip de păr: Vopsit

    18,90 € 47,25 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  14. Kyana Queen 1000ml

    Kyana Queen 1000ml

    Tip de păr: Rebel

    34,37 € 34,37 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  15. Kyana Evozen Șampon de Hidratare

    Kyana Evozen Șampon de Hidratare

    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  16. Kyana Sun Care Extracte De Ulei De Argan 250ml

    Kyana Sun Care Extracte De Ulei De Argan 250ml

    Tip de păr: Toate Tipurile

    12,69 € 50,76 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  17. Kyana Life Box Tonic Pentru Păr 250ml

    Kyana Life Box Tonic Pentru Păr 250ml

    Tratament: Căderea părului, Tip de păr: Fragil

    12,20 € 48,8 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  18. Kyana Sampon De Păr Pentru Volum 1000ml

    Kyana Sampon De Păr Pentru Volum 1000ml

    Tip de păr: Fin

    41,33 € 41,33 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  19. Kyana Queen Fără Sulfați 250ml

    Kyana Queen Fără Sulfați 250ml

    Tip de păr: Normal

    13,80 € 55,2 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  20. Kyana Șampon 300ml

    Kyana Șampon 300ml

    38,48 € 128,27 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  21. Kyana Life Box Sampon Antimatreață Păr 250ml

    Kyana Life Box Sampon Antimatreață Păr 250ml

    Tratament: Mătreață / Mâncărime, Tip de păr: Gras

    12,20 € 48,8 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  22. Kyana Sampon de par 100 ml

    Kyana Sampon de par 100 ml

    96,19 € 961,9 €/lt
    LivrareMâine

    0

  23. Kyana Queen 250ml

    Kyana Queen 250ml

    Σαμπουάν

    12,90 € 51,6 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  24. Kyana Sampon De Par Hidratare 1000ml

    Kyana Sampon De Par Hidratare 1000ml

    Tip de păr: Deteriorat

    23,63 € 23,63 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  25. Kyana Salon Professional Summer Fruits Sampon De Par 5000ml

    Kyana Salon Professional Summer Fruits Sampon De Par 5000ml

    Tip de păr: Toate Tipurile

    33,20 € 6,64 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  26. Kyana Life Box Skin Protector 250ml

    Kyana Life Box Skin Protector 250ml

    Tip de păr: Vopsit

    23,50 € 94 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  27. Kyana Queen Sampon De Par 1000ml

    Kyana Queen Sampon De Par 1000ml

    Tip de păr: Toate Tipurile

    38,50 € 38,5 €/lt

    0

  28. Kyana Salon Professional Neutralizant Post Culoare 5000ml

    Kyana Salon Professional Neutralizant Post Culoare 5000ml

    Tip de păr: Vopsit

    33,20 € 6,64 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  29. Kyana Queen Pre-Treatment

    Kyana Queen Pre-Treatment

    Tratament: Scalp sensibil, Tip de păr: Toate Tipurile

    Ambalaj: 250 / 1000 ml
    35,70 € - 134,00 € de la 35,7 €/lt

    0

  30. Kyana Salon Professional Migdale 250ml

    Kyana Salon Professional Migdale 250ml

    Tip de păr: Toate Tipurile

    8,79 € 35,16 €/lt

    0

  31. Kyana Herboria Max Camomille Sampon De Păr Pentru Păr Blond 250ml

    Kyana Herboria Max Camomille Sampon De Păr Pentru Păr Blond 250ml

    Tip de păr: Vopsit

    12,90 € 51,6 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  32. Kyana Repair Now 250ml

    Kyana Repair Now 250ml

    Tip de păr: Fragil

    39,00 € 156 €/lt

    0

  33. Kyana Queen Fără Sulfați 1000ml

    Kyana Queen Fără Sulfați 1000ml

    Tip de păr: Toate Tipurile

    32,10 € 32,1 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  34. Kyana Define & Hidratează Co-wash 300ml

    Kyana Define & Hidratează Co-wash 300ml

    Tip de păr: Creț

    10,19 € 33,97 €/lt
    LivrareAstăzi

    0

  35. Kyana Sampon De Păr Împotriva Mătreții 1000ml

    Kyana Sampon De Păr Împotriva Mătreții 1000ml

    Tratament: Mătreață / Scalp uscat, Tip de păr: Uscat

    36,50 € 36,5 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  36. Kyana Life Box Sampon Antimatreață Păr 250ml

    Kyana Life Box Sampon Antimatreață Păr 250ml

    Tratament: Mătreață / Scalp uscat, Tip de păr: Uscat

    9,17 € 36,68 €/lt
    LivrareAstăzi

    0

  37. Kyana Salon Professional Choco Caramel Sampon De Par 5000ml

    Kyana Salon Professional Choco Caramel Sampon De Par 5000ml

    Tip de păr: Vopsit

    33,20 € 6,64 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  38. Kyana Herboria Ulei De Argan C100 Pentru Păr Tratate Sensibil 1000ml

    0

  39. Kyana Go Dry Șampon Uscat 250ml

    Kyana Go Dry Șampon Uscat 250ml

    Tip de păr: Gras

    16,20 € 64,8 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  40. Kyana Life Box Tonic Pentru Păr 250ml

    Kyana Life Box Tonic Pentru Păr 250ml

    Tratament: Căderea părului, Tip de păr: Fragil

    9,88 € 39,52 €/lt
    LivrareAstăzi

    0

  41. Kyana Lifebox Tonic Pentru Păr 1000ml

    Kyana Lifebox Tonic Pentru Păr 1000ml

    Tratament: Căderea părului

    32,40 € 32,4 €/lt
    LivrareAstăzi

    0

  42. Kyana Queen Fără Sulfați 250ml

    Kyana Queen Fără Sulfați 250ml

    Tip de păr: Normal

    10,86 € 43,44 €/lt
    LivrareAstăzi

    0

  43. Kyana Life Box Sampon Antimatreață Păr 250ml

    Kyana Life Box Sampon Antimatreață Păr 250ml

    Tratament: Mătreață / Mâncărime, Tip de păr: Gras

    11,27 € 45,08 €/lt
    LivrareAstăzi

    0

  44. Kyana Queen 250ml

    Kyana Queen 250ml

    Σαμπουάν

    12,90 € 51,6 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  45. Kyana Queen Fără Sulfați 1000ml

    Kyana Queen Fără Sulfați 1000ml

    Tip de păr: Toate Tipurile

    32,10 € 32,1 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  46. Kyana Sampon De Păr Împotriva Mătreții 1000ml

    Kyana Sampon De Păr Împotriva Mătreții 1000ml

    Tratament: Mătreață / Scalp uscat, Tip de păr: Uscat

    36,50 € 36,5 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  47. Kyana Salon Professional Choco Caramel Sampon De Par 5000ml

    Kyana Salon Professional Choco Caramel Sampon De Par 5000ml

    Tip de păr: Vopsit

    33,20 € 6,64 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  48. Kyana Go Dry Șampon Uscat 250ml

    Kyana Go Dry Șampon Uscat 250ml

    Tip de păr: Gras

    16,20 € 64,8 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  49. Vichy

    Ad

    Η σειρά Dercos σε προνομιακή τιμή!

    Αποκτήστε τα αγαπημένα σας προϊόντα μαλλιών Dercos της Vichy

    Descoperă aiciDescoperă aici
    Η σειρά Dercos σε προνομιακή τιμή!