1. DCM Ultra Strong Λακ 500ml
    Hair Spray

    DCM Ultra Strong Λακ 500ml

    για Κράτημα

    9,75 € 19,5 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  2. DCM Perfect Laminoplex 300ml

    0

  3. DCM Perfect Laminoplex Μάσκα Μαλλιών 300ml

    0

  4. DCM Perfect Moisture 1000ml
    Σαμπουάν

    DCM Perfect Moisture 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    17,89 € 17,89 €/lt

    0

  5. DCM Σαμπουάν Διατήρησης Χρώματος 300ml

    0

  6. DCM Eco Style Λακ 325ml
    Hair Spray

    DCM Eco Style Λακ 325ml

    για Κράτημα

    8,22 € 25,29 €/lt

    0

  7. DCM Dust Up 8gr

    0

  8. DCM Heat Protection Spray Θερμοπροστασίας Μαλλιών 300ml

    0

  9. DCM Diamond Mist Λακ 300ml

    0

  10. DCM Perfect Shine Lamellar Conditioner 200ml

    0

  11. DCM Ξηρό Σαμπουάν 1000ml
    Σαμπουάν

    DCM Ξηρό Σαμπουάν 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    12,53 € 12,53 €/lt

    0

  12. DCM Perfect Shine Glossing Crystals 60ml

    0

  13. DCM Perfect Moisture 200ml

    0

  14. DCM Perfect Shine Αμπούλες 12x12ml

    0

  15. DCM Perfect Moisture Μάσκα Μαλλιών 1000ml

    0

  16. DCM Ultra Strong Λακ 500ml
    Hair Spray

    DCM Ultra Strong Λακ 500ml

    για Κράτημα

    9,75 € 19,5 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0