Mey
Κρέμες ΠροσώπουMey Supreme Peptide Αναπλαστική Κρέμα 50ml
Ηλικία: 30+, Συστατικό: Υαλουρονικό Οξύ/Πεπτίδια
Ad
Κρέμες ΠροσώπουMey Derma Lux Snail Αναπλαστική Κρέμα Ημέρας 50ml
Συστατικό: Έκκριμα Σαλιγκαριού/Γαλακτικό Οξύ

Καθαριστικά ΠροσώπουMey Mild Cleansing Fluid Καθαρισμού Προσώπου 200ml
Αντιοξειδωτική δράση, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη
ΠαράδοσηΜεθαύριο20,06 € 100,3 €/lt
Καθαριστικά ΠροσώπουMey Cleansing Καθαρισμού Προσώπου 200ml
για Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη
Ad13,74 € 68,7 €/lt
Κρέμες ΠροσώπουMey Age Contour Αντιγηραντική Κρέμα Ημέρας 50ml
Συστατικό: Υαλουρονικό Οξύ/Βιταμίνη E
ΠαράδοσηΜεθαύριο
- Καθαριστικά Προσώπου
Mey Purifying Υγρό Καθαρισμού Προσώπου 200ml
για Ενυδάτωση / Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Λιπαρή/Ακνεϊκή
15,60 € 78 €/lt - Κρέμες Προσώπου
Mey Ultimate Συσφικτική Κρέμα Νυκτός 45ml
Ηλικία: 50+, Συστατικό: Πεπτίδια
ΠαράδοσηΑύριο - Toners Προσώπου
Mey Correcting Toning Lotion 100ml
Μικτή/ Λιπαρή / Ακνεϊκή Επιδερμίδα
ΠαράδοσηΜεθαύριο15,13 € 151,3 €/lt - Καθαριστικά Προσώπου
Mey Cleanser For Acne/Oily Skin Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 100ml
για Έλεγχο λιπαρότητας / Κατά των ατελειών, Επιδερμίδα: Λιπαρή/Ακνεϊκή
12,47 € 124,7 €/lt - Σαμπουάν
Mey Σαμπουάν κατά της Τριχόπτωσης 200ml
Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Εύθραυστα
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd22,51 € 112,55 €/lt - Κρέμες Προσώπου
Mey Blemish Correcting Booster Ενυδατική Κρέμα Ημέρας 50ml
Ηλικία: 30+, Συστατικό: Νιασιναμίδη
ΠαράδοσηΜεθαύριο - Καθαριστικά Προσώπου
Mey Sept Dermo-Purifying Gel Καθαρισμού Προσώπου 200ml
για Λάμψη / Αντισηπτική, Επιδερμίδα: Λιπαρή/Ακνεϊκή
14,28 € 71,4 €/lt - Καθαριστικά Προσώπου
Mey Vital Savon Liquide Υγρό Σαπούνι Καθαρισμού Για Πρόσωπο & Σώμα, 200ml
Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι/Ακνεϊκή
15,60 € 78 €/lt - Κρέμες Σώματος
Mey Urea 15% Body Cream 100ml
Ενυδάτωση, για Ξηρή / Πολύ Ξηρή Επιδερμίδα
ΠαράδοσηΜεθαύριο16,46 € 164,6 €/lt - Peeling & Scrub Προσώπου
Mey Deep Smoothing Peeling 100ml
Αντιγήρανση, Ακμή, Μαύρα Στίγματα
Ad28,48 € 284,8 €/lt - Σετ Περιποίησης
Mey Platinum Σετ Περιποίησης για Αντιγήρανση & Σύσφιξη
Περιέχει: Roller / Κρέμα Προσώπου
ΠαράδοσηΑύριο - Καθαριστικά Προσώπου
Mey Micellaire Micellar Water Ντεμακιγιάζ 250ml
για Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι
ΠαράδοσηΜεθαύριο11,30 € 45,2 €/lt - Κρέμες Προσώπου
Mey Vitamin A + AHA Αντιγηραντική Κρέμα 50ml
Ηλικία: 40+, Συστατικό: Βιταμίνη C/Γαλακτικό Οξύ
Ad - Conditioner Μαλλιών
Mey Complete Repair Conditioner 200ml
για Ενυδάτωση, Λάμψη, Αναδόμηση
ΠαράδοσηΜεθαύριο16,40 € 82 €/lt - Καθαριστικά Προσώπου
Mey Gel Lotion Equilibrante Visage Καθαρισμού Προσώπου 125ml
για Ενυδάτωση / Αντιοξειδωτική δράση, Επιδερμίδα: Μικτή/Λιπαρή
18,65 € 149,2 €/lt - Σετ Περιποίησης
Mey Promo Pack Σετ Περιποίησης για Αντιγήρανση & Ενυδάτωση
Περιέχει: Κρέμα Προσώπου / Νεσεσέρ, Επιδερμίδα: Ξηρή
ΠαράδοσηΜεθαύριο - Καθαριστικά Προσώπου
Mey Cleansing Καθαρισμού Προσώπου 200ml
για Έλεγχο λιπαρότητας / Αντιοξειδωτική δράση, Επιδερμίδα: Λιπαρή
ΠαράδοσηΜεθαύριο13,37 € 66,85 €/lt - Κρέμες Προσώπου
Mey Supreme Peptide Αναπλαστική Κρέμα 50ml
Ηλικία: 30+, Συστατικό: Υαλουρονικό Οξύ/Πεπτίδια
- Κρέμες Σώματος
Mey Body Balm Balm 200ml
Ενυδάτωση, για Ξηρή / Ευαίσθητη Επιδερμίδα
ΠαράδοσηΜεθαύριο18,85 € 94,25 €/lt - Βρεφικά Σαμπουάν & Αφρόλουτρα
Mey Σαμπουάν / 2 σε 1 Σαμπουάν & Αφρόλουτρο 500ml
ΠαράδοσηΜεθαύριο10,04 € 20,08 €/lt - Καθαριστικά Προσώπου
Mey Cleansing Καθαρισμού Προσώπου 200ml
για Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη
13,40 € 67 €/lt - Σαμπουάν
Mey Σαμπουάν κατά της Τριχόπτωσης 200ml
Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Εύθραυστα
20,60 € 103 €/lt - Peeling & Scrub Προσώπου
Mey Deep Smoothing Peeling 100ml
Αντιγήρανση, Ακμή, Μαύρα Στίγματα
28,50 € 285 €/lt - Κρέμες Προσώπου
Mey Vitamin A + AHA Αντιγηραντική Κρέμα 50ml
Ηλικία: 40+, Συστατικό: Βιταμίνη C/Γαλακτικό Οξύ