1. Illy Espresso Classico Αλεσμένος 250gr

    Illy Espresso Classico Αλεσμένος 250gr

    Arabica, Brazil

    8,95 € 35,8 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  2. Illy Espresso Classico σε Κόκκους

    Illy Espresso Classico σε Κόκκους

    Arabica

    Βάρος: 250-3000 gr
    από8,81 € 35,24 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  3. Illy Espresso Intenso Intenso Αλεσμένος 250gr

    Illy Espresso Intenso Intenso Αλεσμένος 250gr

    Arabica

    8,85 € 35,4 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  4. Κορυφαίο Χρηστών
    Illy Espresso Decaffeine Decafeine Αλεσμένος 250gr
    Κορυφαίο Χρηστών

    Illy Espresso Decaffeine Decafeine Αλεσμένος 250gr

    Arabica

    8,39 € 33,56 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  5. Illy Espresso Classico Αλεσμένος 125gr

    Illy Espresso Classico Αλεσμένος 125gr

    Arabica

    8,40 € 67,2 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  6. Illy Espresso Selection Αλεσμένος 250gr

    Illy Espresso Selection Αλεσμένος 250gr

    Arabica

    11,39 € 45,56 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  7. Illy Espresso Μονοποικιλιακός Selection σε Κόκκους 250gr

    Illy Espresso Μονοποικιλιακός Selection σε Κόκκους 250gr

    Arabica, Guatemala

    8,89 € 35,56 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  8. Illy Φίλτρου Classico Αλεσμένος 250gr

    Illy Φίλτρου Classico Αλεσμένος 250gr

    Arabica

    8,70 € 34,8 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  9. Illy Espresso Decaffeine Decaffeinato Μπλε σε Κόκκους 250gr

    Illy Espresso Decaffeine Decaffeinato Μπλε σε Κόκκους 250gr

    Arabica

    8,60 € 34,4 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  10. Illy Espresso Μονοποικιλιακός Selection σε Κόκκους 250gr

    Illy Espresso Μονοποικιλιακός Selection σε Κόκκους 250gr

    Arabica, Costa Rica

    9,70 € 38,8 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  11. Illy Espresso Μονοποικιλιακός Selection σε Κόκκους 250gr

    Illy Espresso Μονοποικιλιακός Selection σε Κόκκους 250gr

    Arabica, Brazil

    από8,97 € 35,88 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  12. Illy Espresso Μονοποικιλιακός Selection σε Κόκκους 250gr

    Illy Espresso Μονοποικιλιακός Selection σε Κόκκους 250gr

    Arabica, India

    8,90 € 35,6 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  13. Illy Espresso Μονοποικιλιακός Selection σε Κόκκους 250gr

    Illy Espresso Μονοποικιλιακός Selection σε Κόκκους 250gr

    Arabica, Ethiopia

    8,90 € 35,6 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  14. Illy Espresso Classico σε Κόκκους 500gr

    Illy Espresso Classico σε Κόκκους 500gr

    23,40 € 46,8 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  15. Illy Espresso Μονοποικιλιακός Selection σε Κόκκους 250gr

    Illy Espresso Μονοποικιλιακός Selection σε Κόκκους 250gr

    Arabica, Colombia

    7,87 € 31,48 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  16. Illy Espresso Pro Box σε Κόκκους 1500gr

    Illy Espresso Pro Box σε Κόκκους 1500gr

    Arabica

    54,04 € 36,03 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  17. Illy Espresso Intenso Pro Box σε Κόκκους 3kg

    Illy Espresso Intenso Pro Box σε Κόκκους 3kg

    Arabica

    95,16 € 31,72 €/kg
    Παράδοσηέως Τρί, 06 Οκτ

    0

  18. Illy Espresso Moka Classico Αλεσμένος

    0

  19. Illy Espresso σε Κόκκους 250gr

    Illy Espresso σε Κόκκους 250gr

    Arabica, Brazil

    10,70 € 42,8 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  20. Illy Φίλτρου Intenso Αλεσμένος 250gr

    Illy Φίλτρου Intenso Αλεσμένος 250gr

    Arabica

    9,40 € 37,6 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  21. Illy Espresso Intenso σε Κόκκους

    0

  22. Illy Espresso Monoarabica Guatemala σε Κόκκους 250gr

    0

  23. Illy Espresso Decaffeine Decaffeinato Αλεσμένος 125gr

    0

  24. Illy Espresso Intenso Αλεσμένος 125gr

    0

  25. Illy Espresso Moka Αλεσμένος 125gr

    0

  26. Illy Espresso Αλεσμένος 250gr

    0

  27. Illy Espresso σε Κόκκους 250gr

    0

  28. Καφές Espresso Illy Decaf Pro Box 1.5 Kg Κόκκους

    Καφές Espresso Illy Decaf Pro Box 1.5 Kg Κόκκους

    Arabica

    54,04 € 36,03 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  29. Illy Espresso σε Κόκκους 1500gr

    Illy Espresso σε Κόκκους 1500gr

    Arabica, Guatemala

    54,35 € 36,23 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  30. Illy Espresso Classico Αλεσμένος 250gr

    Illy Espresso Classico Αλεσμένος 250gr

    Arabica, Brazil

    8,95 € 35,8 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  31. Illy Espresso Intenso Αλεσμένος

    Illy Espresso Intenso Αλεσμένος

    Arabica

    Βάρος: 125-250 gr
    από5,99 € 47,92 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  32. Illy Espresso Classico Αλεσμένος 125gr

    0

  33. Primo

    Ad

    Αυτόματες Μηχανές Espresso Primo

    Από τον espresso έως τον cappuccino, εύκολα και γρήγορα!

    Ανακάλυψε εδώΑνακάλυψε εδώ
    Αυτόματες Μηχανές Espresso Primo