Κτήμα Δ. Μίγας

ΚρασιάΚτήμα Δ. Μίγας Παλαιός Άμπελος Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Cabernet Sauvignon / Merlot / Syrah
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ9,11 € 12,15 €/lt
ΚρασιάΚτήμα Δ. Μίγας Ροζέ Ημίγλυκο 5000ml
Ποικιλία: Μοσχάτο
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd17,20 € 3,44 €/lt
ΚρασιάΚτήμα Δ. Μίγας Μικρός Τρυγητός Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Merlot
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ5,41 € 7,21 €/lt
ΚρασιάΚτήμα Δ. Μίγας Λευκό Ημίξηρο D' Asti Ημιαφρώδες 750ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Τυρνάβου
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ8,40 € 11,2 €/lt
- Κρασιά
Κτήμα Δ. Μίγας Ροζέ Ημίξηρο Ημιαφρώδες 750ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Τυρνάβου
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ9,10 € 12,13 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Δ. Μίγας La Pierre de Scandale Ροζέ Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Syrah
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ10,20 € 13,6 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Δ. Μίγας Λευκό Ξηρό 5000ml
Ποικιλία: Blend ποικιλιών
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ15,59 € 3,12 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Δ. Μίγας Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Cabernet Sauvignon
Παράδοσηέως Τρί, 06 Οκτ140,00 € 186,67 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Δ. Μίγας Μικρός Τρυγητός Ροζέ Ημίξηρο 750ml
Ποικιλία: Merlot
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ4,96 € 6,61 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Δ. Μίγας Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Τυρνάβου
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ6,28 € 8,37 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Δ. Μίγας Παλαιός Άμπελος Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Chardonnay / Sauvignon Blanc
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ7,32 € 9,76 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Δ. Μίγας Ερυθρό Ξηρό 5000ml
Ποικιλία: Merlot / Syrah
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd20,15 € 4,03 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Δ. Μίγας Ροζέ Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Τυρνάβου
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd6,43 € 8,57 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Δ. Μίγας Παλαιός Άμπελος Ροζέ Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Merlot
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ8,70 € 11,6 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Δ. Μίγας Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Sauvignon Blanc
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ11,35 € 15,13 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Δ. Μίγας Syrah Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Syrah
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ14,50 € 19,33 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Δ. Μίγας Λευκό Ξηρό 5000ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Τυρνάβου / Μοσχάτο / Μοσχάτο Σάμου
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ25,79 € 5,16 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Δ. Μίγας Ροζέ Ξηρό 5000ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Τυρνάβου / Μοσχάτο
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ26,73 € 5,35 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Δ. Μίγας Fume Λευκό Ξηρό σε Ξυλοκιβώτιο 1500ml
Ποικιλία: Chardonnay
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ35,80 € 23,87 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Δ. Μίγας Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Τυρνάβου
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd6,28 € 8,37 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Δ. Μίγας Ροζέ Ξηρό 5000ml
Ποικιλία: Μοσχάτο / Μοσχάτο Τυρνάβου
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd18,00 € 3,6 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Δ. Μίγας Ερυθρό Ξηρό σε Ξυλοκιβώτιο 750ml
Ποικιλία: Cabernet Sauvignon
79,90 € 106,53 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Δ. Μίγας Μικρός Τρυγητός Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Chardonnay
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd4,56 € 6,08 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Δ. Μίγας Ερυθρό Ξηρό 5000ml
Ποικιλία: Merlot / Syrah
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ19,00 € 3,8 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Δ. Μίγας Ροζέ Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Τυρνάβου
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ6,50 € 8,67 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Δ. Μίγας Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Τυρνάβου
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ6,28 € 8,37 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Δ. Μίγας Μικρός Τρυγητός Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Chardonnay
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ4,56 € 6,08 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Δ. Μίγας Ροζέ Ξηρό 5000ml
Ποικιλία: Μοσχάτο / Μοσχάτο Τυρνάβου
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ18,00 € 3,6 €/lt