1. Redken All Soft 300ml
    Σαμπουάν

    Redken All Soft 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    17,00 € 56,67 €/lt
    Ad

    0

  2. Redken Extreme Length Biotin + 300ml
    Σαμπουάν

    Redken Extreme Length Biotin + 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    16,40 € 54,67 €/lt

    0

  3. Redken Volume Injection 300ml
    Σαμπουάν

    Redken Volume Injection 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    16,00 € 53,33 €/lt
    Ad

    0

  4. Redken Acidic Perfecting Concentrate Leave-In Treatment Leave in Conditioner 150ml
    Conditioner Μαλλιών

    Redken Acidic Perfecting Concentrate Leave-In Treatment Leave in Conditioner 150ml

    για Λάμψη, Διατήρηση Χρώματος, Ενυδάτωση

    27,00 € 180 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  5. Redken Exclusive Acidic Bonding Concentrate 190ml
    Σαμπουάν

    Redken Exclusive Acidic Bonding Concentrate 190ml

    Τύπος Μαλλιών: Λεπτά

    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  6. Redken One United Spray Θερμοπροστασίας Μαλλιών κατά του Φριζαρίσματος 150ml

    0

  7. Redken Extreme Length 4% Conditioner 300ml
    Conditioner Μαλλιών

    Redken Extreme Length 4% Conditioner 300ml

    για Λάμψη, Ενυδάτωση, Αναδόμηση

    19,00 € 63,33 €/lt
    Ad

    0

  8. Redken Acidic Bonding Concentrate 300ml
    Σαμπουάν

    Redken Acidic Bonding Concentrate 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    19,50 € 65 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  9. Redken All Soft Conditioner 300ml
    Conditioner Μαλλιών

    Redken All Soft Conditioner 300ml

    για Ενυδάτωση

    16,40 € 54,67 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  10. Redken Acidic Bonding Concentrate Conditioner 300ml
    Conditioner Μαλλιών

    Redken Acidic Bonding Concentrate Conditioner 300ml

    για Διατήρηση Χρώματος, Ενυδάτωση, Αναδόμηση

    18,85 € 62,83 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  11. Redken Acidic Bonding Concentrate 5-Minute Liquid Μάσκα Μαλλιών 250ml

    0

  12. Redken All Soft Heavy Μάσκα Μαλλιών 250ml

    0

  13. Redken EQ Gloss Processing Solution Υγρό Οξυζενέ Μαλλιών 1000ml

    0

  14. Redken All Soft 1000ml
    Σαμπουάν

    Redken All Soft 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    35,90 € 35,9 €/lt
    ΠαράδοσηΣήμερα

    0

  15. Redken Acidic Bonding Concentrate Conditioner 1000ml
    Conditioner Μαλλιών

    Redken Acidic Bonding Concentrate Conditioner 1000ml

    για Διατήρηση Χρώματος, Ενυδάτωση, Αναδόμηση

    42,40 € 42,4 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  16. Redken Acidic Bonding 300ml
    Σαμπουάν

    Redken Acidic Bonding 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Σγουρά

    21,10 € 70,33 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  17. Redken Κρέμα Μαλλιών Dismiss για Ίσιωμα με Ελαφρύ Κράτημα κατά του Φριζαρίσματος 250ml

    0

  18. Redken Acidic Color Gloss 1000ml
    Σαμπουάν

    Redken Acidic Color Gloss 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    41,80 € 41,8 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  19. Redken Frizz Dismiss 300ml
    Σαμπουάν

    Redken Frizz Dismiss 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Φριζαρισμένα

    17,00 € 56,67 €/lt
    Ad

    0

  20. Redken Hair Cleansing Cream 250ml
    Σαμπουάν

    Redken Hair Cleansing Cream 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    23,10 € 92,4 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  21. Redken Acidic Bonding Concentrate 1000ml
    Σαμπουάν

    Redken Acidic Bonding Concentrate 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    44,50 € 44,5 €/lt
    Ad

    0

  22. Redken All Soft 100ml
    Λάδια Μαλλιών

    Redken All Soft 100ml

    Δράση: Ενυδάτωση, κατά της Ψαλίδας

    23,90 € 239 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  23. Redken Volume Injection 1000ml
    Σαμπουάν

    Redken Volume Injection 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    44,00 € 44 €/lt
    Ad

    0

  24. Redken Extreme Length 4% Conditioner 300ml
    Conditioner Μαλλιών

    Redken Extreme Length 4% Conditioner 300ml

    για Λάμψη, Διατήρηση Χρώματος, Ενυδάτωση

    15,40 € 51,33 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  25. Redken Acidic Bonding Curls Conditioner 300ml
    Conditioner Μαλλιών

    Redken Acidic Bonding Curls Conditioner 300ml

    για Ενυδάτωση

    21,30 € 71 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  26. Redken All Soft Mega Curls Leave in Conditioner 150ml
    Conditioner Μαλλιών

    Redken All Soft Mega Curls Leave in Conditioner 150ml

    για Ενυδάτωση, Anti-frizz

    23,10 € 154 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  27. Redken Acidic Color Gloss Conditioner 300ml
    Conditioner Μαλλιών

    Redken Acidic Color Gloss Conditioner 300ml

    για Διατήρηση Χρώματος

    20,00 € 66,67 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  28. Redken Acidic Perfecting 150ml
    Lotion Μαλλιών

    Redken Acidic Perfecting 150ml

    Αναδόμηση

    ΠαράδοσηΣήμερα

    0

  29. Redken All Soft Conditioner 1000ml
    Conditioner Μαλλιών

    Redken All Soft Conditioner 1000ml

    για Ενυδάτωση

    37,90 € 37,9 €/lt
    ΠαράδοσηΣήμερα

    0

  30. Redken Shades EQ Gloss 09p Opal Glow
    Βαφές Μαλλιών

    Redken Shades EQ Gloss 09p Opal Glow

    Προσωρινής Διάρκειας, Χωρίς Αμμωνία

    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  31. Redken Κρέμα Μαλλιών για Μπούκλες με Ελαφρύ Κράτημα κατά του Φριζαρίσματος 250ml

    0

  32. Redken Acidic Bonding Concentrate 75ml
    Lotion Μαλλιών

    Redken Acidic Bonding Concentrate 75ml

    Ψαλίδα

    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  33. Redken Retail Amino-Mint Scalp 300ml
    Σαμπουάν

    Redken Retail Amino-Mint Scalp 300ml

    Αντιμετώπιση: Ευαίσθητο Τριχωτό / Κνησμό, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    17,00 € 56,67 €/lt
    Ad

    0

  34. Redken Retail Amino-Mint Scalp 1000ml
    Σαμπουάν

    Redken Retail Amino-Mint Scalp 1000ml

    Αντιμετώπιση: Κνησμό, Τύπος Μαλλιών: Λιπαρά

    40,00 € 40 €/lt

    0

  35. Redken Volume Injection Conditioner 300ml

    0

  36. Redken Frizz Dismiss 2% Conditioner 300ml

    0

  37. Redken Extreme 300ml
    Σαμπουάν

    Redken Extreme 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά

    18,00 € 60 €/lt
    Ad

    0

  38. Redken All Soft Mega Curls Conditioner 300ml
    Conditioner Μαλλιών

    Redken All Soft Mega Curls Conditioner 300ml

    για Ενυδάτωση, Anti-frizz

    17,40 € 58 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  39. Redken All Soft Mega 300ml
    Σαμπουάν

    Redken All Soft Mega 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Σγουρά

    18,00 € 60 €/lt
    Ad

    0

  40. Redken Shades EQ Gloss 09v Platinum Ice
    Βαφές Μαλλιών

    Redken Shades EQ Gloss 09v Platinum Ice

    Προσωρινής Διάρκειας, Χωρίς Αμμωνία

    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  41. Redken All Soft 150ml
    Lotion Μαλλιών

    Redken All Soft 150ml

    Αναδόμηση

    ΠαράδοσηΣήμερα

    0

  42. Redken Color Extend Blondage VI 300ml
    Σαμπουάν

    Redken Color Extend Blondage VI 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    16,16 € 53,87 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  43. Redken Acidic Color Gloss 300ml
    Σαμπουάν

    Redken Acidic Color Gloss 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    20,00 € 66,67 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  44. Redken All Soft 300ml
    Σαμπουάν

    Redken All Soft 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    14,90 € 49,67 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  45. Redken Καπάκι από Πλαστικό

    0

  46. Redken Acidic Color Gloss Heat Protection Treatment Για Τη Θερμική Επεξεργασία Των Μαλλιών 190ml

    0

  47. Redken Volume Injection 300ml
    Σαμπουάν

    Redken Volume Injection 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    15,10 € 50,33 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  48. Redken Blondage High Bright 300ml
    Σαμπουάν

    Redken Blondage High Bright 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    15,41 € 51,37 €/lt
    ΠαράδοσηΣήμερα

    0

  49. Redken Acidic Bonding Curls Leave-in Treatment Μάσκα Μαλλιών 250ml

    0

  50. Redken Exclusive Acidic Bonding Concentrate 190ml

    0

  51. Redken Acidic Bonding Concentrate 24/7 Night & Day Serum Μαλλιών 100ml

    0

  52. Redken Extreme Length 4% Conditioner 300ml
    Conditioner Μαλλιών

    Redken Extreme Length 4% Conditioner 300ml

    για Λάμψη, Ενυδάτωση, Αναδόμηση

    16,50 € 55 €/lt

    0

  53. Redken Frizz Dismiss 300ml
    Σαμπουάν

    Redken Frizz Dismiss 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Φριζαρισμένα

    14,18 € 47,27 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  54. Redken Κρέμα Μαλλιών Dismiss για Ίσιωμα με Ελαφρύ Κράτημα κατά του Φριζαρίσματος 250ml

    0

  55. Redken Acidic Bonding Concentrate 1000ml
    Σαμπουάν

    Redken Acidic Bonding Concentrate 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    41,80 € 41,8 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  56. Redken Volume Injection 1000ml
    Σαμπουάν

    Redken Volume Injection 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    36,20 € 36,2 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  57. Redken Retail Amino-Mint Scalp 300ml
    Σαμπουάν

    Redken Retail Amino-Mint Scalp 300ml

    Αντιμετώπιση: Ευαίσθητο Τριχωτό / Κνησμό, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    15,12 € 50,4 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  58. Redken Volume Injection Conditioner 300ml

    0

  59. Redken Extreme 300ml
    Σαμπουάν

    Redken Extreme 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά

    14,90 € 49,67 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  60. Redken All Soft Mega 300ml
    Σαμπουάν

    Redken All Soft Mega 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Σγουρά

    15,90 € 53 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0