Viu Manent
4 προϊόντα
ΚρασιάViu Manent San Carlos Estate Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Malbec
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd31,40 € 41,87 €/lt
ΚρασιάViu Manent Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Carmenère / Malbec / Petit Verdot / Syrah
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ19,30 € 25,73 €/lt
ΚρασιάViu Manent ViBo Vinedo Centenario Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Cabernet Sauvignon / Malbec
20,40 € 27,2 €/lt
ΚρασιάViu Manent San Carlos Estate Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Malbec
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ31,40 € 41,87 €/lt