1. Collistar Anti-water Talasso Scrub Scrub Σώματος 300gr

    0

  2. Collistar Κρέμα Intensive Firming 400ml

    0

  3. Collistar Magica Powder

    0

  4. Collistar Gel Αδυνατίσματος 400ml
    Προϊόντα για Αδυνάτισμα και Κυτταρίτιδα

    Collistar Gel Αδυνατίσματος 400ml

    Κυτταρίτιδα / Λιποδιάλυση

    68,67 €37,90 €
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  5. Collistar Magica Powder

    0

  6. Collistar Multi-Attivo 24h Deodorant Cream Cream 75ml
    Αποσμητικά

    Collistar Multi-Attivo 24h Deodorant Cream Cream 75ml

    Για Ευαίσθητες Επιδερμίδες, Αντιιδρωτικό & Χωρίς Λεκέδες

    14,03 € 187,07 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  7. Collistar Magica Powder

    0

  8. Collistar Κρέμα Body Ultra Lifting 400ml

    0

  9. Collistar Attivi Puri Hair Hyaluronic Acid 250ml
    Σαμπουάν

    Collistar Attivi Puri Hair Hyaluronic Acid 250ml

    12,67 € 50,68 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  10. Collistar Κρέμα Anticellulite Thermal 400ml

    0

  11. Collistar Uomo Gel Καθαρισμού Προσώπου 125ml
    Καθαριστικά Προσώπου

    Collistar Uomo Gel Καθαρισμού Προσώπου 125ml

    για Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Μικτή/Λιπαρή

    16,70 € 133,6 €/lt

    0

  12. Collistar Anti-water Talasso Scrub Scrub Σώματος

    0

  13. Collistar Κρέμα High-definition Slimming 400ml
    Προϊόντα για Αδυνάτισμα και Κυτταρίτιδα

    Collistar Κρέμα High-definition Slimming 400ml

    Λιποδιάλυση / Κυτταρίτιδα / Αποσυμφόρηση

    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  14. Collistar Collistar Impeccabile Setting Powder Spray 100ml

    0

  15. Collistar Lift HD+ 30ml
    Serum

    Collistar Lift HD+ 30ml

    Για Lifting / Αντιγήρανση

    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  16. Collistar Scrub Firming Talasso Scrub 700gr

    0

  17. Collistar Infinito 11ml
    Mascaras

    Collistar Infinito 11ml

    Όγκος / Καμπύλη, Αδιάβροχη

    Ad

    0

  18. Collistar Idroattiva+ Anti-Pollution BB Ενυδατική Κρέμα Ημέρας 50ml

    0

  19. Collistar Glycolic Acid Perfect Skin 30ml Peeling 30ml
    Peeling & Scrub Προσώπου

    Collistar Glycolic Acid Perfect Skin 30ml Peeling 30ml

    Αντιγήρανση, Λάμψη, Λείανση Υφής / Ενζυμικό Peeling

    37,42 € 1.247,33 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  20. Collistar Σετ Αδυνατίσματος 200ml 150gr

    0

  21. Collistar Malachite Αντιγηραντικό Balm Ημέρας 50ml
    Κρέμες Προσώπου

    Collistar Malachite Αντιγηραντικό Balm Ημέρας 50ml

    Συστατικό: Κολλαγόνο

    30,80 €27,72 €
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  22. Collistar Attivi Puri Hyaluronic Acid & Polyglutammic moisturizing lifting 30ml
    Serum

    Collistar Attivi Puri Hyaluronic Acid & Polyglutammic moisturizing lifting 30ml

    Για Lifting / Σύσφιξη / Αντιγήρανση, Με Υαλουρονικό

    0

  23. Collistar Lip Pencil Professional Μολύβι Χειλιών

    0

  24. Collistar Σετ Αδυνατίσματος 305ml

    0

  25. Collistar Impeccabile Maxi Ρουζ Refill #04-confetto 8gr

    0

  26. Collistar Serum Pure Actives Hyaluronic Acid Bust 50ml

    0

  27. Collistar Multi-active 48h Cream 75ml

    0

  28. Collistar Scrub 100ml
    Peeling & Scrub Προσώπου

    Collistar Scrub 100ml

    Λείανση Υφής, Μαύρα Στίγματα, Λάμψη

    16,99 € 169,9 €/lt

    0

  29. Collistar Hyaluronic Acid + Madecassoside Μάσκα Προσώπου 75ml

    0

  30. Collistar Attivi Puri 30ml
    Serum

    Collistar Attivi Puri 30ml

    Για Αντιγήρανση, Με Ρετινόλη

    0

  31. Collistar Anti Stretch Marks Concentrate Serum Κατά των Ραγάδων 150ml

    0

  32. Collistar Impeccabile Maxi Ρουζ 05 Canyon 8gr

    0

  33. Collistar All Skin Types Κρέμα Καθαρισμού Προσώπου 150ml
    Καθαριστικά Προσώπου

    Collistar All Skin Types Κρέμα Καθαρισμού Προσώπου 150ml

    για Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    22,49 € 149,93 €/lt
    Ad

    0

  34. Collistar Lift HD+ Κρέμα Ματιών & Χειλιών 15ml

    0

  35. Collistar Full Colour Perfect Wear Κραγιόν

    0

  36. Collistar Lift HD+ Κρέμα Ματιών & Χειλιών 15ml

    0

  37. Collistar Μολύβι Χειλιών 9 Cyclamen

    0

  38. Collistar Lift HD+ Sculpt Κρέμα Ματιών 15ml
    Κρέμες Ματιών

    Collistar Lift HD+ Sculpt Κρέμα Ματιών 15ml

    Μαύροι Κύκλοι/Σύσφιξη

    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  39. Collistar After-Sun Anti-Wrinkle Face Treatment Κρέμα 50ml
    After Sun

    Collistar After-Sun Anti-Wrinkle Face Treatment Κρέμα 50ml

    Περιοχή Χρήσης: Πρόσωπο

    37,62 € 752,4 €/lt
    Ad

    0

  40. Collistar Special Perfect Body Precious Body Hair & Body Oil 150ml
    Λάδια Περιποίησης

    Collistar Special Perfect Body Precious Body Hair & Body Oil 150ml

    Ενυδάτωση & Θρέψη

    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  41. Collistar Superconcentrated Elasticizing Straightening Day-night 200 Ml
    Κρέμες Σώματος

    Collistar Superconcentrated Elasticizing Straightening Day-night 200 Ml

    Ενυδάτωση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας

    41,43 € 207,15 €/lt

    0

  42. Collistar Anti-age Lifting Foundation 30ml

    0

  43. Collistar Liquid Highlighter 15ml
    Highlighters

    Collistar Liquid Highlighter 15ml

    Εμπλουτισμένο με Υαλουρονικό οξύ

    0

  44. Collistar Rigenera Gel Ματιών 15ml
    Κρέμες Ματιών

    Collistar Rigenera Gel Ματιών 15ml

    Αντιγήρανση | με Υαλουρονικό οξύ

    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  45. Collistar Attivi Puri Συσφικτική Gel-Κρέμα Ημέρας 50ml

    0

  46. Collistar Σετ Περιποίησης για Καθαρισμό Σώματος

    0

  47. Collistar Supertanning Water Moisturizing Anti-Salt 400ml

    0

  48. Collistar Eye patches 87gr
    Μάσκες Προσώπου & Ματιών

    Collistar Eye patches 87gr

    για Αντιγήρανση / Μαύρους κύκλους

    25,12 € 288,74 €/kg

    0

  49. Collistar Lip Gloss 4.5ml
    Lip Gloss

    Collistar Lip Gloss 4.5ml

    Ενυδατικό, Μη κολλώδες

    0

  50. Collistar Special Perfect Body Lotion 400ml
    Κρέμες Σώματος

    Collistar Special Perfect Body Lotion 400ml

    Αντιγήρανση, για Ευαίσθητη & Κάθε Τύπο Επιδερμίδας

    20,56 € 51,4 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  51. Collistar Powder

    0

  52. Collistar Έλαιο Anticellulite Capsules Caffeine & Escin
    Προϊόντα για Αδυνάτισμα και Κυτταρίτιδα

    Collistar Έλαιο Anticellulite Capsules Caffeine & Escin

    Αποσυμφόρηση / Κυτταρίτιδα / Λιποδιάλυση

    43,65 €38,68 €

    0

  53. Collistar Σετ Περιποίησης για Αντιγήρανση & Καθαρισμό Προσώπου
    Σετ Περιποίησης

    Collistar Σετ Περιποίησης για Αντιγήρανση & Καθαρισμό Προσώπου

    Περιέχει: Καθαριστικό Προσώπου / Κρέμα Προσώπου, Επιδερμίδα: Λιπαρή

    0

  54. Collistar Magica Powder

    0

  55. Collistar Anti-water Talasso Scrub Scrub Σώματος 300gr

    0

  56. Collistar Magica Powder

    0

  57. Collistar Magica Powder

    0

  58. Collistar Milano Attivi Puri Salicylic Acid & Succinic Acid Serum 30ml
    Serum

    Collistar Milano Attivi Puri Salicylic Acid & Succinic Acid Serum 30ml

    Για Ενυδάτωση / Ακμή, Με Σαλικυλικό Οξύ

    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  59. Collistar Glycolic Acid Perfect Skin 30ml Peeling 30ml
    Peeling & Scrub Προσώπου

    Collistar Glycolic Acid Perfect Skin 30ml Peeling 30ml

    Αντιγήρανση, Λάμψη, Λείανση Υφής / Ενζυμικό Peeling

    31,23 € 1.041 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  60. Collistar Infinito 11ml
    Mascaras

    Collistar Infinito 11ml

    Όγκος / Καμπύλη, Αδιάβροχη

    0