Gallinee
25 προϊόντα

Καθαριστικά ΠροσώπουGallinee Microbiome Skincare Prebiotics & Postbiotics Αφρός Καθαρισμού Προσώπου & Ματιών 50ml
Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι
14,83 € 296,6 €/lt




- Κρέμες Χεριών
Gallinee La Culture Κρέμα Χεριών 50ml
Ενυδατική, Αναπλαστική & Αντιγηραντική, Κατά των Πανάδων, Για Σκασμένα Χέρια
11,02 € 220,4 €/lt - Καθαριστικά Προσώπου
Gallinee Prebiotic Foaming Facial Cleanser Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 150ml
Επιδερμίδα: Ευαίσθητη
16,34 € 108,93 €/lt - Σαμπουάν
Gallinee Prebiotic 200ml
Αντιμετώπιση: Ξηροδερμία, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι
20,21 € 101,05 €/lt - Σαμπουάν
Gallinee Prebiotic 200ml
Αντιμετώπιση: Ξηροδερμία, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι
24,58 € 122,9 €/lt-10%στα 2+ τεμάχιαAd