
Papadopoulou Batoane Cu Cereale Cu Ciocolată Neagră 210gr
Livrarepână la lun, 05 octAd4,96 € 23,62 €/kg- Cel mai bine evaluat de utilizatori
Cel mai bine evaluat de utilizatoriPapadopoulou Digestive
Bucăți: 5-10 buc.3,35 € - 7,65 € de la 23,93 €/kg 


Papadopoulou Granola Batoane cu Cereale Ovăz Energie Nuci cu Ciocolată Neagră Fără Zahăr Adăugat 210gr
Livrarepână la lun, 05 octAd4,80 € 22,86 €/kg

Violanta Batoane Cu Cereale Ovăz Cu Ciocolată Neagră 200gr
Livrarepână la lun, 05 octAd3,59 € 17,95 €/kgArion Food Batoane cu Cereale cu Ciocolată Neagră 138gr
Livrarepână la lun, 05 octAd2,68 € 19,42 €/kg