1. Ktima Pavlidi Thema Alb Sec 750ml
    Vinuri

    Ktima Pavlidi Thema Alb Sec 750ml

    Soi: Sauvignon Blanc / Assyrtiko

    13,20 € 17,6 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  2. Kτήμα Παυλίδη Alma Rozé Șampon uscat 750ml
    Vinuri

    Kτήμα Παυλίδη Alma Rozé Șampon uscat 750ml

    Soi: Syrah / Agiorgitiko

    14,27 € 19,03 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  3. Ktima Pavlidis Produs Organic Thema Roșu Sec 750ml
    Vinuri

    Ktima Pavlidis Produs Organic Thema Roșu Sec 750ml

    Soi: Syrah / Agiorgitiko

    15,25 € 20,33 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  4. Κτήμα Παυλίδη Emphasis Vin Alb Șampon Uscat 750ml
    Vinuri

    Κτήμα Παυλίδη Emphasis Vin Alb Șampon Uscat 750ml

    Soi: Assyrtiko

    16,50 € 22 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  5. Crama Pavlidis Emphasis Roșu Sec 750ml
    Vinuri

    Crama Pavlidis Emphasis Roșu Sec 750ml

    Soi: Tempranillo

    20,31 € 27,08 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  6. Ktima Pavlidi Emphasis Vin Roșu Tip 750ml
    Vinuri

    Ktima Pavlidi Emphasis Vin Roșu Tip 750ml

    Soi: Agiorgitiko

    17,50 € 23,33 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  7. Crama Pavlidis Emphasis Roșu Sec 750ml
    Vinuri

    Crama Pavlidis Emphasis Roșu Sec 750ml

    Soi: Syrah

    23,21 € 30,95 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  8. Κτήμα Παυλίδη Emphasis Vin Alb Sec 750ml
    Vinuri

    Κτήμα Παυλίδη Emphasis Vin Alb Sec 750ml

    Soi: Chardonnay

    17,62 € 23,49 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  9. Ktima Paylidi Thema Vin Roșu Sec 750ml 2 Bucăți
    Vinuri

    Ktima Paylidi Thema Vin Roșu Sec 750ml 2 Bucăți

    Soi: Agiorgitiko / Syrah

    18,20 € 24,27 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  10. Ktima Paylidi Compoziție Vin în Casetă Thema 2 Bucăți 750ml

    0

  11. KΤima Pavlidi Emphasis Albă Tip 1500ml
    Vinuri

    KΤima Pavlidi Emphasis Albă Tip 1500ml

    Soi: Chardonnay

    39,50 € 26,33 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  12. Ktıma Paulidi Vin Alb Șampon uscat 1500ml

    0

  13. Kτήμα Παυλίδη Thema Vin Roșu Sec 1500ml

    0

  14. Ktimata Pavlidi Highlight Roșu Tip 1500ml

    0

  15. Ktima Pavlidi Thema Alb Sec 750ml
    Vinuri

    Ktima Pavlidi Thema Alb Sec 750ml

    Soi: Sauvignon Blanc / Assyrtiko

    11,50 € 15,33 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  16. Ktima Pavlidis Produs Organic Thema Roșu Sec 750ml
    Vinuri

    Ktima Pavlidis Produs Organic Thema Roșu Sec 750ml

    Soi: Syrah / Agiorgitiko

    13,52 € 18,03 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  17. Kτισμα Παυλίδη Thema Rosé Șampon Uscat 750ml
    Vinuri

    Kτισμα Παυλίδη Thema Rosé Șampon Uscat 750ml

    Soi: Tempranillo

    13,24 € 17,65 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  18. Kτισμα Παυλίδη Thema Rosé Șampon Uscat 750ml
    Vinuri

    Kτισμα Παυλίδη Thema Rosé Șampon Uscat 750ml

    Soi: Tempranillo

    11,90 € 15,87 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  19. Kțama Pavlidi Emphasis Vin Rose Tip 1500ml

    0

  20. Crama Pavlidis Emphasis Roșu Sec 750ml
    Vinuri

    Crama Pavlidis Emphasis Roșu Sec 750ml

    Soi: Tempranillo

    20,31 € 27,08 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  21. Crama Pavlidis Emphasis Roșu Sec 750ml
    Vinuri

    Crama Pavlidis Emphasis Roșu Sec 750ml

    Soi: Syrah

    23,00 € 30,67 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  22. Kțama Pavlidi Emphasis Vin Rose Tip 1500ml

    0