1. Skintra C The Light Serum With Vitamin C Tetra 10% Ορός Υψηλής Συγκέντρωσης 10% Της Πιο Σταθερής Μορφής Βιταμίνης C 30ml

    0

  2. Skintra Everything What Your Skin Will Love Toner 100ml
    Toners Προσώπου

    Skintra Everything What Your Skin Will Love Toner 100ml

    Μικτή/ Λιπαρή / Ξηρή Επιδερμίδα

    24,71 € 247,1 €/lt

    0

  3. Skintra Light Your Skin 30ml
    Serum

    Skintra Light Your Skin 30ml

    Για Σύσφιξη / Αντιγήρανση / Πανάδες, Με Βιταμίνη C / Υαλουρονικό / Βιταμίνη E

    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  4. Skintra Ceramides Cuddles 30ml
    Serum

    Skintra Ceramides Cuddles 30ml

    Για Σύσφιξη / Ενυδάτωση

    0

  5. Skintra Skin Λάδι Ντεμακιγιάζ 100ml
    Καθαριστικά Προσώπου

    Skintra Skin Λάδι Ντεμακιγιάζ 100ml

    Επιδερμίδα: Λιπαρή/Ακνεϊκή

    16,90 € 169 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  6. Skintra Dmaestro 30ml
    Serum

    Skintra Dmaestro 30ml

    Για Σύσφιξη / Αντιγήρανση / Ενυδάτωση, Με Πεπτίδια / Κολλαγόνο

    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  7. Skintra Comedo Killer Serum With Encapsulated Salicylic Acid 2% Ορός Για Μείωση Των Ατελειών Και Της Έκκρισης Σμήγματος 30ml

    0

  8. Skintra Scrub 100ml
    Peeling & Scrub Προσώπου

    Skintra Scrub 100ml

    Λάμψη, Λείανση Υφής, Μαύρα Στίγματα / Ενζυμικό Peeling

    20,90 € 209 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  9. Skintra Light Κρέμα Ημέρας κατά των Ατελειών 50ml
    Κρέμες Προσώπου

    Skintra Light Κρέμα Ημέρας κατά των Ατελειών 50ml

    Συστατικό: Πανθενόλη/Centella Asiatica

    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  10. Skintra Destructor Peeling 30ml
    Peeling & Scrub Προσώπου

    Skintra Destructor Peeling 30ml

    Μαύρα Στίγματα, Απομάκρυνση Πανάδων, Κηλίδων

    14,10 € 470 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  11. Skintra Face Serum 30ml
    Serum

    Skintra Face Serum 30ml

    Για Πανάδες / Ενυδάτωση, Με Νιασιναμίδη / AHA

    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  12. Skintra Rescue Bliss Face & Body Soothing Balm After Depilation Cosmetology Procedures 200ml

    0

  13. Skintra Face Serum 100ml
    Serum

    Skintra Face Serum 100ml

    Για Λάμψη

    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  14. Skintra Shower Gel 250ml
    Αφρόλουτρα

    Skintra Shower Gel 250ml

    Ρύθμιση Λιπαρότητας, για Σώμα/Πρόσωπο

    23,50 € 94 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  15. Skintra Συσφικτική Κρέμα 50ml

    0

  16. Skintra Destructor Peeling 100ml

    0

  17. Skintra Let Your Skin Drink Up Ενυδατική Κρέμα 50ml
    Κρέμες Προσώπου

    Skintra Let Your Skin Drink Up Ενυδατική Κρέμα 50ml

    Συστατικό: Πρεβιοτικά/Προβιοτικά

    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  18. Skintra C The Light Serum With Vitamin C Tetra 10% Ορός Υψηλής Συγκέντρωσης 10% Της Πιο Σταθερής Μορφής Βιταμίνης C 30ml

    0

  19. Skintra Reviver 30ml
    Serum

    Skintra Reviver 30ml

    Για Αντιγήρανση

    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  20. Skintra Light Your Skin 30ml
    Serum

    Skintra Light Your Skin 30ml

    Για Σύσφιξη / Αντιγήρανση / Πανάδες, Με Βιταμίνη C / Υαλουρονικό / Βιταμίνη E

    0

  21. Skintra Skin Toner 100ml
    Toners Προσώπου

    Skintra Skin Toner 100ml

    με Πανθενόλη

    18,60 € 186 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  22. Skintra Skin Λάδι Ντεμακιγιάζ 100ml
    Καθαριστικά Προσώπου

    Skintra Skin Λάδι Ντεμακιγιάζ 100ml

    Επιδερμίδα: Λιπαρή/Ακνεϊκή

    16,90 € 169 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  23. Skintra Liquid Happiness 30ml
    Serum

    Skintra Liquid Happiness 30ml

    Για Σύσφιξη / Αντιγήρανση / Πανάδες, Με Ρετινάλη / Βιταμίνη E

    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  24. Skintra Comedo Killer Serum With Encapsulated Salicylic Acid 2% Ορός Για Μείωση Των Ατελειών Και Της Έκκρισης Σμήγματος 30ml

    0

  25. Skintra Let Your Skin Drink Up Ενυδατική Κρέμα 50ml
    Κρέμες Προσώπου

    Skintra Let Your Skin Drink Up Ενυδατική Κρέμα 50ml

    Συστατικό: Πρεβιοτικά/Προβιοτικά

    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  26. Skintra Reviver 30ml
    Serum

    Skintra Reviver 30ml

    Για Αντιγήρανση

    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  27. Skintra Skin Toner 100ml
    Toners Προσώπου

    Skintra Skin Toner 100ml

    με Πανθενόλη

    18,60 € 186 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  28. Skintra Liquid Happiness 30ml
    Serum

    Skintra Liquid Happiness 30ml

    Για Σύσφιξη / Αντιγήρανση / Πανάδες, Με Ρετινάλη / Βιταμίνη E

    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0