Rex Hellas
13 προϊόντα
Ενισχυτικά ΠλύσηςRex Hellas Λευκαντικό Σόδα Πλύσεως Σκόνη 500gr
1,43 € 2,86 €/kg-5%στα 100+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd
Ενισχυτικά ΠλύσηςRex Hellas Λευκαντικό Σκόνη 400gr
2,12 € 5,3 €/kg-5%στα 100+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd
Καθαριστικά ΜπάνιουRex Hellas Ultra Παχύρρευστο Υγρό 1250ml Λεμόνι
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,09 € 0,87 €/lt
Καθαριστικά ΜπάνιουRex Hellas Ultra Παχύρρευστη Χλωρίνη με Άρωμα Λεμόνι 750ml
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ0,73 € 0,97 €/lt
- Καθαριστικά Μπάνιου
Rex Hellas Σκόνη Απόφραξης 900gr
5,04 € 5,6 €/kg-5%στα 80+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ