Sanctuary Spa
Κρέμες ΣώματοςSanctuary Spa Golden Sandalwood Body Cream 200ml
Ενυδάτωση, για Ξηρή Επιδερμίδα, με Χρώμα
51,41 € 257,05 €/lt
Κρέμες ΣώματοςSanctuary Spa Lily and Rose Collection Body Lotion 250ml
Ενυδάτωση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας
6,50 € 26 €/lt


ΑφρόλουτραSanctuary Spa Signature Collection Shower Gel 250ml
Refill, Αναζωογόνηση, για Σώμα
6,30 € 25,2 €/lt
Κρέμες ΣώματοςSanctuary Spa Signature Collection Body Lotion 250ml
Ενυδάτωση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας
6,40 € 25,6 €/lt- Αφρόλουτρα
Sanctuary Spa Signature Natural Oils Ultra Rich Αφρός Καθαρισμού 200ml
Θρέψη, για Σώμα
7,30 € 36,5 €/lt - Κρέμες Σώματος
Sanctuary Spa Signature Natural Oils Ultra Rich Body Lotion 250ml
Ενυδάτωση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας
7,40 € 29,6 €/lt - Αφρόλουτρα
Sanctuary Spa Signature Collection Κρεμώδες Αφρόλουτρο 250ml
Θρέψη, για Σώμα
8,10 € 32,4 €/lt - Αφρόλουτρα
Sanctuary Spa Signature Collection Shower Gel 500ml
Refill, Αναζωογόνηση, για Σώμα
8,60 € 17,2 €/lt - Κρέμες Σώματος
Sanctuary Spa Lily and Rose Collection Body Butter 300ml
Ενυδάτωση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας
10,50 € 35 €/lt - Σετ Περιποίησης
Sanctuary Spa Signature Απολέπιση Σώματος
Περιέχει: Scrub Σώματος / Αφρόλουτρο / Κρέμα Σώματος
- Σετ Περιποίησης
Sanctuary Spa 25 Minutes Glow Σετ Περιποίησης για Καθαρισμό Σώματος, Ενυδάτωση & Λάμψη
Περιέχει: Scrub Προσώπου / Καθαριστικό Προσώπου
- Αφρόλουτρα
Sanctuary Spa Spa Signature Collection Αφρός Καθαρισμού 500ml
Καταπράυνση, για Σώμα
11,50 € 23 €/lt - Κρέμες Σώματος
Sanctuary Spa Signature Natural Oils Whipped Body Cream 300ml
Ενυδάτωση, για Ξηρή Επιδερμίδα
11,50 € 38,33 €/lt - Κρέμες Σώματος
Sanctuary Spa Signature Natural Oils Body Butter 300ml
Ενυδάτωση, για Ξηρή Επιδερμίδα
13,00 € 43,33 €/lt - Κρέμες Σώματος
Sanctuary Spa Ruby Oud Natural Oils Melting Pearl Body Butter 300ml
Ενυδάτωση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας, με Shimmer
13,50 € 45 €/lt - Σετ Περιποίησης
Sanctuary Spa Σετ Περιποίησης για Καθαρισμό Σώματος & Ενυδάτωση
Περιέχει: Κρέμα Σώματος / Scrub Σώματος / Ελαφρόπετρα / Κρέμα Χεριών
- Κρέμες Σώματος
Sanctuary Spa Signature Natural Oils Melting Pearl Body Butter 300ml
Ενυδάτωση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας
17,60 € 58,67 €/lt - Σετ Περιποίησης
Sanctuary Spa Lily & Rose Σετ Περιποίησης για Καθαρισμό Σώματος & Ενυδάτωση
Περιέχει: Scrub Σώματος / Αφρόλουτρο / Κρέμα Σώματος
- Σετ Περιποίησης
Sanctuary Spa Signature Σετ Περιποίησης για Ενυδάτωση & Καθαρισμό Σώματος
Περιέχει: Κρέμα Ποδιών / Κρέμα Χεριών / Scrub Σώματος
- Σετ Περιποίησης
Sanctuary Spa Lily & Rose Σετ Περιποίησης για Ενυδάτωση & Καθαρισμό Σώματος
Περιέχει: Scrub Σώματος / Αφρόλουτρο / Κρέμα Σώματος / Κρέμα Χεριών / Νεσεσέρ
- Σετ Περιποίησης
Sanctuary Spa Σετ Περιποίησης για Ενυδάτωση
Περιέχει: Λάδι Σώματος / Scrub Σώματος, Επιδερμίδα: Ξηρή


