Κτήμα Χατζηγεωργίου
18 προϊόντα
- Κρασιά
Κτήμα Χατζηγεωργίου Λήμνια Γη Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Αλεξάνδρειας
10,00 € 13,33 €/lt-5%στα 6+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd
ΚρασιάΚτήμα Χατζηγεωργίου Λαγοπάτι Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Αλεξάνδρειας
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ11,40 € 15,2 €/lt
ΚρασιάΚτήμα Χατζηγεωργίου D'Ifestia Λευκό Γλυκό Ημιαφρώδες 750ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Αλεξάνδρειας
10,50 € 14 €/lt-5%στα 6+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd
ΚρασιάΚτήμα Χατζηγεωργίου D'Ifestia Λευκό Γλυκό Ημιαφρώδες 200ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Αλεξάνδρειας
4,50 € 22,5 €/lt
ΚρασιάΚτήμα Χατζηγεωργίου Λημνία Γη Ροζέ Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Αλεξάνδρειας / Λημνιό
10,90 € 14,53 €/lt-15%στα 3+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd
ΚρασιάΚτήμα Χατζηγεωργίου Λήμνια Γη Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Λημνιό
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ8,20 € 10,93 €/lt
ΚρασιάΚτήμα Χατζηγεωργίου Ηφαίστου Γνώση Λευκό Γλυκό 500ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Αλεξάνδρειας
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd16,20 € 32,4 €/lt- Κρασιά
Κτήμα Χατζηγεωργίου Ηφαίστου Λάβα Grand Cru Ερυθρό Γλυκό 500ml
Ποικιλία: Λημνιό
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ16,95 € 33,9 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Χατζηγεωργίου Moscato Difestia Λευκό Ξηρό 220ml
Ποικιλία: Moscato Bianco
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ3,39 € 15,41 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Χατζηγεωργίου Λευκό Γλυκό 500ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Αλεξάνδρειας
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ7,67 € 15,34 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Χατζηγεωργίου Dune Ροζέ Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Syrah / Ασύρτικο
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ10,89 € 14,52 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Χατζηγεωργίου Λαγοπάτι Λευκό Ξηρό Αφρώδες 750ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Αλεξάνδρειας
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ11,53 € 15,37 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Χατζηγεωργίου Epops Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Merlot
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ12,48 € 16,64 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Χατζηγεωργίου Λευκό Ξηρό 10000ml
Ποικιλία: Λημνιό
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ30,37 € 3,04 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Χατζηγεωργίου Λήμνια Γη Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Αλεξάνδρειας
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ7,69 € 10,25 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Χατζηγεωργίου Polina Ροζέ Ημίγλυκο 750ml
Ποικιλία: Λημνιό
11,00 € 14,67 €/lt-15%στα 3+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd - Κρασιά
Κτήμα Χατζηγεωργίου D'Ifestia Λευκό Γλυκό Ημιαφρώδες 750ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Αλεξάνδρειας
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ8,54 € 11,39 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Χατζηγεωργίου Moscato D''ifestia Λευκό Γλυκό Αφρώδες 200ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Αλεξάνδρειας
Ad4,60 € 23 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Χατζηγεωργίου Λημνία Γη Ροζέ Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Αλεξάνδρειας / Λημνιό
9,20 € 12,27 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Χατζηγεωργίου Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Cabernet Sauvignon
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd17,30 € 23,07 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Χατζηγεωργίου Polina Ροζέ Ημίγλυκο 750ml
Ποικιλία: Λημνιό
11,00 € 14,67 €/lt-15%στα 3+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ - Κρασιά
Κτήμα Χατζηγεωργίου Ηφαίστου Γνώση Λευκό Γλυκό 500ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Αλεξάνδρειας
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ13,47 € 26,94 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Χατζηγεωργίου Moscato D''ifestia Λευκό Γλυκό Αφρώδες 200ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Αλεξάνδρειας
4,10 € 20,5 €/lt