Lilia Black
Κρέμες ΣώματοςLilia Black Sparkling Coconut Sunset Body Lotion 300ml
Ενυδάτωση, με Shimmer & Χρώμα
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd6,43 € 21,43 €/lt
Κρέμες ΣώματοςLilia Black Gardenia Body Lotion 500ml
Ενυδάτωση
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd4,85 € 9,7 €/lt
Βαφές ΜαλλιώνLilia Black Προσωρινή Βαφή Μαλλιών σε Spray 150ml
Προσωρινής Διάρκειας
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd
Κρέμες ΣώματοςLilia Black Gold Sunset Body Lotion 300ml
Ενυδάτωση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ6,43 € 21,43 €/lt
Κρέμες ΣώματοςLilia Black Gardenia Body Butter 250ml
Ενυδάτωση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd3,70 € 14,8 €/lt- Αφρόλουτρα
Lilia Black Orchid Petals Αφρόλουτρο 800ml
Αναζωογόνηση, για Σώμα
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ1,96 € 2,45 €/lt - Κρέμες Χεριών
Lilia Black Κρέμα Χεριών 200ml
Ενυδατική, Για Ξηρά Χέρια
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ2,82 € 14,1 €/lt - Αφρόλουτρα
Lilia Black Αφρόλουτρο 250ml
Αναζωογόνηση/Ενυδάτωση, για Σώμα
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ1,28 € 5,12 €/lt - Κρέμες Σώματος
Lilia Black Coconut Body Lotion 250ml
Ενυδάτωση
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ3,08 € 12,32 €/lt - Αφρόλουτρα
Lilia Black Αφρόλουτρο 250ml
Ενυδάτωση/Θρέψη, για Σώμα
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ1,28 € 5,12 €/lt - Κρέμες Χεριών
Lilia Black Aloe Κρέμα Χεριών 200ml
Ενυδατική, Με Aloe Vera
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd2,82 € 14,1 €/lt - Αφρόλουτρα
Lilia Black Wild Musk Αφρόλουτρο 800ml
Αναζωογόνηση, για Σώμα
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ1,96 € 2,45 €/lt - Κρέμες Σώματος
Lilia Black Gardenia Body Lotion 250ml
Ενυδάτωση
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd3,08 € 12,32 €/lt - Κρέμες Σώματος
Lilia Black Vanilla Sugar Body Butter 250ml
Ενυδάτωση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ3,70 € 14,8 €/lt - Αφρόλουτρα
Lilia Black Αφρόλουτρο 800ml
Αναζωογόνηση/Ενυδάτωση, για Σώμα
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd1,96 € 2,45 €/lt - Αφρόλουτρα
Lilia Black Night Flower Αφρόλουτρο 800ml
Αναζωογόνηση, για Σώμα
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ1,96 € 2,45 €/lt - Peeling & Scrub Σώματος
Lilia Black Scrub Σώματος Coconut 250ml
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ3,87 € 15,48 €/lt - Λάδια Μαλλιών
Lilia Black Λάδι Μαλλιών 200ml
Δράση: Ενδυνάμωση, κατά της Τριχόπτωσης
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ5,81 € 29,05 €/lt - Αφρόλουτρα
Lilia Black Orchid Shower Gel 250ml
Χαλάρωση, για Σώμα
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd2,50 € 10 €/lt - Κρέμες Χεριών
Lilia Black Κρέμα Χεριών 75ml
Ενυδατική, Με Aloe Vera
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ1,33 € 17,73 €/lt - Κρέμες Σώματος
Lilia Black Romantic Sunset Body Lotion 300ml
Ενυδάτωση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd6,43 € 21,43 €/lt - Peeling & Scrub Σώματος
Lilia Black Scrub Σώματος Vanilla 250ml
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd3,95 € 15,8 €/lt - Κρέμες Σώματος
Lilia Black Coconut Body Butter 250ml
Ενυδάτωση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ3,70 € 14,8 €/lt - Κρέμες Σώματος
Lilia Black Aloe Vera Body Butter 250ml
Ενυδάτωση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ3,70 € 14,8 €/lt - Κρέμες Σώματος
Lilia Black Sparkling Coconut Sunset Body Lotion 300ml
Ενυδάτωση, με Shimmer & Χρώμα
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ6,43 € 21,43 €/lt - Κρέμες Σώματος
Lilia Black Iris Flower Body Lotion 500ml
Ενυδάτωση
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ4,85 € 9,7 €/lt - Βαφές Μαλλιών
Lilia Black Προσωρινή Βαφή Μαλλιών σε Spray 150ml
Προσωρινής Διάρκειας
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ - Κρέμες Σώματος
Lilia Black Gardenia Body Butter 250ml
Ενυδάτωση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ3,70 € 14,8 €/lt - Κρέμες Χεριών
Lilia Black Aloe Κρέμα Χεριών 200ml
Ενυδατική, Με Aloe Vera
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ2,82 € 14,1 €/lt - Κρέμες Σώματος
Lilia Black Gardenia Body Lotion 250ml
Ενυδάτωση
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ3,08 € 12,32 €/lt - Αφρόλουτρα
Lilia Black Αφρόλουτρο 800ml
Αναζωογόνηση/Ενυδάτωση, για Σώμα
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ1,96 € 2,45 €/lt - Κρέμες Σώματος
Lilia Black Romantic Sunset Body Lotion 300ml
Ενυδάτωση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ6,43 € 21,43 €/lt - Peeling & Scrub Σώματος
Lilia Black Scrub Σώματος Vanilla 250ml
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ3,95 € 15,8 €/lt


