1. Aellis Oven Baked Beef 6kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Aellis Oven Baked Beef 6kg

    Ενήλικοι Σκύλοι, με Μοσχάρι, Κοτόπουλο, Λαχανικά & Βοδινό

    43,50 € 7,25 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  2. Aellis Oven Baked Mix 6kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Aellis Oven Baked Mix 6kg

    Ενήλικοι Σκύλοι, με Κοτόπουλο, Μοσχάρι, Ψάρια & Αρνί

    45,00 € 7,5 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  3. Aellis Oven Baked Lamb 6kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Aellis Oven Baked Lamb 6kg

    Ενήλικοι Σκύλοι, με Λαχανικά, Αρνί, Πρόβατο & Κοτόπουλο

    43,50 € 7,25 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  4. Aellis Oven Baked Chicken & Turkey 6kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Aellis Oven Baked Chicken & Turkey 6kg

    Κουτάβια, με Κοτόπουλο & Γαλοπούλα

    58,00 €43,50 € 7,25 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  5. Aellis Oven Baked Chicken 6kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Aellis Oven Baked Chicken 6kg

    Ενήλικοι Σκύλοι, με Κοτόπουλο

    39,00 € 6,5 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  6. Aellis Oven Baked Chicken & Turkey 2kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Aellis Oven Baked Chicken & Turkey 2kg

    Κουτάβια, με Κοτόπουλο & Γαλοπούλα

    26,00 €19,50 € 9,75 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  7. Aellis Oven Baked Fish 6kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Aellis Oven Baked Fish 6kg

    Ενήλικοι Σκύλοι, με Ψάρια

    60,00 €45,00 € 7,5 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  8. Aellis Oven Baked Lamb 2kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Aellis Oven Baked Lamb 2kg

    Ενήλικοι Σκύλοι, με Πρόβατο

    26,00 €19,50 € 9,75 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  9. Aellis Oven Baked Beef 2kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Aellis Oven Baked Beef 2kg

    Ενήλικοι Σκύλοι, με Μοσχάρι, Κοτόπουλο, Λαχανικά & Βοδινό

    19,50 € 9,75 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  10. Aellis Oven Baked Fish 2kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Aellis Oven Baked Fish 2kg

    Ενήλικοι Σκύλοι, με Ψάρια

    26,00 €19,50 € 9,75 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  11. Aellis Oven Baked Chicken 2kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Aellis Oven Baked Chicken 2kg

    Ενήλικοι Σκύλοι, με Κοτόπουλο

    24,00 €18,00 € 9 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  12. Aellis Oven Baked Beef 6kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Aellis Oven Baked Beef 6kg

    Ενήλικοι Σκύλοι, με Μοσχάρι, Κοτόπουλο, Λαχανικά & Βοδινό

    43,50 € 7,25 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  13. Aellis Oven Baked Lamb 6kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Aellis Oven Baked Lamb 6kg

    Ενήλικοι Σκύλοι, με Λαχανικά, Αρνί, Πρόβατο & Κοτόπουλο

    43,50 € 7,25 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  14. Aellis Oven Baked Chicken 6kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Aellis Oven Baked Chicken 6kg

    Ενήλικοι Σκύλοι, με Κοτόπουλο

    39,00 € 6,5 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  15. Aellis Oven Baked Fish 6kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Aellis Oven Baked Fish 6kg

    Ενήλικοι Σκύλοι, με Ψάρια

    60,00 €45,00 € 7,5 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0