1. Plantur 39 Balm Conditioner 150ml
    Conditioner Μαλλιών

    Plantur 39 Balm Conditioner 150ml

    για Ενυδάτωση, Ενίσχυση όγκου, Αναδόμηση

    17,42 € 116,13 €/lt
    Ad

    0

  2. Plantur 39 Phyto-caffeine 250ml
    Σαμπουάν

    Plantur 39 Phyto-caffeine 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    14,80 € 59,2 €/lt

    0

  3. Plantur 39 Caffeine 250ml
    Σαμπουάν

    Plantur 39 Caffeine 250ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    10,71 € 42,84 €/lt
  4. Plantur 39 Conditioner 150ml
    Conditioner Μαλλιών

    Plantur 39 Conditioner 150ml

    για Ενυδάτωση, Ενίσχυση όγκου

    7,74 € 51,6 €/lt
  5. Plantur 39 Against Hair Loss Phyto-Coffein Tonic 200ml

    0

  6. Plantur 39 Lotion Μαλλιών 200ml

    0

  7. Plantur 39 Σαμπουάν 250ml

    0

  8. Plantur 39 Conditioner

    0

  9. Plantur 39 Phyto-caffeine Color Brown 250ml
    Σαμπουάν

    Plantur 39 Phyto-caffeine Color Brown 250ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    16,47 € 65,88 €/lt

    0

  10. Plantur 39 Phyto-Caffeine 250ml
    Σαμπουάν

    Plantur 39 Phyto-Caffeine 250ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    10,71 € 42,84 €/lt
  11. Plantur 39 Phyto-Coffein Color Brown 250ml
    Σαμπουάν

    Plantur 39 Phyto-Coffein Color Brown 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    13,00 € 52 €/lt

    0

  12. Plantur 39 Conditioner 150ml
  13. Plantur 39 Phyto Coffein Color Brown Balm Brown

    0

  14. Plantur 39 Colored Balm Color Brown Conditioner 150ml

    0

  15. Plantur 39 Phyto-caffeine 250ml
    Σαμπουάν

    Plantur 39 Phyto-caffeine 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Εύθραυστα

    14,87 € 59,48 €/lt

    0

  16. Plantur 39 Σαμπουάν Όγκου 200ml
    Σαμπουάν

    Plantur 39 Σαμπουάν Όγκου 200ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    20,00 € 100 €/lt

    0

  17. Plantur 39 Conditioner 200ml
    Conditioner Μαλλιών

    Plantur 39 Conditioner 200ml

    για Ενυδάτωση, Τριχόπτωση

    17,90 € 89,5 €/lt

    0

  18. Plantur 39 Conditioner 150ml
    Conditioner Μαλλιών

    Plantur 39 Conditioner 150ml

    για Διατήρηση Χρώματος

    10,76 € 71,73 €/lt

    0

  19. Plantur 39 Phyto-Coffein Color 250ml
    Σαμπουάν

    Plantur 39 Phyto-Coffein Color 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    17,48 € 69,92 €/lt

    0

  20. Plantur 39 Coloring Balm Blonde 150 Ml Dr Kurt Wolff

    0

  21. Plantur 39 Phyto-Coffein Color Silver Balm Hair Balm Silver

    0

  22. Plantur 39 Conditioner 150ml

    0

  23. Plantur 39 Σαμπουάν κατά του Κνησμού 250ml

    0

  24. Plantur 39 Balm Conditioner 150ml
    Conditioner Μαλλιών

    Plantur 39 Balm Conditioner 150ml

    για Ενυδάτωση, Ενίσχυση όγκου, Αναδόμηση

    17,42 € 116,13 €/lt

    0