1. Κτήμα Ζαφειράκη Logos Λευκό Ξηρό 750ml
    Κρασιά

    Κτήμα Ζαφειράκη Logos Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Chardonnay

    13,84 € 18,45 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  2. Κτήμα Ζαφειράκη Βιολογικό Μικρή Αρκούδα Ερυθρό Ξηρό 750ml

    0

  3. Κτήμα Ζαφειράκη Βιολογικό Ερυθρό Ξηρό 750ml
    Κρασιά

    Κτήμα Ζαφειράκη Βιολογικό Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Λημνιώνα

    14,71 € 19,61 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  4. Κτήμα Ζαφειράκη Prologue Ροζέ Ξηρό Αφρώδες 750ml
    Κρασιά

    Κτήμα Ζαφειράκη Prologue Ροζέ Ξηρό Αφρώδες 750ml

    Ποικιλία: Ασύρτικο / Λημνιώνα

    13,70 € 18,27 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  5. Κτήμα Ζαφειράκη Λευκό Ξηρό 750ml
    Κρασιά

    Κτήμα Ζαφειράκη Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Μαλαγουζιά

    12,21 € 16,28 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  6. Κτήμα Ζαφειράκη Μικρόκοσμος Λευκό Ξηρό 750ml
    Κρασιά

    Κτήμα Ζαφειράκη Μικρόκοσμος Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Μαλαγουζιά

    14,30 € 19,07 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  7. Κτήμα Ζαφειράκη Μικρή Αρκούδα Λευκό Ξηρό 750ml
    Κρασιά

    Κτήμα Ζαφειράκη Μικρή Αρκούδα Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Ασύρτικο / Μαλαγουζιά

    7,56 € 10,08 €/lt
    Ad

    0

  8. Κτήμα Ζαφειράκη Βιολογικό Ερυθρό Ξηρό 750ml
    Κρασιά

    Κτήμα Ζαφειράκη Βιολογικό Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Λημνιώνα

    20,80 € 27,73 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  9. Κτήμα Ζαφειράκη Ροζέ Ξηρό 750ml
    Κρασιά

    Κτήμα Ζαφειράκη Ροζέ Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Λημνιώνα

    12,90 € 17,2 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  10. Μικρη Αρκουδα Λευκο Κτημα Ζαφειρακη 750ml

    0

  11. Κτήμα Ζαφειράκη Βιολογικό Terracotta Ερυθρό Ξηρό 750ml
    Κρασιά

    Κτήμα Ζαφειράκη Βιολογικό Terracotta Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Λημνιώνα

    31,50 € 42 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  12. Κτήμα Ζαφειράκη Ερυθρό Ξηρό 3000ml
    Κρασιά

    Κτήμα Ζαφειράκη Ερυθρό Ξηρό 3000ml

    Ποικιλία: Λημνιώνα

    133,00 € 44,33 €/lt
    ΠαράδοσηΑύριο

    0

  13. Κτήμα Ζαφειράκη Logos Λευκό Ξηρό 750ml
    Κρασιά

    Κτήμα Ζαφειράκη Logos Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Chardonnay

    12,20 € 16,27 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  14. Κτήμα Ζαφειράκη Βιολογικό Ερυθρό Ξηρό 750ml
    Κρασιά

    Κτήμα Ζαφειράκη Βιολογικό Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Λημνιώνα

    13,80 € 18,4 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  15. Κτήμα Ζαφειράκη Λευκό Ξηρό 750ml
    Κρασιά

    Κτήμα Ζαφειράκη Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Μαλαγουζιά

    10,70 € 14,27 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  16. Κτήμα Ζαφειράκη Μικρή Αρκούδα Λευκό Ξηρό 750ml
    Κρασιά

    Κτήμα Ζαφειράκη Μικρή Αρκούδα Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Ασύρτικο / Μαλαγουζιά

    7,53 € 10,04 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  17. Κτήμα Ζαφειράκη Πρόποδες Λευκό Ξηρό 750ml
    Κρασιά

    Κτήμα Ζαφειράκη Πρόποδες Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Chardonnay

    17,50 € 23,33 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  18. Κτήμα Ζαφειράκη Πρόποδες Λευκό Ξηρό 750ml
    Κρασιά

    Κτήμα Ζαφειράκη Πρόποδες Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Chardonnay

    14,70 € 19,6 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0