


Oho! Lentil Chips Γαριδάκια από Φακές Sour Cream & Onion 100gr
2,06 € 20,6 €/kg-5%στα 100+ τεμάχιαΠαράδοσηΜεθαύριοAd
John Altman Βιολογικό Popcorn Sweet & Salty Χωρίς Γλουτένη 32g 18129
ΠαράδοσηΜεθαύριο2,10 € 65,63 €/kg


Mclloyd's Βιολογικά Γαριδάκια Kimifinne Ketchup Χωρίς Γλουτένη 30gr
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd1,33 € 44,33 €/kgΓαριδακια Καλαμποκιου Πορτοκαλι Καροτο Pufuletti Χωρις Γλουτενη Vegan 30γρ Βιο
ΠαράδοσηΜεθαύριο1,46 € 48,67 €/kgPufuletti Βιολογικά Γαριδάκια από Καλαμπόκι Cheese Χωρίς Γλουτένη 60gr
ΠαράδοσηΜεθαύριο1,40 € 23,33 €/kg