Kawacom
59 προϊόντα
ΚαφέδεςKawacom Espresso Μονοποικιλιακός El Danubio σε Κόκκους 250gr
Arabica, Colombia
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd10,45 € 41,8 €/kg
ΚαφέδεςKawacom Espresso Μονοποικιλιακός Yellow Bourbon σε Κόκκους 250gr
Arabica, Brazil
ΠαράδοσηΜεθαύριο10,00 € 40 €/kg
ΚαφέδεςKawacom Espresso Μονοποικιλιακός Guji Africa σε Κόκκους 250gr
Arabica, Ethiopia
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd11,60 € 46,4 €/kg
ΚαφέδεςKawacom Espresso Μονοποικιλιακός Finca Tobosi σε Κόκκους 250gr
Arabica, Costa Rica
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd10,28 € 41,12 €/kg
Κάψουλες Καφέ & ΡοφημάτωνKawacom Espresso Brazil Yellow Bourbon 10caps
Συμβατές με Μηχανή: Nespresso
ΠαράδοσηΜεθαύριο4,35 € 80,56 €/kg
ΚαφέδεςKawacom Espresso Finca El Pilar σε Κόκκους 250gr
Arabica, Guatemala
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd10,00 € 40 €/kg- Κάψουλες Καφέ & Ροφημάτων
Kawacom Espresso Ipanema 10caps
Συμβατές με Μηχανή: Nespresso
ΠαράδοσηΜεθαύριο - Κάψουλες Καφέ & Ροφημάτων
Kawacom Espresso Combo Pack 120caps
Συμβατές με Μηχανή: Nespresso
ΠαράδοσηΜεθαύριο - Κάψουλες Καφέ & Ροφημάτων
Kawacom Espresso Costa Rica Red Bourbon 10caps
Συμβατές με Μηχανή: Nespresso
ΠαράδοσηΜεθαύριο4,35 € 80,56 €/kg - Καφέδες
Kawacom Espresso Μονοποικιλιακός El Angel σε Κόκκους 250gr
Arabica, El Salvador
ΠαράδοσηΜεθαύριο11,98 € 47,92 €/kg - Κάψουλες Καφέ & Ροφημάτων
Kawacom Espresso Ethiopia Heirloom 10caps
Συμβατές με Μηχανή: Nespresso
ΠαράδοσηΜεθαύριο4,35 € 80,56 €/kg - Καφέδες
Kawacom Espresso Μονοποικιλιακός Yirgacheffe Africa σε Κόκκους 250gr
Arabica, Ethiopia
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd11,15 € 44,6 €/kg - Καφέδες
Kawacom Espresso Premier Cru Limited Edition σε Κόκκους 250gr
Brazil
ΠαράδοσηΜεθαύριο10,56 € 42,24 €/kg - Κάψουλες Καφέ & Ροφημάτων
Kawacom Espresso Ipanema 60caps
Συμβατές με Μηχανή: Nespresso
ΠαράδοσηΜεθαύριο - Κάψουλες Καφέ & Ροφημάτων
Kawacom Espresso Combo Pack 60caps
Συμβατές με Μηχανή: Nespresso
ΠαράδοσηΜεθαύριο - Ροφήματα
Kawacom Σοκολάτα Mystical Luxury με Mastic Carob σε Σκόνη 500gr
ΠαράδοσηΜεθαύριο8,03 € 16,06 €/kg - Κάψουλες Καφέ & Ροφημάτων
Kawacom Espresso Ipanema Decaffeine 10caps
Συμβατές με Μηχανή: Nespresso
ΠαράδοσηΜεθαύριο - Καφέδες
Kawacom Espresso Μονοποικιλιακός El Danubio σε Κόκκους 250gr
Arabica, Colombia
ΠαράδοσηΜεθαύριο10,31 € 41,24 €/kg - Καφέδες
Kawacom Espresso Μονοποικιλιακός Guji Africa σε Κόκκους 250gr
Arabica, Ethiopia
ΠαράδοσηΜεθαύριο11,58 € 46,32 €/kg - Καφέδες
Kawacom Espresso Μονοποικιλιακός Finca Tobosi σε Κόκκους 250gr
Arabica, Costa Rica
10,00 € 40 €/kg - Καφέδες
Kawacom Espresso Finca El Pilar σε Κόκκους 250gr
Arabica, Guatemala
ΠαράδοσηΜεθαύριο10,00 € 40 €/kg - Καφέδες
Kawacom Espresso Μονοποικιλιακός Yirgacheffe Africa σε Κόκκους 250gr
Arabica, Ethiopia
ΠαράδοσηΜεθαύριο10,71 € 42,84 €/kg