Dermena
13 προϊόντα

ΣαμπουάνDermena RevitalizePro 200ml
Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα
18,90 € 94,5 €/lt
ΣαμπουάνDermena Men Hair Loss 200ml
Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι
Ad18,90 € 94,5 €/lt
ΣαμπουάνDermena Σαμπουάν κατά της Τριχόπτωσης 200ml
Σμηγματορροϊκή Δερματίτιδα
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd15,73 € 78,65 €/lt
ΣαμπουάνDermena Plus 200ml
Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση / Πιτυρίδα, Τύπος Μαλλιών: Κανονικά
Ad20,90 € 104,5 €/lt- Conditioner Μαλλιών
Dermena Hair Care Men Lotion Hamujä Y Wypadanie Wå'osã³w 150ml
για Τριχόπτωση
25,90 € 172,67 €/lt - Σαμπουάν
Dermena Σαμπουάν κατά της Τριχόπτωσης 200ml
Σμηγματορροϊκή Δερματίτιδα
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ15,73 € 78,65 €/lt - Σαμπουάν
Dermena Men Hair Loss 200ml
Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι
18,90 € 94,5 €/lt - Conditioner Μαλλιών
Dermena Strengthening Hair Conditioner 200ml
για Λάμψη, Αναδόμηση
19,90 € 99,5 €/lt - Conditioner Μαλλιών
Dermena Strengthening Hair Conditioner 200ml
για Λάμψη, Αναδόμηση
Ad19,90 € 99,5 €/lt - Σαμπουάν
Dermena Plus 200ml
Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση / Πιτυρίδα, Τύπος Μαλλιών: Κανονικά
20,90 € 104,5 €/lt