1. Khadi Natural Σαμπουάν Λάμψης 200ml

    0

  2. Khadi Natural Σκούρο Καστανό

    0

  3. Khadi Natural Σαμπουάν για το Ευαίσθητο Τριχωτό
    Σαμπουάν

    Khadi Natural Σαμπουάν για το Ευαίσθητο Τριχωτό

    Αντιμετώπιση: Ευαίσθητο Τριχωτό, Τύπος Μαλλιών: Εύθραυστα

    Ad

    0

  4. Khadi Natural Καστανό Σταχτί

    0

  5. Khadi Natural Σαμπουάν

    0

  6. Khadi Natural Henna Χωρίς Αμμωνία

    0

  7. Khadi Natural Σαμπουάν

    0

  8. Khadi Natural Μεσαίο Καστανό

    0

  9. Khadi Natural Amla & Bhringraj 210ml
    Σαμπουάν

    Khadi Natural Amla & Bhringraj 210ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    14,24 € 67,81 €/lt

    0

  10. Φυτική Βαφή Μαλλιών Χρυσαφί

    0

  11. Khadi Natural Plant Hair Colors Black Black

    0

  12. Khadi Natural Μεσαία Ξανθά

    0

  13. Khadi Natural Κόκκινο
    Βαφές Μαλλιών

    Khadi Natural Κόκκινο

    Φυτική Βαφή, Χωρίς Αμμωνία

    0

  14. Φυτική Βαφή Μαλλιών Χρυσή Απόχρωση

    0

  15. Khadi Natural Κόκκινο
    Βαφές Μαλλιών

    Khadi Natural Κόκκινο

    Φυτική Βαφή, Χωρίς Αμμωνία

    0

  16. Khadi Natural Body Oil 50ml

    0

  17. Khadi Natural Σαμπουάν κατά της Πιτυρίδας
    Σαμπουάν

    Khadi Natural Σαμπουάν κατά της Πιτυρίδας

    Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα / Κνησμό, Τύπος Μαλλιών: Λεπτά

    Ad

    0

  18. Βάση Φυτικές Βαφές Πριν Τη Βαφή

    0

  19. Khadi Natural Σαμπουάν Λάμψης

    0

  20. Khadi Natural Σκούρο Ξανθό

    0

  21. Khadi Natural Σαμπουάν Βαθύ Καθαρισμού

    0

  22. Khadi Natural Plant Hair Colors Light Brown Ανοιχτό Καφέ

    0

  23. Khadi Natural Σαμπουάν Ενυδάτωσης
    Σαμπουάν

    Khadi Natural Σαμπουάν Ενυδάτωσης

    Τύπος Μαλλιών: Φριζαρισμένα

    Ad

    0

  24. Khadi Natural Λάδι Μαλλιών 50ml
    Λάδια Μαλλιών

    Khadi Natural Λάδι Μαλλιών 50ml

    Δράση: Θρέψη, κατά της Πιτυρίδας

    16,50 € 330 €/lt

    0

  25. Khadi Natural Μάσκα Μαλλιών 50gr

    0

  26. Khadi Natural Μάσκα Μαλλιών

    0

  27. Khadi Natural Neeam & Tea Trea Υγρό Καθαρισμού Προσώπου 210ml
    Καθαριστικά Προσώπου

    Khadi Natural Neeam & Tea Trea Υγρό Καθαρισμού Προσώπου 210ml

    Επιδερμίδα: Μικτή/Λιπαρή

    13,50 € 64,29 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  28. Khadi Natural Berlin Blonde

    0

  29. Φυτική Βαφή Μαλλιών – Χαλκός

    0

  30. Khadi Natural Μαόνι
    Βαφές Μαλλιών

    Khadi Natural Μαόνι

    Φυτική Βαφή, Χωρίς Αμμωνία

    0

  31. Khadi Natural Ανοιχτό Ξανθό

    0

  32. Khadi Natural Λάδι Μαλλιών 210ml

    0

  33. Khadi Natural Σαμπουάν Βαθύ Καθαρισμού

    0

  34. Khadi Natural Λάδι Μαλλιών 50ml
    Λάδια Μαλλιών

    Khadi Natural Λάδι Μαλλιών 50ml

    Δράση: Διατήρηση Χρώματος

    16,50 € 330 €/lt

    0

  35. Khadi Natural Σαμπουάν 30ml

    0

  36. Khadi Natural Λάδι Μαλλιών 50ml
    Λάδια Μαλλιών

    Khadi Natural Λάδι Μαλλιών 50ml

    Αντιμετώπιση: κατά της Πιτυρίδας

    16,50 € 330 €/lt

    0

  37. Ayurvedic Repair Shampoo Damask Rose 200ml
    Σαμπουάν

    Ayurvedic Repair Shampoo Damask Rose 200ml

    Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    27,31 € 136,55 €/lt
    Ad

    0

  38. Khadi Natural Λάδι Μαλλιών 50ml
    Λάδια Μαλλιών

    Khadi Natural Λάδι Μαλλιών 50ml

    Αντιμετώπιση: κατά της Τριχόπτωσης & της Ψαλίδας

    17,00 € 340 €/lt

    0

  39. Repair Oil Dry Damaged Hair Rose Rose Repair 50ml

    0

  40. Khadi Natural Body Oil 50ml

    0

  41. Ayurvedic Rose Elixir Oil All Skin Types Rose Love 100ml

    0

  42. Ayurvedic Lotus Pink Elixir Oil 100ml

    0

  43. Khadi Natural Σαμπουάν Λάμψης 200ml

    0

  44. Khadi Natural Σαμπουάν 30ml

    0

  45. Khadi Natural Σαμπουάν Βαθύ Καθαρισμού

    0

  46. Khadi Natural Σαμπουάν για το Ευαίσθητο Τριχωτό
    Σαμπουάν

    Khadi Natural Σαμπουάν για το Ευαίσθητο Τριχωτό

    Αντιμετώπιση: Ευαίσθητο Τριχωτό, Τύπος Μαλλιών: Εύθραυστα

    0

  47. Khadi Natural Σαμπουάν Λάμψης

    0

  48. Khadi Natural Σαμπουάν Βαθύ Καθαρισμού

    0

  49. Khadi Natural Σαμπουάν Ενυδάτωσης
    Σαμπουάν

    Khadi Natural Σαμπουάν Ενυδάτωσης

    Τύπος Μαλλιών: Φριζαρισμένα

    0

  50. Khadi Natural Σαμπουάν

    0

  51. Khadi Natural Σαμπουάν

    0

  52. Khadi Natural Σαμπουάν κατά της Πιτυρίδας
    Σαμπουάν

    Khadi Natural Σαμπουάν κατά της Πιτυρίδας

    Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα / Κνησμό, Τύπος Μαλλιών: Λεπτά

    0

  53. Repair Oil Dry Damaged Hair Rose Rose Repair 50ml

    0

  54. Ayurvedic Repair Shampoo Damask Rose 200ml
    Σαμπουάν

    Ayurvedic Repair Shampoo Damask Rose 200ml

    Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    27,31 € 136,55 €/lt

    0