1. Felix Υγρή Τροφή 44x85gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Felix Υγρή Τροφή 44x85gr

    με Τόνο, Βοδινό, Κοτόπουλο & Σολομό

    28,03 € 7,5 €/kg
    Ad

    0

  2. Felix Υγρή Τροφή 10x85gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Felix Υγρή Τροφή 10x85gr

    με Βοδινό & Κοτόπουλο

    6,10 € 7,18 €/kg

    0

  3. Felix Υγρή Τροφή 4x85gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Felix Υγρή Τροφή 4x85gr

    με Μοσχάρι & Κοτόπουλο

    2,40 € 7,06 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  4. Felix Λιχουδιές για Ενήλικες Γάτες 60gr

    0

  5. Felix Υγρή Τροφή 4x85gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Felix Υγρή Τροφή 4x85gr

    με Αρνί & Κουνέλι

    2,40 € 7,06 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  6. Felix Υγρή Τροφή 6x48gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Felix Υγρή Τροφή 6x48gr

    Ενήλικες Γάτες, με Αρνί, Βοδινό & Κοτόπουλο

    2,50 € 8,68 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  7. Felix Υγρή Τροφή 4x85gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Felix Υγρή Τροφή 4x85gr

    Ενήλικες Γάτες, με Βοδινό & Γαλοπούλα

    2,50 € 7,35 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  8. Felix Υγρή Τροφή 4x85gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Felix Υγρή Τροφή 4x85gr

    με Βοδινό

    2,50 € 7,35 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  9. Felix Υγρή Τροφή 4x85gr

    0

  10. Felix Λιχουδιές για Ενήλικες Γάτες 60gr

    0

  11. Felix Υγρή Τροφή 6x48gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Felix Υγρή Τροφή 6x48gr

    Ενήλικες Γάτες, με Βοδινό, Κοτόπουλο & Τόνο

    2,50 € 8,68 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  12. Felix Υγρή Τροφή 4x85gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Felix Υγρή Τροφή 4x85gr

    Ενήλικες Γάτες, με Βοδινό & Πουλερικά

    2,39 € 7,03 €/kg

    0

  13. Felix Deliciously 4x80gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Felix Deliciously 4x80gr

    Ενήλικες Γάτες, με Ψάρια

    2,40 € 7,5 €/kg

    0

  14. Felix Υγρή Τροφή 6x48gr

    0

  15. Felix Υγρή Τροφή 26x85gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Felix Υγρή Τροφή 26x85gr

    με Βοδινό

    17,20 € 7,78 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  16. Felix Λιχουδιές με Κοτόπουλο, Συκώτι & Γαλοπούλα για Ενήλικες Γάτες 60gr

    0

  17. Felix Λιχουδιές Mixed Grill με Βοδινό, Κοτόπουλο & Σολομό για Ενήλικες Γάτες 60gr

    0

  18. Felix Υγρή Τροφή 6x40gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Felix Υγρή Τροφή 6x40gr

    με Κοτόπουλο, Σολομό, Κρέας & Ψάρια

    2,49 € 10,38 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  19. Felix Υγρή Τροφή 4x85gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Felix Υγρή Τροφή 4x85gr

    με Ψάρια

    2,50 € 7,35 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  20. Felix Υγρή Τροφή 6x48gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Felix Υγρή Τροφή 6x48gr

    Ενήλικες Γάτες, με Αρνί, Βοδινό & Κοτόπουλο

    2,69 € 9,34 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  21. Felix Υγρή Τροφή 4x85gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Felix Υγρή Τροφή 4x85gr

    Ανήλικες Γάτες, με Βοδινό, Κοτόπουλο & Μοσχάρι

    2,60 € 7,65 €/kg
    Ad

    0

  22. Felix Υγρή Τροφή 4x100gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Felix Υγρή Τροφή 4x100gr

    Ενήλικες Γάτες, με Σολομό & Σαρδέλα

    2,49 € 6,23 €/kg

    0

  23. Felix Λιχουδιές για Ενήλικες Γάτες 60gr

    0

  24. Felix Υγρή Τροφή 4x85gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Felix Υγρή Τροφή 4x85gr

    Ενήλικες Γάτες, με Σολομό & Τόνο

    2,49 € 7,32 €/kg

    0

  25. Felix Υγρή Τροφή 44x85gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Felix Υγρή Τροφή 44x85gr

    Ενήλικες Γάτες, με Βοδινό, χωρίς Γλουτένη

    27,07 € 7,24 €/kg

    0

  26. Felix Υγρή Τροφή 6x48gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Felix Υγρή Τροφή 6x48gr

    με Μπακαλιάρο & Τόνο

    2,50 € 8,68 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  27. Felix Υγρή Τροφή 85gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Felix Υγρή Τροφή 85gr

    Ανήλικες Γάτες, με Βοδινό & Κοτόπουλο

    2,50 € 29,41 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  28. Felix Λιχουδιές για Ενήλικες Γάτες 200gr

    0

  29. Felix Υγρή Τροφή 10x85gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Felix Υγρή Τροφή 10x85gr

    με Τόνο, Κοτόπουλο & Κουνέλι

    6,20 € 7,29 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  30. Felix Υγρή Τροφή 85gr

    0

  31. Felix Deliciously 4x80gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Felix Deliciously 4x80gr

    Ενήλικες Γάτες, με Βοδινό & Κοτόπουλο

    2,33 € 7,28 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  32. Felix Υγρή Τροφή 100gr

    0

  33. Felix Υγρή Τροφή 4x85gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Felix Υγρή Τροφή 4x85gr

    Ενήλικες Γάτες, με Βοδινό, Κοτόπουλο & Λαχανικά

    2,75 € 8,09 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  34. Felix Λιχουδιές με Σολομό, Μπακαλιάρο & Πέστροφα για Ενήλικες Γάτες 60gr

    0

  35. Felix Υγρή Τροφή 100gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Felix Υγρή Τροφή 100gr

    Ανήλικες Γάτες, με Κοτόπουλο

    0,68 € 6,8 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  36. Felix Υγρή Τροφή 85gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Felix Υγρή Τροφή 85gr

    Ενήλικες Γάτες, με Κοτόπουλο, για Στειρωμένες Γάτες

    2,48 € 29,18 €/kg

    0

  37. Felix Υγρή Τροφή 4x85gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Felix Υγρή Τροφή 4x85gr

    Ενήλικες Γάτες, με Σαρδέλα & Σολομό

    2,75 € 8,09 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  38. Felix Υγρή Τροφή 6x40gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Felix Υγρή Τροφή 6x40gr

    με Κοτόπουλο, Γαλοπούλα, Σολομό & Κρέας

    2,49 € 10,38 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  39. Felix Λιχουδιές για Ενήλικες Γάτες 60gr

    0

  40. Felix Υγρή Τροφή 4x85gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Felix Υγρή Τροφή 4x85gr

    με Σαρδέλα & Σολομό

    2,48 € 7,29 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  41. Felix Υγρή Τροφή 85gr

    0

  42. Felix Υγρή Τροφή 85gr

    0

  43. Felix Υγρή Τροφή 85gr

    0

  44. Felix Υγρή Τροφή 44x85gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Felix Υγρή Τροφή 44x85gr

    με Τόνο, Βοδινό, Κοτόπουλο & Σολομό

    28,50 € 7,62 €/kg

    0

  45. Felix Υγρή Τροφή 85gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Felix Υγρή Τροφή 85gr

    Ενήλικες Γάτες, με Κοτόπουλο

    0,60 € 7,06 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  46. Felix Υγρή Τροφή 85gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Felix Υγρή Τροφή 85gr

    Ενήλικες Γάτες, με Κουνέλι

    0,65 € 7,65 €/kg

    0

  47. Felix Υγρή Τροφή 4x85gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Felix Υγρή Τροφή 4x85gr

    με Μοσχάρι & Κοτόπουλο

    2,39 € 7,03 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  48. Felix Υγρή Τροφή 85gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Felix Υγρή Τροφή 85gr

    Ενήλικες Γάτες, με Κοτόπουλο

    0,65 € 7,65 €/kg

    0

  49. Felix Υγρή Τροφή 85gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Felix Υγρή Τροφή 85gr

    Ανήλικες Γάτες, με Κοτόπουλο, Κρέας & Ψάρια

    0,72 € 8,47 €/kg

    0

  50. Felix Υγρή Τροφή 4x85gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Felix Υγρή Τροφή 4x85gr

    με Αρνί & Κουνέλι

    2,39 € 7,03 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  51. Felix Υγρή Τροφή 85gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Felix Υγρή Τροφή 85gr

    Ανήλικες Γάτες, με Βοδινό, Κρέας & Ψάρια

    0,72 € 8,47 €/kg

    0

  52. Felix Υγρή Τροφή 4x85gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Felix Υγρή Τροφή 4x85gr

    Ενήλικες Γάτες, με Βοδινό & Γαλοπούλα

    2,40 € 7,06 €/kg

    0

  53. Felix Λιχουδιές Mixed Grill με Βοδινό, Κοτόπουλο & Σολομό για Ενήλικες Γάτες 60gr

    0

  54. Felix Υγρή Τροφή 4x85gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Felix Υγρή Τροφή 4x85gr

    με Ψάρια

    2,39 € 7,03 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  55. Felix Λιχουδιές για Ενήλικες Γάτες 60gr

    0

  56. Felix Υγρή Τροφή 4x85gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Felix Υγρή Τροφή 4x85gr

    Ανήλικες Γάτες, με Βοδινό, Κοτόπουλο & Μοσχάρι

    2,50 € 7,35 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  57. Felix Υγρή Τροφή 4x85gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Felix Υγρή Τροφή 4x85gr

    Ενήλικες Γάτες, με Βοδινό, Κοτόπουλο & Λαχανικά

    2,38 € 7 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  58. Felix Υγρή Τροφή 100gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Felix Υγρή Τροφή 100gr

    Ανήλικες Γάτες, με Κοτόπουλο

    0,65 € 6,5 €/kg

    0

  59. Felix Υγρή Τροφή 4x85gr
    Υγρή Τροφή Γάτας

    Felix Υγρή Τροφή 4x85gr

    Ενήλικες Γάτες, με Σαρδέλα & Σολομό

    2,40 € 7,06 €/kg

    0

  60. Felix Λιχουδιές για Ενήλικες Γάτες 60gr

    0