1. Vidal White Musk Αφρόλουτρο 500ml
    Αφρόλουτρα

    Vidal White Musk Αφρόλουτρο 500ml

    Χαλάρωση, για Σώμα

    2,22 € 4,44 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  2. Vidal Orchid Κρεμώδες Αφρόλουτρο 750ml

    0

  3. Vidal White Musk Αφρόλουτρο 750ml
    Αφρόλουτρα

    Vidal White Musk Αφρόλουτρο 750ml

    Χαλάρωση, για Σώμα

    2,74 € 3,65 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  4. Vidal Shower Gel 500ml
    Αφρόλουτρα

    Vidal Shower Gel 500ml

    Καταπράυνση, για Σώμα

    1,70 € 3,4 €/lt

    0

  5. Vidal Shower Gel 500ml
    Αφρόλουτρα

    Vidal Shower Gel 500ml

    Καταπράυνση, για Σώμα

    2,24 € 4,48 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  6. Vidal Almond & Karite 2x Κρεμώδες Αφρόλουτρο 2x750ml

    0

  7. Vidal Αφρόλουτρο 500ml
    Αφρόλουτρα

    Vidal Αφρόλουτρο 500ml

    για Σώμα

    2,17 € 4,34 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  8. Vidal Liquid Talc Αφρόλουτρο 500ml
    Αφρόλουτρα

    Vidal Liquid Talc Αφρόλουτρο 500ml

    Χαλάρωση/Ενυδάτωση, για Σώμα

    1,81 € 3,62 €/lt

    0

  9. Vidal Shower Gel 500ml
    Αφρόλουτρα

    Vidal Shower Gel 500ml

    Θρέψη, για Σώμα

    1,70 € 3,4 €/lt

    0

  10. Vidal Berries & Musk Bath Foam Shower Gel 500ml

    0

  11. Vidal Bath Foam Energy & Sport Shower Gel 500ml
    Αφρόλουτρα

    Vidal Bath Foam Energy & Sport Shower Gel 500ml

    Τόνωση, για Σώμα

    2,10 € 4,2 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  12. Vidal Camelia & Amber Αφρόλουτρο 2x750ml
    Αφρόλουτρα

    Vidal Camelia & Amber Αφρόλουτρο 2x750ml

    Θρέψη/Ενυδάτωση, για Σώμα

    5,79 € 3,86 €/lt

    0

  13. Vidal Almond & Karite Shower Gel 500ml

    0

  14. Vidal Argan Shower Gel 500ml
    Αφρόλουτρα

    Vidal Argan Shower Gel 500ml

    Θρέψη/Ενυδάτωση, για Σώμα

    1,75 € 3,5 €/lt

    0

  15. Vidal Milk & Cream 500ml
    Αφρόλουτρα

    Vidal Milk & Cream 500ml

    Καταπράυνση, για Σώμα

    1,84 € 3,68 €/lt

    0

  16. Vidal Argan Oil Bath Foam Shower Gel 500ml
    Αφρόλουτρα

    Vidal Argan Oil Bath Foam Shower Gel 500ml

    Θρέψη/Ενυδάτωση, για Σώμα

    2,09 € 4,18 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  17. Vidal Shower Gel 500ml
    Αφρόλουτρα

    Vidal Shower Gel 500ml

    Αναζωογόνηση, για Σώμα

    2,43 € 4,86 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  18. Vidal Argan Shower Gel 2x750ml
    Αφρόλουτρα

    Vidal Argan Shower Gel 2x750ml

    Θρέψη/Ενυδάτωση, για Σώμα

    4,50 € 3 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  19. Vidal Argan Oil Bath Foam Αφρόλουτρο 750ml
    Αφρόλουτρα

    Vidal Argan Oil Bath Foam Αφρόλουτρο 750ml

    Αναζωογόνηση/Τόνωση, για Σώμα

    2,74 € 3,65 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  20. Vidal Orchid Shower Gel 2x750ml
    Αφρόλουτρα

    Vidal Orchid Shower Gel 2x750ml

    Χαλάρωση, για Σώμα

    4,97 € 3,31 €/lt

    0

  21. Vidal Camelia Sensual Touch Shower Gel 500ml
    Αφρόλουτρα

    Vidal Camelia Sensual Touch Shower Gel 500ml

    Ενυδάτωση, για Σώμα

    2,45 € 4,9 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  22. Vidal Argan Oil Liquid Soap 300ml

    0

  23. Vidal Almond & Karite Αφρόλουτρο 750ml
    Αφρόλουτρα

    Vidal Almond & Karite Αφρόλουτρο 750ml

    Θρέψη, για Σώμα

    2,69 € 3,59 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  24. Vidal Energy & Sport Shower Gel 500ml
    Αφρόλουτρα

    Vidal Energy & Sport Shower Gel 500ml

    Αναζωογόνηση/Χαλάρωση, για Σώμα

    1,75 € 3,5 €/lt

    0

  25. Vidal Shower Gel 500ml
    Αφρόλουτρα

    Vidal Shower Gel 500ml

    Χαλάρωση, για Σώμα

    1,90 € 3,8 €/lt

    0

  26. Vidal Orchidea Shower Gel 500ml
    Αφρόλουτρα

    Vidal Orchidea Shower Gel 500ml

    Αναζωογόνηση, για Σώμα

    2,38 € 4,76 €/lt

    0

  27. Vidal Coconut Water Body Wash Shower Gel 500ml

    0

  28. Vidal Polar Ice Shower Gel 500ml
    Αφρόλουτρα

    Vidal Polar Ice Shower Gel 500ml

    για Σώμα

    2,43 € 4,86 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  29. Vidal Shower Gel 500ml
    Αφρόλουτρα

    Vidal Shower Gel 500ml

    για Σώμα

    2,43 € 4,86 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  30. Vidal Camelia & Amber Αφρόλουτρο 750ml
    Αφρόλουτρα

    Vidal Camelia & Amber Αφρόλουτρο 750ml

    Θρέψη/Ενυδάτωση, για Σώμα

    2,50 € 3,33 €/lt

    0

  31. Vidal Αφρόλουτρο 750ml

    0

  32. Vidal Shower Foam Αφρόλουτρο 250ml

    0

  33. Vidal White Musk Κρεμώδες Αφρόλουτρο 500ml

    0

  34. Vidal Berries & Musk Bath Foam Κρεμώδες Αφρόλουτρο 750ml

    0

  35. Vidal Κρεμώδες Αφρόλουτρο 500ml
    Αφρόλουτρα

    Vidal Κρεμώδες Αφρόλουτρο 500ml

    Αναζωογόνηση/Χαλάρωση, για Σώμα

    2,22 € 4,44 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  36. Deodorant Spray Vidal Bergamot Ginger 150ml

    0

  37. Vidal Musk Shower Gel 2x750ml
    Αφρόλουτρα

    Vidal Musk Shower Gel 2x750ml

    Χαλάρωση, για Σώμα

    5,51 € 3,67 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  38. Vidal Shower Gel 250ml
    Αφρόλουτρα

    Vidal Shower Gel 250ml

    Χαλάρωση, για Σώμα

    4,83 € 19,32 €/lt

    0

  39. Vidal Shower Gel 500ml
    Αφρόλουτρα

    Vidal Shower Gel 500ml

    Χαλάρωση, για Σώμα

    1,90 € 3,8 €/lt
    Ad

    0

  40. Vidal Shower Gel 250ml

    0

  41. Vidal Shower Gel 500ml

    0

  42. Vidal Shower Gel 2x750ml
    Αφρόλουτρα

    Vidal Shower Gel 2x750ml

    Χαλάρωση, για Σώμα

    4,97 € 3,31 €/lt

    0

  43. Vidal Almond & Shower Gel 2x750ml

    0

  44. Vidal White Musk Αφρόλουτρο 500ml
    Αφρόλουτρα

    Vidal White Musk Αφρόλουτρο 500ml

    Χαλάρωση, για Σώμα

    2,22 € 4,44 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  45. Vidal Exotic Dream Bahamas Shower Gel 2x500ml

    0

  46. Vidal Shower Gel 2x750ml
    Αφρόλουτρα

    Vidal Shower Gel 2x750ml

    για Σώμα

    5,51 € 3,67 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  47. Vidal White Musk Αφρόλουτρο 750ml

    0

  48. Vidal Honey & Vanilla Body Wash Κρεμώδες Αφρόλουτρο 2x750ml

    0

  49. Vidal Spray 150ml

    0

  50. Vidal Shower Gel 500ml
    Αφρόλουτρα

    Vidal Shower Gel 500ml

    Καταπράυνση, για Σώμα

    1,70 € 3,4 €/lt

    0

  51. Vidal Shower Gel 500ml

    0

  52. Vidal Αφρόλουτρο 500ml

    0

  53. Vidal Shower Gel 500ml
    Αφρόλουτρα

    Vidal Shower Gel 500ml

    Αναζωογόνηση, για Σώμα

    2,43 € 4,86 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  54. Vidal Camelia Sensual Touch Shower Gel 500ml

    0

  55. Vidal Argan Oil Bath Foam Αφρόλουτρο 750ml
    Αφρόλουτρα

    Vidal Argan Oil Bath Foam Αφρόλουτρο 750ml

    Αναζωογόνηση/Τόνωση, για Σώμα

    1,99 € 2,65 €/lt

    0

  56. Vidal Almond & Karite Αφρόλουτρο 750ml

    0

  57. Vidal White Musk Κρεμώδες Αφρόλουτρο 500ml

    0

  58. Vidal Κρεμώδες Αφρόλουτρο 500ml
    Αφρόλουτρα

    Vidal Κρεμώδες Αφρόλουτρο 500ml

    Αναζωογόνηση/Χαλάρωση, για Σώμα

    1,75 € 3,5 €/lt

    0

  59. Vidal Shower Gel 500ml
    Αφρόλουτρα

    Vidal Shower Gel 500ml

    Χαλάρωση, για Σώμα

    1,70 € 3,4 €/lt

    0

  60. Vidal Musk Shower Gel 2x750ml
    Αφρόλουτρα

    Vidal Musk Shower Gel 2x750ml

    Χαλάρωση, για Σώμα

    5,51 € 3,67 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0