1. Hausbrandt Espresso Academia σε Κόκκους 1kg
    Καφέδες

    Hausbrandt Espresso Academia σε Κόκκους 1kg

    Arabica

    28,59 € 28,59 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  2. Hausbrandt Espresso Canal Grande σε Κόκκους 1kg
    Καφέδες

    Hausbrandt Espresso Canal Grande σε Κόκκους 1kg

    Arabica

    31,50 € 31,5 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  3. Hausbrandt Espresso Gourmet σε Κόκκους 1kg
    Καφέδες

    Hausbrandt Espresso Gourmet σε Κόκκους 1kg

    Arabica

    29,39 € 29,39 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  4. Hausbrandt Espresso Sublime Αλεσμένος 250gr
    Καφέδες

    Hausbrandt Espresso Sublime Αλεσμένος 250gr

    Arabica

    9,98 € 39,92 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  5. Hausbrandt Espresso σε Κόκκους 1kg
    Καφέδες

    Hausbrandt Espresso σε Κόκκους 1kg

    Blend

    26,25 € 26,25 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  6. Hausbrandt Espresso Rossa Αλεσμένος 250gr
    Καφέδες

    Hausbrandt Espresso Rossa Αλεσμένος 250gr

    8,35 € 33,4 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  7. Hausbrandt Espresso Nonnetti σε Κόκκους 1kg
    Καφέδες

    Hausbrandt Espresso Nonnetti σε Κόκκους 1kg

    Blend

    23,50 € 23,5 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  8. Hausbrandt Espresso Sublime σε Κόκκους 250gr
    Καφέδες

    Hausbrandt Espresso Sublime σε Κόκκους 250gr

    Arabica

    9,90 € 39,6 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  9. Hausbrandt Espresso Αλεσμένος 250gr
    Καφέδες

    Hausbrandt Espresso Αλεσμένος 250gr

    8,80 € 35,2 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  10. Hausbrandt Espresso Gourmet 10caps
    Κάψουλες Καφέ & Ροφημάτων

    Hausbrandt Espresso Gourmet 10caps

    Συμβατές με Μηχανή: Nespresso

    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  11. Hausbrandt Espresso Delizia Cookies Αλεσμένος 250gr
    Καφέδες

    Hausbrandt Espresso Delizia Cookies Αλεσμένος 250gr

    Arabica

    8,35 € 33,4 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  12. Hausbrandt Espresso σε Κόκκους 1kg

    0

  13. Καφές Espresso Hausbrandt Sublime Moka 250g Αλεσμένος

    0

  14. Hausbrandt Espresso Intenso 40caps
    Κάψουλες Καφέ & Ροφημάτων

    Hausbrandt Espresso Intenso 40caps

    Συμβατές με Μηχανή: Nespresso

    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  15. Hausbrandt Espresso Gourmet 40caps
    Κάψουλες Καφέ & Ροφημάτων

    Hausbrandt Espresso Gourmet 40caps

    Συμβατές με Μηχανή: Nespresso

    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  16. Hausbrandt Espresso Crema Αλεσμένος 200gr
    Καφέδες

    Hausbrandt Espresso Crema Αλεσμένος 200gr

    Arabica

    7,33 € 36,65 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  17. Hausbrandt Espresso Gourmet Columbus σε Κόκκους 1kg
    Καφέδες

    Hausbrandt Espresso Gourmet Columbus σε Κόκκους 1kg

    Arabica

    31,85 € 31,85 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  18. Hausbrandt Espresso Venezia σε Κόκκους 1kg

    0

  19. Hausbrandt Espresso Decaffeine σε Κόκκους 1kg

    0

  20. Hausbrandt Espresso Rossa σε Κόκκους 1kg

    0

  21. Hausbrandt Espresso Intenso 10caps

    0

  22. Hausbrandt Espresso Trieste σε Κόκκους 1kg

    0

  23. Hausbrandt Espresso Sublime 10caps

    0

  24. Hausbrandt Espresso Decaffeine Αλεσμένος 250gr

    0

  25. Hausbrandt Espresso Superbar σε Κόκκους 1kg

    0

  26. Hausbrandt Espresso Decaffeinato Decaffeine 10caps
    Κάψουλες Καφέ & Ροφημάτων

    Hausbrandt Espresso Decaffeinato Decaffeine 10caps

    Συμβατές με Μηχανή: Nespresso

    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  27. Hausbrandt Espresso 50caps
    Κάψουλες Καφέ & Ροφημάτων

    Hausbrandt Espresso 50caps

    Συμβατές με Μηχανή: E.S.E. Pod

    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  28. Hausbrandt Espresso Intenso 100caps

    0

  29. Hausbrandt Espresso Decaffeine Αλεσμένος 200gr
    Καφέδες

    Hausbrandt Espresso Decaffeine Αλεσμένος 200gr

    7,50 € 37,5 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  30. Hausbrandt Espresso Μονοποικιλιακός σε Κόκκους 250gr

    0

  31. Hausbrandt Espresso 18caps
    Κάψουλες Καφέ & Ροφημάτων

    Hausbrandt Espresso 18caps

    Συμβατές με Μηχανή: E.S.E. Pod

    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  32. Hausbrandt Espresso Gourmet 50caps

    0

  33. Hausbrandt Φλιτζάνι Espresso
    Φλιτζάνια

    Hausbrandt Φλιτζάνι Espresso

    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  34. Hausbrandt Espresso Sublime Sublime 40caps
    Κάψουλες Καφέ & Ροφημάτων

    Hausbrandt Espresso Sublime Sublime 40caps

    Συμβατές με Μηχανή: Nespresso

    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  35. Hausbrandt Espresso Intenso 100caps

    0

  36. Hausbrandt Espresso Guzzini 10caps
    Κάψουλες Καφέ & Ροφημάτων

    Hausbrandt Espresso Guzzini 10caps

    Συμβατές με Μηχανή: Guzzini

    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  37. Hausbrandt Espresso Sublime 100caps

    0

  38. Hausbrandt Φίλτρου Αλεσμένος 200gr
    Καφέδες

    Hausbrandt Φίλτρου Αλεσμένος 200gr

    Arabica

    7,28 € 36,4 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  39. Ταμπλέτες Hausbrandt Espresso Ese Pods 144 Τεμάχια

    0

  40. Hausbrandt Espresso Cookies Αλεσμένος 200gr
    Καφέδες

    Hausbrandt Espresso Cookies Αλεσμένος 200gr

    7,33 € 36,65 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  41. Καφές Espresso Hausbrandt Nonnetti 1000g Κόκκους

    0

  42. Hausbrandt Espresso Sublime 100caps

    0

  43. Hausbrandt Espresso 10caps
    Κάψουλες Καφέ & Ροφημάτων

    Hausbrandt Espresso 10caps

    Συμβατές με Μηχανή: E.S.E. Pod

    5,64 € 102,55 €/kg

    0

  44. Hausbrandt Espresso Academia σε Κόκκους 1kg
    Καφέδες

    Hausbrandt Espresso Academia σε Κόκκους 1kg

    Arabica

    28,20 € 28,2 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  45. Hausbrandt Espresso 10caps
    Κάψουλες Καφέ & Ροφημάτων

    Hausbrandt Espresso 10caps

    Συμβατές με Μηχανή: E.S.E. Pod

    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  46. Hausbrandt Espresso 10caps
    Κάψουλες Καφέ & Ροφημάτων

    Hausbrandt Espresso 10caps

    Συμβατές με Μηχανή: Guzzini

    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  47. Hausbrandt Espresso Gourmet σε Κόκκους 1kg
    Καφέδες

    Hausbrandt Espresso Gourmet σε Κόκκους 1kg

    Arabica

    28,20 € 28,2 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  48. Hausbrandt Σοκολάτα Choko-La σε Σκόνη 1000gr

    0

  49. Hausbrandt Espresso 18caps
    Κάψουλες Καφέ & Ροφημάτων

    Hausbrandt Espresso 18caps

    Συμβατές με Μηχανή: E.S.E. Pod

    15,49 € 123,82 €/kg

    0

  50. Hausbrandt Espresso σε Κόκκους 1kg
    Καφέδες

    Hausbrandt Espresso σε Κόκκους 1kg

    Blend

    26,25 € 26,25 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  51. Hausbrandt Espresso Mattioni σε Κόκκους 1kg
    Καφέδες

    Hausbrandt Espresso Mattioni σε Κόκκους 1kg

    27,17 € 27,17 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  52. Hausbrandt Espresso Nonnetti σε Κόκκους 1kg
    Καφέδες

    Hausbrandt Espresso Nonnetti σε Κόκκους 1kg

    Blend

    23,50 € 23,5 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  53. Hausbrandt Espresso Gourmet Columbus σε Κόκκους 1kg

    0

  54. Hausbrandt Espresso Decaffeine σε Κόκκους 1kg

    0

  55. Hausbrandt Espresso Intenso 10caps
    Κάψουλες Καφέ & Ροφημάτων

    Hausbrandt Espresso Intenso 10caps

    Συμβατές με Μηχανή: Nespresso

    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  56. Hausbrandt Espresso Sublime 10caps

    0

  57. Hausbrandt Espresso Intenso 100caps

    0

  58. Hausbrandt Φλιτζάνι Espresso

    0

  59. Hausbrandt Espresso Sublime 100caps

    0

  60. Ταμπλέτες Hausbrandt Espresso Ese Pods 144 Τεμάχια

    0