Фризьорски салон – Бръснарница

321 продукта
  1. Vichy Dercos Енергизиращ 400мл
    Шампоани

    Vichy Dercos Енергизиращ 400мл

    Лечение: Косопад, Тип коса: Всеки тип

    14,34 € 35,85 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.Ad

    0

  2. Vichy Dercos Анти Пърхот DS 390ml
    Шампоани

    Vichy Dercos Анти Пърхот DS 390ml

    Себореен дерматит, Тип коса: Мазна

    12,91 € 33,1 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  3. Ducray Anaphase+ 400мл
    Шампоани

    Ducray Anaphase+ 400мл

    Лечение: Косопад, Тип коса: Крехка

    12,80 € 32 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.Ad

    0

  4. Vichy Dercos Refill 390 мл
    Шампоани

    Vichy Dercos Refill 390 мл

    Лечение: Пърхот / Сърбеж, Тип коса: Нормална

    12,11 € 31,05 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  5. Frezyderm Hair Force Men 200 мл
    Шампоани

    Frezyderm Hair Force Men 200 мл

    Лечение: Косопад, Тип коса: Всеки тип

    11,12 € 55,6 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.Ad

    0

  6. Vichy Dercos Анти Пърхот DS 400ml
    Шампоани

    Vichy Dercos Анти Пърхот DS 400ml

    Себореен дерматит, Тип коса: Мазна

    13,10 € 32,75 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  7. Vichy Dercos Energy+ Refill 400 мл
    Шампоани

    Vichy Dercos Energy+ Refill 400 мл

    Лечение: Косопад, Тип коса: Всеки тип

    13,22 € 33,05 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.Ad

    0

  8. Vichy Dercos Анти Пърхот DS 390ml
    Шампоани

    Vichy Dercos Анти Пърхот DS 390ml

    Лечение: Пърхот / Суха кожа на главата, Тип коса: Суха

    12,70 € 32,56 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  9. Vichy Dercos Анти Пърхот DS 390ml
    Шампоани

    Vichy Dercos Анти Пърхот DS 390ml

    Лечение: Пърхот / Чувствителен скалп, Тип коса: Всеки тип

    14,79 € 37,92 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  10. Vichy Dercos Анти Пърхот DS 390ml
    Шампоани

    Vichy Dercos Анти Пърхот DS 390ml

    Лечение: Пърхот / Сърбеж, Тип коса: Суха

    12,47 € 31,97 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  11. Vichy Dercos Psolution 200 мл
    Шампоани

    Vichy Dercos Psolution 200 мл

    Лечение: Сърбеж

    12,20 € 61 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  12. Vichy Dercos Energy+ 90 мл
    Шампоани

    Vichy Dercos Energy+ 90 мл

    Лечение: Косопад

    38,52 € 428 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  13. Frezyderm Atoprel Foamy 250мл
    Шампоани

    Frezyderm Atoprel Foamy 250мл

    Лечение: Чувствителен скалп / Суха кожа на главата

    9,18 € 36,72 €/л

    0

  14. La Roche Posay Kerium 200 мл
    Шампоани

    La Roche Posay Kerium 200 мл

    Лечение: Пърхот / Сърбеж, Тип коса: Тънка

    10,85 € 54,25 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  15. Vichy Dercos Energy+ 200 мл
    Шампоани

    Vichy Dercos Energy+ 200 мл

    Лечение: Косопад, Тип коса: Всеки тип

    8,85 € 44,25 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  16. Ducray Kelual DS 100мл
    Шампоани

    Ducray Kelual DS 100мл

    Себореен дерматит, Тип коса: Всеки тип

    10,89 € 108,9 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  17. Ducray Kelual DS 100мл
    Шампоани

    Ducray Kelual DS 100мл

    Себореен дерматит, Тип коса: Всеки тип

    11,32 € 113,2 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.Ad

    0

  18. Vichy Dercos Neogenic 200 мл
    Шампоани

    Vichy Dercos Neogenic 200 мл

    Лечение: Косопад, Тип коса: Тънка

    11,01 € 55,05 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  19. Vichy Dercos Енергизиращ 400мл
    Шампоани

    Vichy Dercos Енергизиращ 400мл

    Лечение: Косопад, Тип коса: Всеки тип

    14,00 € 35 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.Ad

    0

  20. Sebamed Анти-Пърхот 200ml
    Шампоани

    Sebamed Анти-Пърхот 200ml

    Лечение: Пърхот / Сърбеж, Тип коса: Мазна

    10,00 € 50 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  21. Frezyderm Hair Force Women 200 мл
    Шампоани

    Frezyderm Hair Force Women 200 мл

    Лечение: Косопад, Тип коса: Всеки тип

    10,60 € 53 €/л
    Ad

    0

  22. Frezyderm Every Day 200 мл
    Шампоани

    Frezyderm Every Day 200 мл

    Тип коса: Крехка

    7,83 € 39,15 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  23. Vichy Dercos Против Пърхот Ds Refill 390ml
    Шампоани

    Vichy Dercos Против Пърхот Ds Refill 390ml

    Лечение: Пърхот / Суха кожа на главата, Тип коса: Суха

    12,49 € 32,03 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.Ad

    0

  24. Vichy Dercos Oil Control 200 мл
    Шампоани

    Vichy Dercos Oil Control 200 мл

    Лечение: Пърхот, Тип коса: Мазна

    8,31 € 41,55 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  25. Vichy Dercos Анти Пърхот За Чувствителен Скалп 200мл
    Шампоани

    Vichy Dercos Анти Пърхот За Чувствителен Скалп 200мл

    Лечение: Пърхот / Чувствителен скалп, Тип коса: Всеки тип

    8,98 € 44,9 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  26. Vichy Dercos Collagen Filler Дълбоко Възстановяващ Шампоан Против Начупване На Коса 17 Мл Обем 400

    0

  27. La Roche Posay Kerium Doux Extreme 400мл
    Шампоани

    La Roche Posay Kerium Doux Extreme 400мл

    Лечение: Пърхот / Чувствителен скалп, Тип коса: Нормална

    10,44 € 26,1 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  28. Froika Анти-Хеър Лос Пептид 200мл
    Шампоани

    Froika Анти-Хеър Лос Пептид 200мл

    Лечение: Косопад, Тип коса: Крехка

    11,34 € 56,7 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  29. Ducray Kelual DS Интензивен 100ml
    Шампоани

    Ducray Kelual DS Интензивен 100ml

    Лечение: Пърхот / Сърбеж

    9,08 € 90,8 €/л

    0

  30. Vichy Dercos Анти Пърхот DS 200 мл
    Шампоани

    Vichy Dercos Анти Пърхот DS 200 мл

    Лечение: Пърхот / Суха кожа на главата, Тип коса: Суха

    8,34 € 41,7 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  31. Vichy Dercos Mineral Soft 400мл
    Шампоани

    Vichy Dercos Mineral Soft 400мл

    Лечение: Чувствителен скалп, Тип коса: Всеки тип

    10,77 € 26,93 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  32. Vichy Dercos Ultra Soothing 200 мл
    Шампоани

    Vichy Dercos Ultra Soothing 200 мл

    Лечение: Чувствителен скалп / Сърбеж, Тип коса: Мазна

    8,15 € 40,75 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  33. Vichy Dercos Анти Пърхот DS 200 мл
    Шампоани

    Vichy Dercos Анти Пърхот DS 200 мл

    Себореен дерматит, Тип коса: Мазна

    9,56 € 47,8 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.Ad

    0

  34. Vichy Dercos Densi Solutions Уплътняващ 250ml
    Шампоани

    Vichy Dercos Densi Solutions Уплътняващ 250ml

    Лечение: Косопад, Тип коса: Крехка

    9,58 € 38,32 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  35. Sebamed Против Косопад 200ml
    Шампоани

    Sebamed Против Косопад 200ml

    Лечение: Косопад, Тип коса: Всеки тип

    11,54 € 57,7 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.Ad

    0

  36. Vichy Dercos Collagen Filler Дълбоко Възстановяващ Шампоан Против Начупване на Коса 17 Обем Мл 200

    0

  37. Ducray Anaphase 400 мл
    Шампоани

    Ducray Anaphase 400 мл

    Лечение: Косопад

    13,08 € 32,7 €/л
    Ad

    0

  38. Target Pharma Hydrovit Biotrin 150 мл
    Шампоани

    Target Pharma Hydrovit Biotrin 150 мл

    Лечение: Косопад / Сърбеж, Тип коса: Всеки тип

    11,49 € 76,6 €/л
    ДоставкаДнес

    0

  39. Vichy Dercos Анти-Пърхот K 250мл
    Шампоани

    Vichy Dercos Анти-Пърхот K 250мл

    Лечение: Пърхот / Чувствителен скалп, Тип коса: Мазна

    11,97 € 47,88 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.Ad

    0

  40. Ducray Sensinol 400мл
    Шампоани

    Ducray Sensinol 400мл

    Лечение: Чувствителен скалп / Сърбеж, Тип коса: Всеки тип

    12,28 € 30,7 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  41. Ducray Промо Kelual Ds Интензивен Противопърхотен Шампоан 100мл и Elution Нежен Балансиращ Шампоан 100мл

    0

  42. Synchroline Closebax Sd 250мл
    Шампоани

    Synchroline Closebax Sd 250мл

    Себореен дерматит, Тип коса: Суха

    13,93 € 55,72 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  43. Ducray Extra Gentle 400 мл
    Шампоани

    Ducray Extra Gentle 400 мл

    Тип коса: Крехка

    10,17 € 25,43 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  44. Vichy Dercos Енергизиращ 400мл
    Шампоани

    Vichy Dercos Енергизиращ 400мл

    Лечение: Косопад, Тип коса: Всеки тип

    13,08 € 32,7 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  45. Vichy Dercos Energy+ 200 мл
    Шампоани

    Vichy Dercos Energy+ 200 мл

    Лечение: Косопад, Тип коса: Всеки тип

    9,31 € 46,55 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  46. Target Pharma Biotrin DS 150мл
    Шампоани

    Target Pharma Biotrin DS 150мл

    Себореен дерматит, Тип коса: Мазна

    11,49 € 76,6 €/л
    ДоставкаДнес

    0

  47. Ducray Anaphase+ 400мл
    Шампоани

    Ducray Anaphase+ 400мл

    Лечение: Косопад, Тип коса: Крехка

    11,40 € 28,5 €/л

    0

  48. Vichy Dercos Oil Control 200 мл

    0

  49. Frezyderm Антидандруф 200мл
    Шампоани

    Frezyderm Антидандруф 200мл

    Лечение: Пърхот / Сърбеж, Тип коса: Мазна

    10,90 € 54,5 €/л
    ДоставкаДнес

    0

  50. Frezyderm Hair Force Men 200 мл
    Шампоани

    Frezyderm Hair Force Men 200 мл

    Лечение: Косопад, Тип коса: Всеки тип

    9,79 € 48,95 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  51. Froika Анти-Хеър Лос Пептид 400мл
    Шампоани

    Froika Анти-Хеър Лос Пептид 400мл

    Лечение: Косопад, Тип коса: Тънка

    13,85 € 34,63 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  52. Vichy Dercos Energy+ Refill 400 мл
    Шампоани

    Vichy Dercos Energy+ Refill 400 мл

    Лечение: Косопад, Тип коса: Всеки тип

    11,92 € 29,8 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  53. Ducray Kelual DS 100мл
    Шампоани

    Ducray Kelual DS 100мл

    Себореен дерматит, Тип коса: Всеки тип

    9,93 € 99,3 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  54. Vichy Dercos Енергизиращ 400мл
    Шампоани

    Vichy Dercos Енергизиращ 400мл

    Лечение: Косопад, Тип коса: Всеки тип

    12,50 € 31,25 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  55. Frezyderm Hair Force Women 200 мл
    Шампоани

    Frezyderm Hair Force Women 200 мл

    Лечение: Косопад, Тип коса: Всеки тип

    9,65 € 48,25 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  56. Vichy Dercos Против Пърхот Ds Refill 390ml
    Шампоани

    Vichy Dercos Против Пърхот Ds Refill 390ml

    Лечение: Пърхот / Суха кожа на главата, Тип коса: Суха

    11,92 € 30,56 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  57. Vichy Dercos Анти Пърхот DS 200 мл
    Шампоани

    Vichy Dercos Анти Пърхот DS 200 мл

    Себореен дерматит, Тип коса: Мазна

    8,98 € 44,9 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  58. Sebamed Против Косопад 200ml
    Шампоани

    Sebamed Против Косопад 200ml

    Лечение: Косопад, Тип коса: Всеки тип

    9,76 € 48,8 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  59. Ducray Anaphase 400 мл
    Шампоани

    Ducray Anaphase 400 мл

    Лечение: Косопад

    12,12 € 30,3 €/л

    0

  60. Vichy Dercos Анти-Пърхот K 250мл
    Шампоани

    Vichy Dercos Анти-Пърхот K 250мл

    Лечение: Пърхот / Чувствителен скалп, Тип коса: Мазна

    10,85 € 43,4 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0