1. Αγροζύμη Spaghetti Vegan 500gr

    Αγροζύμη Spaghetti Vegan 500gr

    3,00 € 6 €/kg
    Ad

    0

  2. Αγροζύμη Χυλοπίτες Λαχανικών Λαχανικών 500gr

    0

  3. Αγροζύμη Spaghetti No 6 Dinkel Νο6 500gr

    0

  4. Αγροζύμη Πένες Λαχανικών Λαχανικών 500gr

    0

  5. Αγροζύμη Κοχύλια Λαχανικών Vegan 500gr

    0

  6. Αγροζύμη Κοφτό 500gr

    Αγροζύμη Κοφτό 500gr

    3,20 € 6,4 €/kg
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  7. Αγροζύμη Τραχανάς Πολίτικος Λαχανικών Λαχανικών 500gr

    0

  8. Αγροζύμη Κριθαράκι Παραδοσιακό 500gr

    0

  9. Αγροζύμη Λιγκουίνι Μελάνι Σουπιάς 500gr

    0

  10. Αγροζύμη Αστεράκι Λαχανικών 500gr

    0

  11. Αγροζύμη Βίδες Με Αυγά & Γάλα Vegan 500gr

    0

  12. Αγροζύμη Κορδελάκια Σπανάκι 500gr

    0

  13. Αγροζύμη Κους Κους Λαχανικών Λαχανικών 500gr

    0

  14. Κοχυλάκια Αγροζύμη 500 Gr

    0

  15. Πέτουρα Bio Αγροζυμη 500gr

    Πέτουρα Bio Αγροζυμη 500gr

    3,95 € 7,9 €/kg
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  16. Αγροζύμη Αστεράκι 500gr

    Αγροζύμη Αστεράκι 500gr

    από3,20 € 6,4 €/kg
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  17. Αγροζύμη Κριθαράκι Λαχανικών 500gr

    0

  18. Αγροζύμη Κριθαράκι 500gr

    0

  19. Αγροζύμη Τραχανάς Ξινός Σταρένιος Ξινός 500gr

    0

  20. Αγροζύμη Κους Κους Χειροποίητο Αυγά & Γάλα 500gr

    0

  21. Αγροζύμη Ταλιατέλες Λαχανικών 400gr

    0

  22. Αγροζύμη Βίδες Ολικής Άλεσης 500gr

    0

  23. Αγροζύμη Χυλοπίτες Λαχανικών 500gr

    0

  24. Αγροζύμη Χυλοπίτες Dinkel Ολικής Άλεσης 500gr

    0

  25. Αγροζύμη Κοχύλια 300gr

    Αγροζύμη Κοχύλια 300gr

    από3,50 € 11,67 €/kg
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  26. Αγροζύμη Πλιγούρι 500gr

    0

  27. Αγροζύμη Φιδές Λαχανικών 500gr

    Αγροζύμη Φιδές Λαχανικών 500gr

    3,20 € 6,4 €/kg
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  28. Αγροζυμη Λιγκουινι Λαχανικων 500γρ

    0

  29. Αγροζύμη Στριφτάρια Βιολογικά 500gr

    Αγροζύμη Στριφτάρια Βιολογικά 500gr

    3,95 € 7,9 €/kg
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  30. Αγροζύμη Χυλοπίτες Βιολογικές 500gr

    0

  31. Αγροζύμη Στριφτάρια 500gr

    0

  32. Αγροζύμη Πένες 500gr

    Αγροζύμη Πένες 500gr

    3,80 € 7,6 €/kg
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  33. Αγροζύμη Τραχανάς Γλυκός 500gr

    0

  34. Αγροζύμη Τραχανάς Κόκκινη Κολοκύθα 500gr

    0

  35. Ζέας Σπαγγέτι Αλεύρι Ζέας Ολικής Άλεσης 500gr

    0

  36. Αγροζύμη Spaghetti 500gr

    Αγροζύμη Spaghetti 500gr

    3,20 € 6,4 €/kg
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  37. Τραχανάς Λαχανικών Νηστίσιμος Ολικής Άλεσης 500gr

    0

  38. Αγροζύμη Βίδες Λαχανικών Λαχανικών Vegan 500gr

    0

  39. Βίο Πέννες 500gr

    Βίο Πέννες 500gr

    3,50 € 7 €/kg
    Ad

    0

  40. Αγροζύμη Λιγκουίνι με Καυτερή Πιπεριά 500gr

    0

  41. Αγροζύμη Κους Κους με Μελάνι Σουπιάς 500gr

    0

  42. Αγροζύμη Κριθαράκι με Σιμιγδάλι 500gr

    0

  43. Αγροζύμη Λιγκουίνι με Σιμιγδάλι 500gr

    Αγροζύμη Λιγκουίνι με Σιμιγδάλι 500gr

    3,90 € 7,8 €/kg
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  44. Αγροζύμη Κοφτό Ολικής Άλεσης 500gr

    0

  45. Αγροζύμη Κοχύλια Λαχανικών Vegan 500gr

    Αγροζύμη Κοχύλια Λαχανικών Vegan 500gr

    3,20 € 6,4 €/kg
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  46. Αγροζύμη Τραχανάς Πολίτικος Λαχανικών Λαχανικών 500gr

    0

  47. Αγροζύμη Spaghetti Vegan 500gr

    Αγροζύμη Spaghetti Vegan 500gr

    3,00 € 6 €/kg

    0

  48. Αγροζύμη Κριθαράκι Λαχανικών 500gr

    0

  49. Αγροζύμη Τραχανάς Ξινός 500gr

    0

  50. Αγροζύμη Spaghetti No 6 Νο6 500gr

    Αγροζύμη Spaghetti No 6 Νο6 500gr

    από3,90 € 7,8 €/kg
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  51. Αγροζύμη Ταλιατέλες Λαχανικών 400gr

    Αγροζύμη Ταλιατέλες Λαχανικών 400gr

    από3,90 € 9,75 €/kg
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  52. Αγροζύμη Χυλοπίτες Αυγά & Γάλα 500gr

    Αγροζύμη Χυλοπίτες Αυγά & Γάλα 500gr

    από3,20 € 6,4 €/kg
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  53. Αγροζύμη Τραχανάς Γλυκός Γλυκός 500gr

    0

  54. Ζέας Σπαγγέτι Αλεύρι Ζέας Ολικής Άλεσης 500gr

    0

  55. Τραχανάς Λαχανικών Νηστίσιμος Ολικής Άλεσης 500gr

    0

  56. Βίο Πέννες 500gr

    Βίο Πέννες 500gr

    3,50 € 7 €/kg

    0