1. Maurten Solid 160 55g Въглехидратен Бар Овес и Ориз Енергия По Време на Интензивни Упражнения 1 Брой Оригинал

    0

  2. Papadopoulou Digestive Maxi Бар Мюсли с Шоколад 500гр

    0

  3. Emelia С Меласа Мюсли Бар Енергия Суров Овес Ядки С Шоколад Без Добавена Захар 45гр

    0

  4. RiceUp Барове с Шоколад Без Добавена Захар 840гр

    0

  5. Maurten Solid C Бар Енергия Овес Ядки с Шоколад 55гр

    0

  6. Гранола бар Papadopoulou 42g - Тъмен шоколад и какао

    0

  7. Papadopoulou Digestive Барова Димитриарни със Шоколад 140гр

    0

  8. NatureTech Барове Овес с Белгийски Шоколад Овесена Бар Енергия Флапджак с Шоколад 100гр

    0

  9. Дюкан Овесени Барчета Шоколад Лешник 150г

    0

  10. Bombus Бар Суров Енергия с Шоколад 50гр

    0

  11. Най-високо оценен от потребителите
    Nestlé Fitness Бар Енергия Овес Ядки с Шоколад 141гр
    Най-високо оценен от потребителите

    Nestlé Fitness Бар Енергия Овес Ядки с Шоколад 141гр

    2,98 € 21,14 €/кг

    0

  12. Cocohagen Енергийна Бар С Шоколад 40гр

    Cocohagen Енергийна Бар С Шоколад 40гр

    1,90 € 47,5 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  13. Cocohagen Бар Енергия с Шоколад 40гр

    Cocohagen Бар Енергия с Шоколад 40гр

    1,90 € 47,5 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  14. Mythix Ръчно Изработен Енергиен Бар Шоколад Ягода Без Добавена Захар 50g

    0

  15. Cocohagen Ванилова Енергийна Бар С Шоколад 40гр

    0

  16. Papadopoulou Бaрa от Зърнени Храни с Шоколад 50гр

    0

  17. Ceres Барове С Шоколад Без Добавена Захар 70гр

    0

  18. Papadopoulou Бaрa от Зърнени Храни с Шоколад 50гр

    0

  19. Korona-M Muesli Fit Me Up Бар Мюсли с Шоколад 50гр

    Korona-M Muesli Fit Me Up Бар Мюсли с Шоколад 50гр

    0,80 € 16 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.Ad

    0

  20. Phil's Granola Органична Овесена Бар Енергия с Шоколад 225гр

    0

  21. Wholebake Овесена Енергийна Флапджак Бара с Шоколад 80гр

    0

  22. Овесена Енергийна Бар с Шоколад 120гр

    Овесена Енергийна Бар с Шоколад 120гр

    7,60 € 63,33 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  23. Naturals Fit-Zen Бар Овес Ядки Енергия Флапджак с Шоколад 120гр

    0

  24. Cerea Органичен Бар Овес Енергия Ядки Флапджак с Шоколад 60гр

    0

  25. Cocohagen Тройен Енергиен Бар с Шоколад 40гр

    Cocohagen Тройен Енергиен Бар с Шоколад 40гр

    1,90 € 47,5 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  26. Papadopoulou Бар Мюсли с Шоколад 140гр

    0

  27. Nutriyummy Бар Флапджак Овес Енергия с Шоколад 80гр

    0

  28. RiceUp Енергийно Барче с Шоколад Без Добавена Захар 360гр

    0

  29. Nutriyummy Бар Флапджак Овес Енергия с Шоколад 80гр

    0

  30. Епилоги Му Барове с Шоколад 138гр

    Епилоги Му Барове с Шоколад 138гр

    1,90 € 13,77 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  31. Riceup Бар от кафяв ориз без захар 20 х 18 грама млечен шоколад

    0

  32. Lifefood Бар Енергия с Шоколад 40гр

    Lifefood Бар Енергия с Шоколад 40гр

    2,05 € 51,25 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  33. Corny Бар Енергия с Ядки и Шоколад 50гр

    Corny Бар Енергия с Ядки и Шоколад 50гр

    1,31 € 26,2 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.Ad

    0

  34. Maurten Solid Овесено енергийно барче с ядки и шоколад 55 г

    0

  35. Papadopoulou Бар Овес с Шоколад 140гр

    Papadopoulou Бар Овес с Шоколад 140гр

    4,97 € 35,5 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.Ad

    0

  36. Clif Бар Овес / Енергия с Шоколад 68гр

    Clif Бар Овес / Енергия с Шоколад 68гр

    3,00 € 44,12 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  37. Nature Valley Бар Овес със Шоколад 42гр

    0

  38. Nakd Бар Суров Ядки с Шоколад 630гр

    0

  39. Nutree Бар Овес Енергия Ядки с Шоколад Без Добавена Захар 50гр

    0

  40. Nakd Бар Суров Ядки с Шоколад 630гр

    0

  41. ProNutrition Бар Енергия Ядки с Шоколад Без Добавена Захар 1250гр

    0

  42. Бар с Шоколад 900гр

    0

  43. Dukan Бар Овес с Шоколад 444gr

    Dukan Бар Овес с Шоколад 444gr

    5,90 € 13,29 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  44. Maurten Solid 160 55g Въглехидратен Бар Овес и Ориз Енергия По Време на Интензивни Упражнения 1 Брой Оригинал

    0

  45. Медена Бар Клос Овесена Бар Енергия с Шоколад 80гр

    0

  46. Granio Бар Бисквита Тирамису Млечен Шоколад 24x40гр

    0

  47. Emelia С Меласа Мюсли Бар Енергия Суров Овес Ядки С Шоколад Без Добавена Захар 45гр

    0

  48. Granio Бар Тропически Плодове Млечен Шоколад 24x40гр

    0

  49. Granio Бар Кокина Фрукта Млечен Шоколад 24x40гр

    0

  50. Maurten Solid C Бар Енергия Овес Ядки с Шоколад 55гр

    0

  51. Granio Бар Мюсли с Шоколад 960гр

    0

  52. Papadopoulou Digestive Мюсли Бар с Шоколад

    0

  53. Korona-M Muesli Fit Me Up Бар Мюсли с Шоколад 50гр

    0

  54. Wholebake Овесена Енергийна Флапджак Бара с Шоколад 80гр

    0

  55. Naturals Fit-Zen

    Naturals Fit-Zen

    1,59 € - 2,90 € от 13,25 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  56. Corny Бар Енергия с Ядки и Шоколад 50гр

    0

  57. Papadopoulou Бар Овес с Шоколад 140гр

    0

  58. Nutree Бар Овес Енергия Ядки с Шоколад Без Добавена Захар 50гр

    0

  59. Nature Valley Бар Овес със Шоколад 42гр

    0

  60. Ceres Барове С Шоколад Без Добавена Захар 70гр

    0