Abea
14 προϊόντα
Κρέμες ΣώματοςAbea Oliva Body Lotion Olive Oil Orange 300ml
Αντιγήρανση
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd5,00 € 16,67 €/lt

ΑφρόλουτραAbea Oliva Αφρόλουτρο 300ml
Αναζωογόνηση/Τόνωση, για Μαλλιά/Σώμα
4,90 € 16,33 €/lt-5%στα 2+ τεμάχια
ΑφρόλουτραAbea Oliva Olive Oil & Orange Shower Gel 300ml
Αναζωογόνηση/Τόνωση, για Σώμα
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd4,70 € 15,67 €/lt
Μπάρες ΣαπουνιούAbea Oliva White Soap With Olive Oil 125gr
Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι
-5%στα 2+ τεμάχια
Conditioner ΜαλλιώνAbea Oliva Conditioner 300ml
για Διατήρηση Χρώματος
5,50 € 18,33 €/lt-5%στα 2+ τεμάχιαAd- Μπάρες Σαπουνιού
Abea Oliva White Soap With Olive Oil 125gr
Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ - Μπάρες Σαπουνιού
Abea Πράσινο Σαπούνι 4x150gr
Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ4,90 € 8,17 €/kg - Κρέμες Σώματος
Abea Oliva Body Lotion Olive Oil Orange 300ml
Αντιγήρανση
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ5,00 € 16,67 €/lt - Αφρόλουτρα
Abea Oliva Olive Oil & Orange Shower Gel 300ml
Αναζωογόνηση/Τόνωση, για Σώμα
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ4,70 € 15,67 €/lt - Μπάρες Σαπουνιού
Abea Oliva Green Olive Oil Soap 125gr
Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι
-5%στα 2+ τεμάχιαAd - Conditioner Μαλλιών
Abea Oliva Conditioner 300ml
για Διατήρηση Χρώματος
5,50 € 18,33 €/lt-5%στα 2+ τεμάχια - Μπάρες Σαπουνιού
Abea Oliva Green Olive Oil Soap 125gr
Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι
-5%στα 2+ τεμάχια