Jim Barry
7 προϊόντα

ΚρασιάJim Barry The McRae Wood Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Syrah
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ45,10 € 60,13 €/lt
ΚρασιάJim Barry The Lodge Hill Shiraz Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Syrah
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd22,00 € 29,33 €/lt
ΚρασιάJim Barry Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Cabernet Sauvignon
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ22,30 € 29,73 €/lt
ΚρασιάJim Barry Lodge Hill Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Riesling
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ22,40 € 29,87 €/lt

- Κρασιά
Jim Barry The Lodge Hill Shiraz Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Syrah
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ20,70 € 27,6 €/lt