

Brothers Healthy Food Μπάρα Ξηρών Καρπών / Raw / Βρώμης / Ενέργειας με Brownie Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 60gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,79 € - 1,90 € από 29,83 €/kg
Emelia Μπάρα Ενέργειας / Raw / Βρώμης με Φυστικοβούτυρο Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 45gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd1,70 € 37,78 €/kg
Nutree Christmas Edition Μπάρα Raw / Ενέργειας / Ξηρών Καρπών / Βρώμης με Γεύση Μελομακάρονο Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 60gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,52 € 25,33 €/kg- Top Seller

Maurten Solid 160 55g Μπάρα Υδατανθράκων Βρώμη & Ρύζι Ενέργεια Κατά Τη Διάρκεια Έντονης Άθλησης 1 Τεμάχιο Original
2,90 € 52,73 €/kg-5%στα 6+ τεμάχιαAd 

Emelia με Μελάσα και Ταχίνι Μπάρα Raw / Ενέργειας / Βρώμης 45gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd1,70 € 37,78 €/kgDukan Μπάρα Βρώμης / Ξηρών Καρπών / Ενέργειας με Σοκολάτα & Αμύγδαλο 120gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ5,55 € 46,25 €/kg- Κορυφαίο ΧρηστώνΚορυφαίο Χρηστών
Lamoterra Μπάρα Βρώμης με Φυστικοβούτυρο & Χαρούπι Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 80gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,45 € 18,13 €/kg Brothers Healthy Food Μπάρα Ενέργειας / Βρώμης / Raw Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 60gr
Σε 5 ΓεύσειςΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,75 € - 1,95 € από 29,17 €/kgBioearth Βιολογική Μπάρα Βρώμης / Ξηρών Καρπών / Ενέργειας με Μπισκότο Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 60gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,65 € 27,5 €/kgGo On Nutrition Vitamin Μπάρα Ενέργειας με Καρύδα
Ποσότητα: 45-50 gr
Τεμάχια: 1-24 τμχΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ0,90 € - 20,52 € από 19 €/kgEmelia με Μελάσα Μπάρα Ενέργειας / Raw / Βρώμης / Ξηρών Καρπών με Σοκολάτα Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 45gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd1,70 € 37,78 €/kgMaurten Solid C Μπάρα Ενέργειας / Βρώμης / Ξηρών Καρπών με Σοκολάτα 55gr
2,80 € 50,91 €/kg-5%στα 6+ τεμάχιαAdNutree Μπάρα Raw / Ενέργειας / Βρώμης / Ξηρών Καρπών με Μπανάνα & Αμυγδαλοβούτυρο Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 60gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd1,80 € - 2,30 € 3,06 €/kgLamoterra Μπάρα Βρώμης με Ταχίνι & Χαρούπι Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 80gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,45 € 18,13 €/kgGo On Nutrition Energy Μπάρα Ενέργειας με Καραμέλα
Τεμάχια: 1-24 τμχΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ0,90 € - 19,87 € από 18,4 €/kgJannis Με Σουσάμι Μπάρα Δημητριακών με Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 40gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd0,99 € 24,75 €/kgΠαπαδοπούλου Digestive Μπάρα Δημητριακών με Σοκολάτα 140gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd3,39 € - 10,17 € 20,34 €/kgJannis Μπάρα Ξηρών Καρπών Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 28gr
0,98 € 35 €/kg-5%στα 100+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAdΟικογένεια Δασκαλάκη Μπάρα Ενέργειας / Βρώμης με Κακάο & Φουντούκι Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 100gr
3,50 € 35 €/kg-6%στα 3+ τεμάχιαAdCerea Βιολογική Μπάρα Βρώμης / Ξηρών Καρπών / Ενέργειας / Flapjack με Φιστίκια & Σοκολάτα 60gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,30 € 21,67 €/kgNaak Ultra Energy Μπάρα Ενέργειας / Ξηρών Καρπών με Καραμέλα 30gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ2,25 € 75 €/kgBioearth Βιολογική Μπάρα Βρώμης / Ενέργειας / Ξηρών Καρπών με Μπανάνα Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 60gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,73 € 28,83 €/kgEmelia Μπάρα Ενέργειας / Raw / Βρώμης με Φυστικοβούτυρο Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 45gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,70 € 37,78 €/kg- Top Seller
Emelia με Μελάσα Μπάρα Ενέργειας / Raw / Βρώμης / Ξηρών Καρπών με Σοκολάτα Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 45gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,70 € 37,78 €/kgEmelia με Μελάσα και Ταχίνι Μπάρα Raw / Ενέργειας / Βρώμης 45gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,70 € 37,78 €/kgMaurten Solid C Μπάρα Ενέργειας / Βρώμης / Ξηρών Καρπών με Σοκολάτα 55gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ2,55 € 46,36 €/kgNutree Μπάρα Βρώμης / Raw / Ξηρών Καρπών / Ενέργειας Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης
Τεμάχια: 1-12 τμχ
Σε 6 ΓεύσειςΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,80 € - 2,30 € από 3,06 €/kgClif Μπάρα Ενέργειας / Βρώμης / Ξηρών Καρπών με Peanutbutter, Banana & Dark Chocolate 68gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ2,70 € 39,71 €/kgΔες βίντεο για Μπάρες Δημητριακών
Προσφορές και Πτώσεις ΤιμώνΔες περισσότερα
Άφησε πρώτος το σχόλιό σου!