1. Ρούβαλης Φραγκοσυκιά Ροζέ Ξηρό 750ml

    Ρούβαλης Φραγκοσυκιά Ροζέ Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Ροδίτης

    15,50 € 20,67 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  2. Ρούβαλης Ερυθρό Ημίγλυκο 10000ml

    0

  3. Ρούβαλης Τσιγκέλω Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ρούβαλης Τσιγκέλω Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Μαυροδάφνη

    18,00 € 24 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  4. Ρούβαλης Ερυθρό Ξηρό 187ml

    Ρούβαλης Ερυθρό Ξηρό 187ml

    Ποικιλία: Βάψα / Μαντηλαριά / Φωκιανό

    1,99 € 10,64 €/lt

    0

  5. Ρούβαλης Ιανός Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ρούβαλης Ιανός Ερυθρό Ξηρό 750ml

    100,00 € 133,33 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  6. Ρούβαλης Λευκό Ξηρό 750ml

    Ρούβαλης Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Ασύρτικο

    15,50 € 20,67 €/lt

    0

  7. Ρούβαλης Σύρραχο Λευκό Ξηρό 750ml

    Ρούβαλης Σύρραχο Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Viognier / Ροδίτης

    10,04 € 13,39 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  8. Ασκος Λεσβου Οινοφορος 10lt Λευκο Ξηρο

    0

  9. Ασκος Λεσβου Οινοφορος 10lt Ερυθρο Ξηρο

    0

  10. Ρούβαλης Ερυθρό Ημίγλυκο 187ml

    0

  11. Ρούβαλης Ροζέ Ξηρό 750ml

    Ρούβαλης Ροζέ Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Σαββατιανό / Φωκιανό

    7,15 € 9,53 €/lt

    0

  12. Ρούβαλης Ερυθρό Ξηρό 750ml

    0

  13. Ρούβαλης Λευκό Ξηρό 750ml

    0

  14. Ρούβαλης Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ρούβαλης Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Μαυροδάφνη

    26,50 € 35,33 €/lt

    0

  15. Ρούβαλης Ασπρολίθι Λευκό Ξηρό 750ml

    Ρούβαλης Ασπρολίθι Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Ροδίτης

    9,51 € 12,68 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  16. Ρούβαλης Μικρός Βοριάς Λευκό Ξηρό 750ml

    Ρούβαλης Μικρός Βοριάς Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Chardonnay / Sauvignon Blanc

    9,40 € 12,53 €/lt

    0

  17. Ρούβαλης Μικρός Βοριάς Λευκό Ξηρό 750ml

    Ρούβαλης Μικρός Βοριάς Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Viognier

    12,30 € 16,4 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  18. Ρούβαλης Ροζέ Ξηρό 187.5ml

    0

  19. Ρούβαλης Λινό Λευκό Ξηρό 750ml

    Ρούβαλης Λινό Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Riesling / Μαλαγουζιά

    19,90 € 26,53 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  20. Ρούβαλης Ιανός Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ρούβαλης Ιανός Ερυθρό Ξηρό 750ml

    100,00 € 133,33 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  21. Ρούβαλης Λευκό Ξηρό 750ml

    Ρούβαλης Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Ροδίτης

    25,00 € 33,33 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  22. Ρούβαλης Σύρραχο Λευκό Ξηρό 750ml

    Ρούβαλης Σύρραχο Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Viognier / Ροδίτης

    10,04 € 13,39 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  23. Ρούβαλης Μικρός Βοριάς Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ρούβαλης Μικρός Βοριάς Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Cabernet Sauvignon / Merlot

    10,10 € 13,47 €/lt
    Ad

    0

  24. Ρούβαλης Φραγκοσυκιά Ροζέ Ξηρό 750ml

    Ρούβαλης Φραγκοσυκιά Ροζέ Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Ροδίτης

    15,50 € 20,67 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  25. Ρούβαλης Τσιγκέλω Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ρούβαλης Τσιγκέλω Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Μαυροδάφνη

    18,00 € 24 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  26. Ρούβαλης Μικρός Βοριάς Λευκό Ξηρό 750ml

    0

  27. Ρούβαλης Λευκό Ξηρό 750ml

    Ρούβαλης Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Ροδίτης

    21,90 € 29,2 €/lt

    0

  28. Ρούβαλης Μικρός Βοριάς Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ρούβαλης Μικρός Βοριάς Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Cabernet Sauvignon / Merlot

    10,10 € 13,47 €/lt

    0

  29. Ρούβαλης Λινό Λευκό Ξηρό 750ml

    Ρούβαλης Λινό Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Riesling / Μαλαγουζιά

    19,90 € 26,53 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  30. Gaia Wines

    Ad

    Ξεχωριστές επιλογές

    για απολαυστικές εμπειρίες

    Ανακάλυψε εδώΑνακάλυψε εδώ