Το Ανώγι
12 προϊόντα

Μπάρες ΔημητριακώνΤο Ανώγι Μπάρα Βρώμης με Ταχίνι & Μαύρη Σοκολάτα 50gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ2,40 € 48 €/kg




- Μπάρες Δημητριακών
Το Ανώγι Μπάρα Βρώμης / Ενέργειας / Ξηρών Καρπών με Φυστικοβούτυρο & Σοκολάτα Υγείας 50gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ2,30 € 46 €/kg - Μπάρες Δημητριακών
Το Ανώγι Βιολογική Μπάρα Βρώμης / Ξηρών Καρπών 50gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ2,50 € 50 €/kg - Μπάρες Δημητριακών
Το Ανώγι Μπάρα Δημητριακών με Φυστικοβούτυρο 60gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ3,10 € 51,67 €/kg