Maria Galland
36 προϊόντα
Κρέμες ΠροσώπουMaria Galland 300 Mattifying Cream Κρέμα κατά των Ατελειών 50ml
Παράδοσηέως Τρί, 06 ΟκτAd
Κρέμες ΠροσώπουMaria Galland 5B Nutri’ Vital Rich Αντιγηραντική Κρέμα Νυκτός 50ml
Παράδοσηέως Τρί, 06 Οκτ




- Καθαριστικά Προσώπου
Maria Galland Gel Καθαρισμού Προσώπου 150ml
Επιδερμίδα: Κανονική/Λιπαρή
37,05 € 247 €/lt - Καθαριστικά Προσώπου
Maria Galland Γαλάκτωμα Καθαρισμού Προσώπου 200ml
Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι
37,05 € 185,25 €/lt - Peeling & Scrub Προσώπου
Maria Galland 41 Απολεπιστικό Καθαριστικό 50ml
Λάμψη, Λείανση Υφής
47,10 € 942 €/lt - Κρέμες Προσώπου
Maria Galland 161 Sensi'Repair Recovery Ενυδατική Κρέμα 50ml
Ηλικία: 30+, Συστατικό: Ceramides
- Κρέμες Ματιών
Maria Galland 450 Nutri’ Vital Κρέμα Ματιών 15ml
Ενυδάτωση/Μαύροι Κύκλοι
Παράδοσηέως Τρί, 06 Οκτ - Κρέμες Προσώπου
Maria Galland 300 Mattifying Cream Κρέμα κατά των Ατελειών 50ml
Παράδοσηέως Τρί, 06 Οκτ