Καθαριστικά Προσώπου
9 προϊόντα
Δημοφιλή

Vichy Purete Thermale Fresh Cleansing Gel B3 & Niacinamide Καθαρισμού Προσώπου 400ml
για Μείωση ερυθρότητας, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη
ΠαράδοσηΣήμερα21,68 € 54,2 €/lt
Vichy Purete Thermale 3 in 1 Γαλάκτωμα Ντεμακιγιάζ 300ml
Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι/Ευαίσθητη
ΠαράδοσηΣήμερα20,14 € 67,13 €/lt
Vichy Purete Thermale Micellar Water Ντεμακιγιάζ 400ml
για Ενυδάτωση / Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη
ΠαράδοσηΣήμερα20,57 € 51,43 €/lt- Κορυφαίο Χρηστών
Κορυφαίο ΧρηστώνVichy Purete Thermale Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 150ml
για Λάμψη / Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη
ΠαράδοσηΣήμερα17,45 € 116,33 €/lt 
Vichy Purete Thermale Micellar Water Ντεμακιγιάζ 200ml
για Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη
ΠαράδοσηΣήμερα14,96 € 74,8 €/lt
Vichy Purete Thermale Fresh Cleansing Gel B3 & Niacinamide Καθαρισμού Προσώπου & Ματιών 200ml
για Μείωση ερυθρότητας / Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη
ΠαράδοσηΣήμερα15,76 € 78,8 €/lt
Vichy Purete Thermale 3 in 1 Γαλάκτωμα Ντεμακιγιάζ 200ml
Επιδερμίδα: Ευαίσθητη
ΠαράδοσηΣήμερα16,24 € 81,2 €/ltVichy Purete Thermale Soothing Υγρό Ντεμακιγιάζ 100ml
Καταπράυνση, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη
ΠαράδοσηΣήμερα12,44 € 124,4 €/ltVichy Purete Thermale Υγρό Αδιάβροχου Ντεμακιγιάζ 100ml
Επιδερμίδα: Ευαίσθητη
ΠαράδοσηΣήμερα13,14 € 131,4 €/lt