Genosys
29 προϊόντα


Καθαριστικά ΠροσώπουGenosys Snow O2 Lotion Καθαρισμού Προσώπου 180ml
για Ενυδάτωση
ΠαράδοσηΑύριοAd50,00 € 277,78 €/lt
Κρέμες ΠροσώπουGenosys Intensive Multi Functional Ενυδατική Κρέμα 50gr
ΠαράδοσηΑύριο55,00 € 1.100 €/kg
Καθαριστικά ΠροσώπουGenosys Professional Biphasic Γαλάκτωμα Ντεμακιγιάζ 200ml
Επιδερμίδα: Λιπαρή
ΠαράδοσηΑύριοAd50,00 € 250 €/lt

- Κρέμες Προσώπου
Genosys Soothing Repair Postcream Ενυδατική Κρέμα 20gr
ΠαράδοσηΜεθαύριο30,00 € 1.500 €/kg - Toners Προσώπου
Genosys Microbiome Energy Toning Face Mist 80ml
με Υαλουρονικό Οξύ
ΠαράδοσηΜεθαύριο35,00 € 437,5 €/lt - Peeling & Scrub Προσώπου
Genosys Turnover Boosting Peeling 100ml
Ενυδάτωση, Κλειστοί Πόροι / Ενζυμικό Peeling
ΠαράδοσηΜεθαύριο40,00 € 400 €/lt - Κρέμες Προσώπου
Genosys Skin Barrier Protecting Ενυδατική Κρέμα 100gr
Συστατικό: Ceramides
ΠαράδοσηΑύριο80,00 € 800 €/kg - Καθαριστικά Προσώπου
Genosys Professional Biphasic Γαλάκτωμα Ντεμακιγιάζ 200ml
Επιδερμίδα: Λιπαρή
ΠαράδοσηΑύριο50,00 € 250 €/lt - Καθαριστικά Προσώπου
Genosys Snow O2 Lotion Καθαρισμού Προσώπου 180ml
για Ενυδάτωση
ΠαράδοσηΑύριο50,00 € 277,78 €/lt