1. Yardley English Rose Powder 200gr
    Αποσμητικά

    Yardley English Rose Powder 200gr

    7,90 € 39,5 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  2. Yardley Powder 200gr
    Αποσμητικά

    Yardley Powder 200gr

    Για Ευαίσθητες Επιδερμίδες

    8,40 € 42 €/kg
  3. Yardley English Daffodil EDT 125ml
    Γυναικεία Αρώματα

    Yardley English Daffodil EDT 125ml

    Προφίλ: Ανατολίτικο, Ξυλώδες, Λουλουδάτο

    Ad

    0

  4. Yardley Gentleman Royale 220ml

    0

  5. Body Spray Notes Gardenia Blackcurrant Gardenia Cassis Yardley 75 Ml

    0

  6. Yardley English Levander EDT 125ml

    0

  7. Yardley Luxe Gardenia EDT 50ml
    Γυναικεία Αρώματα

    Yardley Luxe Gardenia EDT 50ml

    Προφίλ: Φρουτώδες, Εσπεριδοειδές

    Ad

    0

  8. Yardley Lilly Of The Valley Powder 200gr

    0

  9. Yardley Κρέμα Μαλλιών English Levander για Μπούκλες με Δυνατό Κράτημα 80ml

    0

  10. Yardley Μπάρα Σαπουνιού 100gr
    Μπάρες Σαπουνιού

    Yardley Μπάρα Σαπουνιού 100gr

    Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    5,11 € 51,1 €/kg

    0

  11. Yardley EDT 50ml
  12. Toilet Water Orchid Vanilla Notes Orchid Vanilla Yardley 125 Ml

    0

  13. Yardley Lilac & Pear EDT 125ml
    Γυναικεία Αρώματα

    Yardley Lilac & Pear EDT 125ml

    Προφίλ: Λουλουδάτο, Φρουτώδες

    0

  14. Yardley Lotion 250ml
    Κρέμες Σώματος

    Yardley Lotion 250ml

    Ενυδάτωση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας

    10,22 € 40,88 €/lt

    0

  15. Yardley EDT 50ml

    0

  16. Yardley Fresia & Bergamot EDT 125ml
  17. Yardley Flowerazzi Scrub Σώματος Magnolia & Pink Orchid 200ml

    0

  18. Yardley Bluebell & Sweetpea Spray 75ml

    0

  19. Yardley London English Rose Body Spray Spray 75ml
    Αποσμητικά

    Yardley London English Rose Body Spray Spray 75ml

    Χωρίς Άρωμα

    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  20. Yardley Lavender 200ml

    0

  21. Yardley London English Lavender Body Spray Spray 75ml
    Αποσμητικά

    Yardley London English Lavender Body Spray Spray 75ml

    Χωρίς Άρωμα

    4,50 € 60 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  22. Yardley English Rose EDT 125ml

    0

  23. Yardley London Lilly Of The Valley Body Spray Spray 75ml
    Αποσμητικά

    Yardley London Lilly Of The Valley Body Spray Spray 75ml

    Χωρίς Άρωμα

    4,50 € 60 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  24. Yardley English Honeysuckle EDT 125ml
    Γυναικεία Αρώματα

    Yardley English Honeysuckle EDT 125ml

    Προφίλ: Φρουτώδες, Εσπεριδοειδές

    0

  25. Yardley Magnolia & Fig EDT 75ml

    0

  26. Yardley Lotion 250ml
    Κρέμες Σώματος

    Yardley Lotion 250ml

    Ενυδάτωση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας

    10,74 € 42,96 €/lt

    0

  27. Yardley Blossom & Peach 75ml
    Body & Hair Mists

    Yardley Blossom & Peach 75ml

    Προφίλ: Λουλουδάτο, Φρουτώδες

    0

  28. Yardley English Rose Αφρόλουτρο 250ml

    0

  29. Yardley Shower Gel 250ml
    Αφρόλουτρα

    Yardley Shower Gel 250ml

    Θρέψη, για Σώμα

    6,00 € 24 €/lt
  30. Yardley April Violets Spray 75ml

    0

  31. Yardley English Rose 100gr
    Μπάρες Σαπουνιού

    Yardley English Rose 100gr

    Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    6,52 € 65,2 €/kg

    0

  32. Yardley English EDC 20ml

    0

  33. Yardley Nourishing Κρέμα Χεριών London Lily Valley 100ml

    0

  34. Yardley Exfoliating Body Scrub Shower Scrub Σώματος 200ml

    0

  35. Yardley After Shave Πούδρα 200gr

    0

  36. Yardley English Lavender Shower Gel

    0

  37. Yardley Brm 75 Men's Eau De Parfum 100 Ml
    Ανδρικά Αρώματα

    Yardley Brm 75 Men's Eau De Parfum 100 Ml

    Προφίλ: Πικάντικο, Εσπεριδοειδές

    Ad

    0

  38. Yardley Κρέμα Χεριών & Νυχιών 75ml
    Κρέμες Χεριών

    Yardley Κρέμα Χεριών & Νυχιών 75ml

    Αναπλαστική, Με Βούτυρο Καριτέ

    7,23 € 96,4 €/lt

    0

  39. Yardley Floralscapes Woodland EDP 100ml

    0

  40. Yardley Κρέμα Χεριών & Νυχιών 75ml
    Κρέμες Χεριών

    Yardley Κρέμα Χεριών & Νυχιών 75ml

    Αναπλαστική, Με Βούτυρο Καριτέ

    7,23 € 96,4 €/lt

    0

  41. Yardley Κρέμα Χεριών & Νυχιών 75ml
    Κρέμες Χεριών

    Yardley Κρέμα Χεριών & Νυχιών 75ml

    Αναπλαστική, Με Βούτυρο Καριτέ & Βιταμίνη E

    7,23 € 96,4 €/lt

    0

  42. Yardley Gardenia & Coconut Milk Καρύδα 500ml

    0

  43. Yardley Nourishing Κρέμα Χεριών English Freesia 100ml

    0

  44. Yardley Gentleman Elite Stick 50ml

    0

  45. Yardley Scentz 4 Me Passionate Pear Spray 100ml

    0

  46. Yardley Freesia & Bergamot 200ml

    0

  47. Yardley English Rose Powder 200gr
    Αποσμητικά

    Yardley English Rose Powder 200gr

    7,90 € 39,5 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  48. Yardley Gentleman Suave Stick 50gr

    0

  49. Yardley Bluebell & Sweetpea 200ml

    0

  50. Yardley English Daffodil EDT 125ml
    Γυναικεία Αρώματα

    Yardley English Daffodil EDT 125ml

    Προφίλ: Ανατολίτικο, Ξυλώδες, Λουλουδάτο

    0

  51. Yardley Fine Fragrance Collection Γυναικείο Σετ με Eau de Toilette 2τμχ

    0

  52. Yardley Fine Fragrance Collection Γυναικείο Σετ με Eau de Toilette

    0

  53. Body Spray Notes Gardenia Blackcurrant Gardenia Cassis Yardley 75 Ml

    0

  54. Yardley Lotion 400ml

    0

  55. Yardley Luxe Gardenia EDT 50ml
    Γυναικεία Αρώματα

    Yardley Luxe Gardenia EDT 50ml

    Προφίλ: Φρουτώδες, Εσπεριδοειδές

    0

  56. Yardley London English Rose Body Spray Spray 75ml

    0

  57. Yardley London English Lavender Body Spray Spray 75ml
    Αποσμητικά

    Yardley London English Lavender Body Spray Spray 75ml

    Χωρίς Άρωμα

    4,50 € 60 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  58. Yardley London Lilly Of The Valley Body Spray Spray 75ml
    Αποσμητικά

    Yardley London Lilly Of The Valley Body Spray Spray 75ml

    Χωρίς Άρωμα

    4,50 € 60 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  59. Yardley Nourishing Κρέμα Χεριών London Lily Valley 100ml

    0

  60. Yardley After Shave Πούδρα 200gr

    0