1. Katai Σαμπουάν Ενυδάτωσης 300ml
    Σαμπουάν

    Katai Σαμπουάν Ενυδάτωσης 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά

    5,60 € 18,67 €/lt

    0

  2. Katai Conditioner 300ml
    Conditioner Μαλλιών

    Katai Conditioner 300ml

    για Διατήρηση Χρώματος

    6,26 € 20,87 €/lt

    0

  3. Katai Conditioner 300ml
    Conditioner Μαλλιών

    Katai Conditioner 300ml

    για Ενυδάτωση

    6,31 € 21,03 €/lt

    0

  4. Katai Μάσκα Μαλλιών 250ml

    0

  5. Katai Katai Καθαρό Ασετόν Νυχιών 200ml

    0