Bona Vita
23 προϊόντα
ΔημητριακάBona Vita Μούσλι Βρώμης Chocolate Crunchy 375gr
3,27 € 8,72 €/kg-5%στα 80+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd


ΔημητριακάBona Vita Μούσλι Βρώμης με 3 Είδη Σοκολάτας Crunchy Ολικής Άλεσης 375gr
3,57 € 9,52 €/kg-5%στα 80+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd
ΔημητριακάBona Vita Μούσλι Βρώμης Strawberry Chrunchy Ολικής Άλεσης 375gr
3,14 € 8,37 €/kg-5%στα 80+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd- Δημητριακά
Bona Vita Μούσλι Βρώμης Fruits Chrunchy Ολικής Άλεσης 375gr
3,39 € 9,04 €/kg-5%στα 80+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd - Δημητριακά
Bona Vita Νιφάδες Καλαμποκιού Corn Flakes 375gr
2,76 € 7,36 €/kg-5%στα 100+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd