1. Κτήμα ΑΛΦΑ Χελώνες Λευκό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Κτήμα ΑΛΦΑ Χελώνες Λευκό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Ποικιλία: Μαλαγουζιά

    13,35 € 17,8 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  2. Κορυφαίο Χρηστών
    Κτήμα ΑΛΦΑ Ερυθρό Ξηρό 750ml
    Κορυφαίο Χρηστών

    Κτήμα ΑΛΦΑ Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Merlot / Syrah / Ξινόμαυρο

    19,99 € 26,65 €/lt

    0

  3. Κτήμα ΑΛΦΑ Σκαντζόχοιρος Ροζέ Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Κτήμα ΑΛΦΑ Σκαντζόχοιρος Ροζέ Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Ποικιλία: Ξινόμαυρο

    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  4. Κτήμα ΑΛΦΑ Ωμέγα Λευκό Γλυκό Αμυνταίου 500ml

    Κτήμα ΑΛΦΑ Ωμέγα Λευκό Γλυκό Αμυνταίου 500ml

    Ποικιλία: Gewürztraminer / Μαλαγουζιά

    22,58 € 45,16 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  5. Κτήμα ΑΛΦΑ Λευκό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Κτήμα ΑΛΦΑ Λευκό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Ποικιλία: Sauvignon Blanc

    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  6. Κτήμα ΑΛΦΑ Alpha One Ερυθρό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    0

  7. Κτήμα ΑΛΦΑ Reserve Ερυθρό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Κτήμα ΑΛΦΑ Reserve Ερυθρό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Ποικιλία: Ξινόμαυρο

    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  8. Κτήμα ΑΛΦΑ Ερυθρό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Κτήμα ΑΛΦΑ Ερυθρό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Ποικιλία: Tannat

    19,91 € - 25,10 € από 26,55 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  9. Κτήμα ΑΛΦΑ Alpha Estate Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Κτήμα ΑΛΦΑ Alpha Estate Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Syrah

    121,00 € 161,33 €/lt
    ΠαράδοσηΑύριο

    0

  10. Κτήμα ΑΛΦΑ Λατύπες Λευκό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Κτήμα ΑΛΦΑ Λατύπες Λευκό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Ποικιλία: Μαλαγουζιά

    21,50 € 28,67 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  11. Κτήμα ΑΛΦΑ Λατύπες Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα ΑΛΦΑ Λατύπες Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Μαλαγουζιά

    21,48 € - 21,49 € από 28,64 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  12. Κτήμα ΑΛΦΑ Στροφή Ερυθρό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Κτήμα ΑΛΦΑ Στροφή Ερυθρό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Ποικιλία: Pinot Noir

    21,69 € 28,92 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  13. Κτήμα ΑΛΦΑ Ροζέ Ξηρό Αμυνταίου Αφρώδες 750ml

    0

  14. Κτήμα ΑΛΦΑ 2020 Ερυθρό Γλυκό 750ml

    0

  15. Κτήμα ΑΛΦΑ Λευκό Ξηρό Αμυνταίου

    0

  16. Κτήμα ΑΛΦΑ Ροζέ Ξηρό 750ml

    Κτήμα ΑΛΦΑ Ροζέ Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Ξινόμαυρο

    18,60 € - 20,95 € από 24,8 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  17. Κτήμα ΑΛΦΑ Fumé Λευκό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Κτήμα ΑΛΦΑ Fumé Λευκό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Ποικιλία: Sauvignon Blanc

    21,20 € 28,27 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  18. Κτήμα ΑΛΦΑ Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα ΑΛΦΑ Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Sauvignon Blanc

    18,47 € - 19,17 € από 24,63 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  19. Κτήμα ΑΛΦΑ Χελώνες Ερυθρό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Κτήμα ΑΛΦΑ Χελώνες Ερυθρό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Ποικιλία: Syrah

    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  20. Κτήμα ΑΛΦΑ Fume Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα ΑΛΦΑ Fume Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Sauvignon Blanc

    22,90 € 30,53 €/lt

    0

  21. Κτήμα ΑΛΦΑ Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα ΑΛΦΑ Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Μαλαγουζιά

    15,50 € 20,67 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  22. Κτήμα ΑΛΦΑ Λευκό Ξηρό

    Κτήμα ΑΛΦΑ Λευκό Ξηρό

    Ποικιλία: Chardonnay

    Φιάλη: 750-1500 ml
    22,46 € - 87,12 € από 29,95 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  23. Κτήμα ΑΛΦΑ Ερυθρό Ξηρό Αμυνταίου 1500ml

    Κτήμα ΑΛΦΑ Ερυθρό Ξηρό Αμυνταίου 1500ml

    Ποικιλία: Merlot / Syrah / Ξινόμαυρο

    65,02 € 43,35 €/lt
    Ad

    0

  24. Κτήμα ΑΛΦΑ 2020 Ερυθρό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Κτήμα ΑΛΦΑ 2020 Ερυθρό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Ποικιλία: Merlot / Syrah / Ξινόμαυρο

    23,89 € 31,85 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  25. Κτήμα ΑΛΦΑ Λευκό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Κτήμα ΑΛΦΑ Λευκό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Ποικιλία: Chardonnay

    20,94 € 27,92 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  26. Κτήμα ΑΛΦΑ Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Κτήμα ΑΛΦΑ Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Merlot / Syrah

    33,00 € 44 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  27. Κτήμα ΑΛΦΑ Ερυθρό Ξηρό

    Κτήμα ΑΛΦΑ Ερυθρό Ξηρό

    Ποικιλία: Ξινόμαυρο

    Φιάλη: 750-1500 ml
    18,30 € - 42,40 € από 24,4 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  28. Κτήμα ΑΛΦΑ Tannat Ερυθρό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    0

  29. Κτήμα ΑΛΦΑ Axia Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Κτήμα ΑΛΦΑ Axia Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Syrah / Ξινόμαυρο

    15,33 € 20,44 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  30. Κτήμα ΑΛΦΑ Ωμέγα Λευκό Ξηρό 500ml

    Κτήμα ΑΛΦΑ Ωμέγα Λευκό Ξηρό 500ml

    26,00 € 52 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  31. Κτήμα ΑΛΦΑ Ερυθρό Ξηρό 750ml

    0

  32. Κτήμα ΑΛΦΑ Ερυθρό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Κτήμα ΑΛΦΑ Ερυθρό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Ποικιλία: Ξινόμαυρο / Montepulciano

    75,02 € 100,03 €/lt
    ΠαράδοσηΑύριο

    0

  33. Κτήμα ΑΛΦΑ One Ερυθρό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Κτήμα ΑΛΦΑ One Ερυθρό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Ποικιλία: Merlot / Tannat

    79,81 € 106,41 €/lt
    ΠαράδοσηΑύριοAd

    0

  34. Κτήμα ΑΛΦΑ One Ερυθρό Ξηρό Αμυνταίου 1500ml

    Κτήμα ΑΛΦΑ One Ερυθρό Ξηρό Αμυνταίου 1500ml

    Ποικιλία: Cabernet Sauvignon / Merlot / Ξινόμαυρο

    195,00 € 130 €/lt
    Δωρεάν παράδοσηΑύριο

    0

  35. Κτήμα ΑΛΦΑ Σκαντζόχοιρος Ερυθρό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Κτήμα ΑΛΦΑ Σκαντζόχοιρος Ερυθρό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Ποικιλία: Ξινόμαυρο

    15,50 € 20,67 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  36. Κτήμα ΑΛΦΑ Ροζέ Ξηρό

    Κτήμα ΑΛΦΑ Ροζέ Ξηρό

    Φιάλη: 750-3000 ml
    21,50 € - 202,88 € από 28,67 €/lt
    Δωρεάν παράδοσηΑύριο

    0

  37. Κτήμα ΑΛΦΑ Λευκό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    0

  38. Κτήμα ΑΛΦΑ Λευκό Ξηρό 1500ml

    0

  39. Κτήμα ΑΛΦΑ Ερυθρό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Κτήμα ΑΛΦΑ Ερυθρό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Ποικιλία: Pinot Noir

    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  40. Κτήμα ΑΛΦΑ Ερυθρό Ξηρό 750ml

    0

  41. Κτήμα ΑΛΦΑ Ερυθρό Ξηρό 750ml

    0

  42. Κτημα Αλφα Ερυθρος Smx 750ml

    Κτημα Αλφα Ερυθρος Smx 750ml

    27,50 € 36,67 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  43. Κτήμα ΑΛΦΑ Λευκό Γλυκό 1500ml

    Κτήμα ΑΛΦΑ Λευκό Γλυκό 1500ml

    Ποικιλία: Sauvignon Blanc

    43,00 € 28,67 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  44. Κτήμα ΑΛΦΑ Χελώνες Λευκό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Κτήμα ΑΛΦΑ Χελώνες Λευκό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Ποικιλία: Μαλαγουζιά

    11,66 € 15,55 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  45. Κτήμα ΑΛΦΑ Syrah Ερυθρό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Κτήμα ΑΛΦΑ Syrah Ερυθρό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Ποικιλία: Syrah / Ξινόμαυρο / Merlot

    23,80 € 31,73 €/lt

    0

  46. Κτήμα ΑΛΦΑ Ροζέ Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    0

  47. Κτήμα ΑΛΦΑ Σκαντζόχοιρος Ροζέ Ξηρό Αμυνταίου

    0

  48. Κτήμα ΑΛΦΑ Ερυθρό Γλυκό 750ml

    0

  49. Κτήμα ΑΛΦΑ Magnum Ερυθρό Ξηρό 1500ml

    0

  50. Κτήμα ΑΛΦΑ Ερυθρό Γλυκό 750ml

    Κτήμα ΑΛΦΑ Ερυθρό Γλυκό 750ml

    Ποικιλία: Syrah / Λημνιό

    18,50 € 24,67 €/lt

    0

  51. Κτήμα ΑΛΦΑ Λευκό Ξηρό Αμυνταίου

    Κτήμα ΑΛΦΑ Λευκό Ξηρό Αμυνταίου

    Ποικιλία: Sauvignon Blanc

    Φιάλη: 750-1500 ml
    17,14 € - 43,80 € από 22,85 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  52. Κτήμα ΑΛΦΑ Reserve Ερυθρό Ξηρό Αμυνταίου

    0

  53. Κτήμα ΑΛΦΑ Fumé Λευκό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Κτήμα ΑΛΦΑ Fumé Λευκό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Ποικιλία: Sauvignon Blanc

    18,71 € 24,95 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  54. Κτήμα ΑΛΦΑ Χελωνες Ερυθρό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Κτήμα ΑΛΦΑ Χελωνες Ερυθρό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Ποικιλία: Syrah

    14,19 € - 17,90 € από 18,92 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  55. Κτήμα ΑΛΦΑ Ερυθρό Ξηρό Αμυνταίου 1500ml

    Κτήμα ΑΛΦΑ Ερυθρό Ξηρό Αμυνταίου 1500ml

    Ποικιλία: Merlot / Syrah / Ξινόμαυρο

    65,02 € 43,35 €/lt

    0

  56. Κτήμα ΑΛΦΑ One Ερυθρό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Κτήμα ΑΛΦΑ One Ερυθρό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Ποικιλία: Merlot / Tannat

    73,84 € 98,45 €/lt
    ΠαράδοσηΑύριο

    0

  57. Κτήμα ΑΛΦΑ Σκαντζόχοιρος Ερυθρό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    0

  58. Κτήμα ΑΛΦΑ Λευκό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Κτήμα ΑΛΦΑ Λευκό Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Ποικιλία: Ασύρτικο

    19,84 € - 24,00 € από 26,45 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  59. Κτήμα ΑΛΦΑ Ερυθρό Ξηρό Αμυνταίου

    Κτήμα ΑΛΦΑ Ερυθρό Ξηρό Αμυνταίου

    Ποικιλία: Pinot Noir

    Φιάλη: 750-1500 ml
    20,82 € - 59,80 € από 27,76 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  60. Κτήμα ΑΛΦΑ Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα ΑΛΦΑ Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Μαλαγουζιά

    12,90 € 17,2 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  61. Gaia Wines

    Ad

    Ξεχωριστές επιλογές

    για απολαυστικές εμπειρίες

    Ανακάλυψε εδώΑνακάλυψε εδώ