
Miguel Torres Natureo Λευκό Ξηρό Αφρώδες Χωρίς Αλκοόλ 750ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Αλεξάνδρειας
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd12,70 € 16,93 €/lt
Miguel Torres Natureo Λευκό Ξηρό Αφρώδες Χωρίς Αλκοόλ 750ml
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ14,50 € 19,33 €/lt
Miguel Torres Natureo Ερυθρό Ξηρό Χωρίς Αλκοόλ 750ml
Ποικιλία: Syrah
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd10,40 € 13,87 €/lt
Miguel Torres Celeste Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Tempranillo
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ15,99 € 21,32 €/lt
Miguel Torres Vina Esmeralda Ροζέ Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Grenache Rouge
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd9,50 € 12,67 €/lt

Miguel Torres Vina Esmeralda Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Gewürztraminer / Moscatel
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd8,33 € 11,11 €/ltMiguel Torres Pink Elephant Ροζέ Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Garnache
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ9,60 € 12,8 €/ltMiguel Torres Cordillera Carignan Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Carignan
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ20,50 € 27,33 €/ltMiguel Torres Coronas Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Cabernet Sauvignon / Tempranillo
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ8,74 € 11,65 €/ltMiguel Torres Cordillera Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Chardonnay / Viognier
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ18,80 € 25,07 €/ltMiguel Torres Pazo das Bruxas Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Albariño
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ18,00 € 24 €/ltMiguel Torres Salmos Priorat Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Carignan / Syrah / Grenache Rouge
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ35,30 € 47,07 €/ltMiguel Torres Mas La Plana Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Cabernet Sauvignon
ΠαράδοσηΜεθαύριο101,50 € 135,33 €/ltMiguel Torres Perpetual Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Carignan / Grenache Rouge
ΠαράδοσηΜεθαύριο55,50 € 74 €/ltMiguel Torres Natureo Λευκό Ξηρό Χωρίς Αλκοόλ 750ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Αλεξάνδρειας
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd8,78 € 11,71 €/ltMiguel Torres Natureo Ροζέ Ξηρό Χωρίς Αλκοόλ 750ml
Ποικιλία: Cabernet Sauvignon / Syrah
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd10,00 € 13,33 €/ltMiguel Torres Natureo Λευκό Ξηρό Αφρώδες Χωρίς Αλκοόλ 750ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Αλεξάνδρειας
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ12,64 € 16,85 €/ltMiguel Torres Ibericos Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Tempranillo
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd13,00 € 17,33 €/ltMiguel Torres Vina Esmeralda Ροζέ Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Grenache Rouge
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ7,99 € 10,65 €/ltMiguel Torres Sangre De Toro Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Grenache Rouge / Carignan
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd9,80 € 13,07 €/ltMiguel Torres Natureo Ερυθρό Ξηρό Χωρίς Αλκοόλ 750ml
Ποικιλία: Syrah
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ10,00 € 13,33 €/ltMiguel Torres Vina Esmeralda Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Gewürztraminer / Moscatel
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ7,75 € 10,33 €/ltMiguel Torres Natureo Λευκό Ξηρό Χωρίς Αλκοόλ 750ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Αλεξάνδρειας
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ8,76 € 11,68 €/ltMiguel Torres Natureo Ροζέ Ξηρό Χωρίς Αλκοόλ 750ml
Ποικιλία: Cabernet Sauvignon / Syrah
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ10,00 € 13,33 €/ltMiguel Torres Ibericos Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Tempranillo
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ13,00 € 17,33 €/ltMiguel Torres Sangre De Toro Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Grenache Rouge / Carignan
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ8,85 € 11,8 €/lt




