
Douloufakis Enotria Vin Roșu Sec 750ml
Soi: Kotsifali / Liatiko / Syrah
Livrarepână la lun, 05 octAd2,00 € - 5,31 € 7,08 €/lt




Δουλουφάκης Enotria Vinuri Rozé Șampon Uscat 750ml
Soi: Syrah / Kotsifali
Livrarepână la lun, 05 oct4,56 € 6,08 €/lt
Douloufakis Alb Lagós Roșu Șampon Uscat 750ml
Soi: Cabernet Sauvignon
Livrarepână la lun, 05 oct13,82 € 18,43 €/ltDouloufakis Enotria Vin Alb Sec 750ml
Soi: Vilana / Muscat / Samos Muscat / Sauvignon Blanc
Livrarepână la lun, 05 octAd6,40 € 8,53 €/ltDouloufakis Grande Reserve Dafnes Vin Roșu Sec 750ml
Soi: Liatiko
Livrarepână la lun, 05 octAd24,80 € 33,07 €/ltDouloufakis Roșu Tip 750ml
Soi: Cabernet Sauvignon / Sangiovese
Livrarepână la lun, 05 octAd20,50 € 27,33 €/ltDouloufakis Enotria
Soi: Kotsifali / Liatiko / Syrah
Sticlă: 187-750 ml2,00 € - 5,31 € de la 7,08 €/ltDouloufakis Enotria Vin Alb Sec 750ml
Soi: Vilana / Muscat / Samos Muscat / Sauvignon Blanc
5,00 € 6,67 €/ltDouloufakis Grande Reserve Dafnes Vin Roșu Sec 750ml
Soi: Liatiko
Livrarepână la lun, 05 oct21,50 € 28,67 €/ltΔουλουφάκης Alargo Vin Alb Șampon Uscat 750ml
Soi: Assyrtiko
Livrarepână la lun, 05 octAd12,30 € 16,4 €/lt




