1. Biovene Retinol Night Body Lotion 200ml
    Κρέμες Σώματος

    Biovene Retinol Night Body Lotion 200ml

    Ενυδάτωση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας

    10,84 € 54,2 €/lt
    Ad

    0

  2. Biovene Essential Scalp Shampoo Brush Scalp Massager

    0

  3. Biovene Face Serum 30ml
    Serum

    Biovene Face Serum 30ml

    Για Lifting / Αντιγήρανση, Με Πεπτίδια

    Ad

    0

  4. Biovene Eye patches
    Μάσκες Προσώπου & Ματιών

    Biovene Eye patches

    για Αντιγήρανση / Μαύρους κύκλους

    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  5. New in
    Biovene Fluffy Lemon Meringue Αφρός Καθαρισμού 250ml
    Αφρόλουτρα

    Biovene Fluffy Lemon Meringue Αφρός Καθαρισμού 250ml

    Αναζωογόνηση/Τόνωση, για Σώμα

    10,24 € 40,96 €/lt
    Ad

    0

  6. Biovene Caffeine Eye Wake-Up Κρέμα Ματιών 15ml

    0

  7. Biovene Συσφικτική Κρέμα Νυκτός 50ml

    0

  8. Biovene Ceramides Deep-Moisture Κρέμα Ματιών 15ml

    0

  9. Biovene Eye patches
    Μάσκες Προσώπου & Ματιών

    Biovene Eye patches

    για Ενυδάτωση / Μαύρους κύκλους

    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  10. Biovene Essential Scalp Shampoo Brush Scalp Massager

    0

  11. Biovene Hydro Filler 10ml
    Serum

    Biovene Hydro Filler 10ml

    Για Σύσφιξη / Ενυδάτωση, Με Υαλουρονικό

    0

  12. Biovene Argan Protecting Treatment 350ml
    Σαμπουάν

    Biovene Argan Protecting Treatment 350ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    7,98 € 22,8 €/lt

    0

  13. Biovene Eye patches 2τμχ
    Μάσκες Προσώπου & Ματιών

    Biovene Eye patches 2τμχ

    για Ενυδάτωση / Αντιγήρανση / Μαύρους κύκλους

    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  14. Biovene Hyaluronic SPF50 40ml
    Αντηλιακά

    Biovene Hyaluronic SPF50 40ml

    Πανάδες & Αντιγήρανση

    7,18 € 179,5 €/lt

    0

  15. Biovene Pimple patches
    Μάσκες Προσώπου & Ματιών

    Biovene Pimple patches

    για Σπυράκια

    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  16. Biovene Eye patches
    Μάσκες Προσώπου & Ματιών

    Biovene Eye patches

    για Ενυδάτωση / Σύσφιξη / Μαύρους κύκλους

    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  17. Biovene Vitamin C Body Gel 200ml
    Κρέμες Σώματος

    Biovene Vitamin C Body Gel 200ml

    Ενυδάτωση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας, με Shimmer

    10,32 € 51,6 €/lt
    Ad

    0

  18. Biovene Pimple patches 32τμχ
    Μάσκες Προσώπου & Ματιών

    Biovene Pimple patches 32τμχ

    για Σπυράκια

    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  19. Biovene Night Boost Κρέμα Νυκτός για Λάμψη 50ml

    0

  20. Biovene Ceramide & Hyaluronic Acid Sheet Mask 20ml

    0

  21. Biovene Next Brow Brow Serum
    Serum

    Biovene Next Brow Brow Serum

    Για Λάμψη, Με Πεπτίδια / Κολλαγόνο

    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  22. Biovene Pimple patches
    Μάσκες Προσώπου & Ματιών

    Biovene Pimple patches

    για Σπυράκια

    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  23. Biovene Chocolate Glow Scrub Σώματος 200gr

    0

  24. Biovene Pimple patches 32τμχ

    0

  25. Biovene Eye patches 60τμχ

    0

  26. Biovene Barcelona Strawberry + Niacin Lip Butter Balm After Glow Fruity 8g

    0

  27. Biovene Dreamy Strawberry Shake Αφρός Καθαρισμού 250ml

    0

  28. Biovene Sheet Mask 20ml

    0

  29. Biovene Eye patches
    Μάσκες Προσώπου & Ματιών

    Biovene Eye patches

    για Αντιγήρανση / Μαύρους κύκλους

    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  30. Biovene Αφρός Καθαρισμού 250ml
    Αφρόλουτρα

    Biovene Αφρός Καθαρισμού 250ml

    Χαλάρωση/Θρέψη, για Χέρια

    5,90 € 23,6 €/lt

    0

  31. Biovene SPF50 Stick 18gr

    0

  32. Biovene Eye patches
    Μάσκες Προσώπου & Ματιών

    Biovene Eye patches

    για Ενυδάτωση / Μαύρους κύκλους

    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  33. Biovene Hyaluronic Hydro Cleanser Κρέμα Καθαρισμού Προσώπου 200ml
    Καθαριστικά Προσώπου

    Biovene Hyaluronic Hydro Cleanser Κρέμα Καθαρισμού Προσώπου 200ml

    για Έλεγχο λιπαρότητας / Αντιγήρανση, Επιδερμίδα: Ξηρή

    7,95 € 39,75 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  34. Biovene Pimple patches 28τμχ

    0

  35. Biovene Body Gel 200ml
    Κρέμες Σώματος

    Biovene Body Gel 200ml

    Ενυδάτωση, για Ευαίσθητη & Κάθε Τύπο Επιδερμίδας

    10,25 € 51,25 €/lt
    Ad

    0

  36. Biovene Eye patches
    Μάσκες Προσώπου & Ματιών

    Biovene Eye patches

    για Μαύρους κύκλους

    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  37. Biovene Μαντηλάκια για το Σώμα 15τμχ

    0

  38. Biovene Sheet Mask
    Μάσκες Προσώπου & Ματιών

    Biovene Sheet Mask

    για Ενυδάτωση / Αντιγήρανση / Σύσφιξη

    0

  39. Biovene Μαντηλάκια για το Σώμα 42τμχ

    0

  40. Biovene Lip Patch
    Lip Masks

    Biovene Lip Patch

    με Υαλουρονικό οξύ

    0

  41. Biovene Sheet Mask 20ml

    0

  42. Biovene Argan Conditioner 350ml
    Conditioner Μαλλιών

    Biovene Argan Conditioner 350ml

    για Διατήρηση Χρώματος

    7,90 € 22,57 €/lt

    0

  43. Biovene Μάσκα Προσώπου 75ml
    Μάσκες Προσώπου & Ματιών

    Biovene Μάσκα Προσώπου 75ml

    για Ενυδάτωση / Σύσφιξη

    4,50 € 60 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  44. Biovene Face Serum 30ml
    Serum

    Biovene Face Serum 30ml

    Για Σύσφιξη / Αντιγήρανση / Πανάδες, Με Βιταμίνη C / Υαλουρονικό / Βιταμίνη E

    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  45. Biovene Next Lash+ Lash Serum 6ml

    0

  46. Biovene Balm 100ml
    Καθαριστικά Προσώπου

    Biovene Balm 100ml

    Επιδερμίδα: Ξηρή/Όλοι οι Τύποι

    7,18 € 71,8 €/lt

    0

  47. Biovene Barcelona Honey + Ceramide Lip Butter Balm Sos Repair Creamy 8g

    0

  48. Biovene Hydra-Power Roll 15ml
    Serum

    Biovene Hydra-Power Roll 15ml

    Για Αντιγήρανση, Με Υαλουρονικό

    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  49. Biovene Niacinamide Pro-Youth Κρέμα Ματιών 15ml
    Κρέμες Ματιών

    Biovene Niacinamide Pro-Youth Κρέμα Ματιών 15ml

    Λάμψη | με Νιασιναμίδη

    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  50. Biovene Αφρός Καθαρισμού 250ml
    Αφρόλουτρα

    Biovene Αφρός Καθαρισμού 250ml

    Θρέψη/Ενυδάτωση, για Σώμα

    5,68 € 22,72 €/lt

    0

  51. Biovene Lip Job Lip Plumber 8ml

    0

  52. Biovene Light-Peeling Renewal Lactic Acid 5% 30ml
    Serum

    Biovene Light-Peeling Renewal Lactic Acid 5% 30ml

    Για Αντιγήρανση, Με Υαλουρονικό

    0

  53. Biovene Peach Plump Balm Καθαρισμού Προσώπου & Ματιών 100ml

    0

  54. Biovene Retinol Night Body Lotion 200ml
    Κρέμες Σώματος

    Biovene Retinol Night Body Lotion 200ml

    Ενυδάτωση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας

    10,84 € 54,2 €/lt

    0

  55. Biovene Barcelona Pore Nose strips 6τμχ
    Μάσκες Προσώπου & Ματιών

    Biovene Barcelona Pore Nose strips 6τμχ

    για Καθαρισμός

    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  56. Biovene Repair-Protect Organic Avocado 350ml
    Σαμπουάν

    Biovene Repair-Protect Organic Avocado 350ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    7,90 € 22,57 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  57. Biovene Face Serum 30ml
    Serum

    Biovene Face Serum 30ml

    Για Lifting / Αντιγήρανση, Με Πεπτίδια

    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  58. Biovene Youth Αντιγηραντική Κρέμα Νυκτός 75ml
    Κρέμες Προσώπου

    Biovene Youth Αντιγηραντική Κρέμα Νυκτός 75ml

    Συστατικό: Ρετινόλη/Aloe Vera

    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  59. Biovene Barcelona Watermelon + Peptide Lip Butter Balm Dewy-dream Juicy 8g

    0

  60. Biovene Glow Eyes Uplift Energy Κρέμα Ματιών 30ml
    Κρέμες Ματιών

    Biovene Glow Eyes Uplift Energy Κρέμα Ματιών 30ml

    Ενυδάτωση/Αντιγήρανση | με Ρετινόλη

    0