Bottega Spa
15 προϊόντα

ΚρασιάBottega Spa Rose Gold Ροζέ Ξηρό Αφρώδες 750ml
Ποικιλία: Pinot Noir
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ19,17 € 25,56 €/lt
ΚρασιάBottega Spa Gold Λευκό Ξηρό Αφρώδες 750ml
Ποικιλία: Prosecco
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ19,00 € 25,33 €/lt
ΚρασιάBottega Spa Venetian Gold Λευκό Ξηρό Αφρώδες 200ml
Ποικιλία: Prosecco
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ8,00 € 40 €/lt

- Κρασιά
Bottega Spa White Gold Λευκό Ξηρό Αφρώδες 750ml
Ποικιλία: Pinot Noir / Glera / Chardonnay
19,20 € 25,6 €/lt - Κρασιά
Bottega Spa Acino D' Oro Chianti Classico Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Canaiolo Nero / Sangiovese
14,90 € 19,87 €/lt