1. Chantal Algorytm Algo Hair

    0

  2. Chantal Coconut Nourishing 1000gr

    0

  3. Chantal Prosalon 400ml

    Chantal Prosalon 400ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    18,90 € 47,25 €/lt
    Ad

    0

  4. Chantal Prosalon Sleek & Glossy 375ml

    0

  5. Chantal Σαμπουάν κατά της Πιτυρίδας

    0

  6. Prosalon Soft & Silky Moisturizing Hair Shampoo 375 Ml

    0

  7. Chantal Prosalon 500ml

    0

  8. Chantal Pro Man Strengthening Hair Shampoo 375ml

    Chantal Pro Man Strengthening Hair Shampoo 375ml

    9,82 € 26,19 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  9. Chantal Prosalon Silk&cashmere 1000ml

    0

  10. Chantal ProSalon Lamellar Therapy+ 400ml

    Chantal ProSalon Lamellar Therapy+ 400ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    9,90 € 24,75 €/lt

    0

  11. Chantal Sessio Vege Native Mango & Parsley 300ml

    0

  12. Chantal Hair Vege Coctail 175gr

    0

  13. Sessio Hair Vege Cocktail Moisturizing Hair Shampoo Avocado Cranberry 300g

    0

  14. Prosalon Thick & Full Strengthening Hair Shampoo 375 Ml

    0

  15. Chantal Prosalon Artplex Rebuilding Hair Shampoo 400ml

    0

  16. Sessio Hair Vege Cocktail Smoothing Hair Shampoo Pumpkin Kale 300g

    0

  17. Chantal Hery By Berry

    0

  18. Chantal Algorytm Algo Hair

    0

  19. Chantal Σαμπουάν Ενυδάτωσης 1000gr

    0

  20. Chantal Prosalon 400ml

    Chantal Prosalon 400ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    18,90 € 47,25 €/lt

    0

  21. Chantal Prosalon Sebum Control 1000gr

    0

  22. Chantal Σαμπουάν κατά της Πιτυρίδας

    0

  23. Chantal Prosalon Collagen Omega 369 1000ml

    0

  24. Chantal Hery By Berry

    0

  25. Chantal Prosalon 500ml

    0

  26. Chantal Σαμπουάν Ενυδάτωσης 1000gr

    0

  27. Chantal Prosalon Sebum Control 1000gr

    0

  28. Chantal Prosalon Collagen Omega 369 1000ml

    0

  29. Vichy

    Ad

    Η σειρά Dercos σε προνομιακή τιμή!

    Αποκτήστε τα αγαπημένα σας προϊόντα μαλλιών Dercos της Vichy

    Ανακάλυψε εδώΑνακάλυψε εδώ
    Η σειρά Dercos σε προνομιακή τιμή!