1. Ktima ALPHA Țestoase Alb Sec Amyntaio 750ml

    Ktima ALPHA Țestoase Alb Sec Amyntaio 750ml

    Soi: Malagouzia

    13,35 € 17,8 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  2. Cel mai bine evaluat de utilizatori
    Ktima ALFA Roșu Sec 750ml
    Cel mai bine evaluat de utilizatori

    Ktima ALFA Roșu Sec 750ml

    Soi: Merlot / Syrah / Xinomavro

    19,99 € 26,65 €/lt

    0

    Este un vin uimitor cu un mare potențial de învechire.
    5

    14 membri au considerat această recenzie utilă

    ton12

    ton12

  3. Ktima ALFA Skanzhohiros Rose Sec Amyntaio 750ml

    Ktima ALFA Skanzhohiros Rose Sec Amyntaio 750ml

    Soi: Xinomavro

    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  4. Ktima ALFA Omega Alb Dulce Amyntaio 500ml

    Ktima ALFA Omega Alb Dulce Amyntaio 500ml

    Soi: Gewürztraminer / Malagouzia

    22,58 € 45,16 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  5. Ktima ALFA Alb Sec Amyntaio 750ml

    Ktima ALFA Alb Sec Amyntaio 750ml

    Soi: Sauvignon Blanc

    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  6. Crama ALFA Alpha One Vin Roșu Sec Amyntaio 750ml

    0

  7. Domeniul ALFA Reserve Vin Roșu Sec Din Amyntaio 750ml

    Domeniul ALFA Reserve Vin Roșu Sec Din Amyntaio 750ml

    Soi: Xinomavro

    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  8. Ktima ALFA

    Ktima ALFA

    Soi: Tannat

    19,91 € - 25,10 € de la 26,55 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  9. Kțema ALFA Alpha Estate Vin Roșu Șampon uscat 750ml

    0

  10. Ktima ALFA Alb Sec Amyntaio 750ml

    Ktima ALFA Alb Sec Amyntaio 750ml

    Soi: Malagouzia

    21,50 € 28,67 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  11. Ktima ALFA Λατύπες

    Ktima ALFA Λατύπες

    Soi: Malagouzia

    21,48 € - 21,49 € de la 28,64 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  12. Ktima ALFA Strofă Vin Roșu Sec Amyntaio 750ml

    Ktima ALFA Strofă Vin Roșu Sec Amyntaio 750ml

    Soi: Pinot Noir

    21,69 € 28,92 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  13. Ktima ALFA Rosé Șampon Uscat Amyntaio Spumant 750ml

    0

  14. Culașul Alfa 2020 Roșu Dulce 750ml

    0

  15. Ktima ALFA

    0

  16. Ktima ALFA

    Ktima ALFA

    Soi: Xinomavro

    18,60 € - 20,95 € de la 24,8 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  17. Ktima ALFA Fumé Alb Sec Amyntaio 750ml

    Ktima ALFA Fumé Alb Sec Amyntaio 750ml

    Soi: Sauvignon Blanc

    21,20 € 28,27 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  18. Ktima ALFA

    Ktima ALFA

    Soi: Sauvignon Blanc

    Sticlă: 750-1500 ml
    18,47 € - 19,17 € de la 24,63 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  19. Ktima ALFA Țestoase Roșu Sec Amyntaio 750ml

    Ktima ALFA Țestoase Roșu Sec Amyntaio 750ml

    Soi: Syrah

    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  20. Ktima ALFA Fume Alb Șampon Uscat 750ml

    Ktima ALFA Fume Alb Șampon Uscat 750ml

    Soi: Sauvignon Blanc

    22,90 € 30,53 €/lt

    0

  21. Kτήμα ΑΛΦΑ Vin Alb Șampon Uscat 750ml

    Kτήμα ΑΛΦΑ Vin Alb Șampon Uscat 750ml

    Soi: Malagouzia

    15,50 € 20,67 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  22. Ktima ALFA

    Ktima ALFA

    Soi: Chardonnay

    Sticlă: 750-1500 ml
    22,46 € - 87,12 € de la 29,95 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  23. Crama Alpha Roșu șampon uscat Amyntaio 1500ml

    Crama Alpha Roșu șampon uscat Amyntaio 1500ml

    Soi: Merlot / Syrah / Xinomavro

    65,02 € 43,35 €/lt
    Ad

    0

  24. Ktema ALFA 2020 Vin Roșu Șampon Uscat Amyntaio 750ml

    Ktema ALFA 2020 Vin Roșu Șampon Uscat Amyntaio 750ml

    Soi: Merlot / Syrah / Xinomavro

    23,89 € 31,85 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  25. Crama ALFA Vin Alb Șampon Uscat Amyntaio 750ml

    Crama ALFA Vin Alb Șampon Uscat Amyntaio 750ml

    Soi: Chardonnay

    20,94 € 27,92 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  26. Ktima ALFA Roșu Sec 750ml

    Ktima ALFA Roșu Sec 750ml

    Soi: Merlot / Syrah

    33,00 € 44 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  27. Ktima ALFA

    Ktima ALFA

    Soi: Xinomavro

    Sticlă: 750-1500 ml
    18,30 € - 42,40 € de la 24,4 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  28. Ktima ALFA Tannat Vin Roșu Sec Amyntaio 750ml

    0

  29. Ktima ALFA Axia Vin Roșu Sec 750ml

    Ktima ALFA Axia Vin Roșu Sec 750ml

    Soi: Syrah / Xinomavro

    15,33 € 20,44 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  30. Ktima ALFA Omega Vin Alb Sec 500ml

    Ktima ALFA Omega Vin Alb Sec 500ml

    26,00 € 52 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  31. Ktima ALFA Roșu Sec 750ml

    0

  32. Ktima ALFA Roșu Sec Amyntaio 750ml

    Ktima ALFA Roșu Sec Amyntaio 750ml

    Soi: Xinomavro / Montepulciano

    75,02 € 100,03 €/lt
    LivrareMâine

    0

  33. Vinul Ktima Alfa One Roșu Șampon uscat Amyntaio 750ml

    Vinul Ktima Alfa One Roșu Șampon uscat Amyntaio 750ml

    Soi: Merlot / Tannat

    79,81 € 106,41 €/lt
    LivrareMâineAd

    0

  34. Ktima ALFA One Vin Roșu Sec Amyntaio 1500ml

    Ktima ALFA One Vin Roșu Sec Amyntaio 1500ml

    Soi: Cabernet Sauvignon / Merlot / Xinomavro

    195,00 € 130 €/lt
    Gratuită livrareMâine

    0

  35. Crama ALFA Scanzihoiros Vin Roșu Sec Amyntaio 750ml

    Crama ALFA Scanzihoiros Vin Roșu Sec Amyntaio 750ml

    Soi: Xinomavro

    15,50 € 20,67 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  36. Ktima ALFA

    Ktima ALFA

    Sticlă: 750-3000 ml
    21,50 € - 202,88 € de la 28,67 €/lt
    Gratuită livrareMâine

    0

  37. Crama ALFA Vin Alb Sec Amyntaio 750ml

    0

  38. Κτήμα ΑΛΦΑ Vin Alb Sec 1500ml

    0

  39. Ktema ALFA Vin Roșu Șampon Uscat Amyntaio 750ml

    Ktema ALFA Vin Roșu Șampon Uscat Amyntaio 750ml

    Soi: Pinot Noir

    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  40. Ktima ALFA

    Ktima ALFA

    Soi: Tannat

    25,00 € - 25,50 € de la 33,33 €/lt

    0

  41. Ktima ALFA Roșu Sec 750ml

    0

  42. Ktima ALFA Vin Roșu Smx 750ml

    Ktima ALFA Vin Roșu Smx 750ml

    27,50 € 36,67 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  43. Kțama Alpha Vin Alb Dulce 1500ml

    Kțama Alpha Vin Alb Dulce 1500ml

    Soi: Sauvignon Blanc

    43,00 € 28,67 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  44. Ktima ALPHA Țestoase Alb Sec Amyntaio 750ml

    Ktima ALPHA Țestoase Alb Sec Amyntaio 750ml

    Soi: Malagouzia

    11,66 € 15,55 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  45. Ktima ALFA Syrah Roșu Sec Amyntaio 750ml

    Ktima ALFA Syrah Roșu Sec Amyntaio 750ml

    Soi: Syrah / Xinomavro / Merlot

    23,80 € 31,73 €/lt

    0

  46. Άλφα Ρozé Tip Aμύνταιο 750ml

    0

  47. Ktima ALFA Σκαντζόχοιρος

    0

  48. Ktima ALFA Vin Roșu Dulce 750ml

    0

  49. Ktima ALFA Magnum Roșu Șampon Uscat 1500ml

    0

  50. Ktıma ALFA Roșu Dulce 750ml

    Ktıma ALFA Roșu Dulce 750ml

    Soi: Syrah / Limnio

    18,50 € 24,67 €/lt

    0

  51. Ktima ALFA

    Ktima ALFA

    Soi: Sauvignon Blanc

    Sticlă: 750-1500 ml
    17,14 € - 43,80 € de la 22,85 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  52. Ktima ALFA  Reserve

    0

  53. Ktima ALFA Fumé Alb Sec Amyntaio 750ml

    Ktima ALFA Fumé Alb Sec Amyntaio 750ml

    Soi: Sauvignon Blanc

    18,71 € 24,95 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  54. Ktima ALFA Χελωνες

    Ktima ALFA Χελωνες

    Soi: Syrah

    Sticlă: 750-1500 ml
    14,19 € - 17,90 € de la 18,92 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  55. Crama Alpha Roșu șampon uscat Amyntaio 1500ml

    Crama Alpha Roșu șampon uscat Amyntaio 1500ml

    Soi: Merlot / Syrah / Xinomavro

    65,02 € 43,35 €/lt

    0

  56. Vinul Ktima Alfa One Roșu Șampon uscat Amyntaio 750ml

    Vinul Ktima Alfa One Roșu Șampon uscat Amyntaio 750ml

    Soi: Merlot / Tannat

    73,84 € 98,45 €/lt
    LivrareMâine

    0

  57. Crama ALFA Scanzihoiros Vin Roșu Sec Amyntaio 750ml

    0

  58. Ktima ALFA

    Ktima ALFA

    Soi: Assyrtiko

    19,84 € - 24,00 € de la 26,45 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  59. Ktima ALFA

    Ktima ALFA

    Soi: Pinot Noir

    Sticlă: 750-1500 ml
    20,82 € - 59,80 € de la 27,76 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  60. Kτήμα ΑΛΦΑ Vin Alb Șampon Uscat 750ml

    Kτήμα ΑΛΦΑ Vin Alb Șampon Uscat 750ml

    Soi: Malagouzia

    12,90 € 17,2 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  61. Gaia Wines

    Ad

    Ξεχωριστές επιλογές

    για απολαυστικές εμπειρίες

    Descoperă aiciDescoperă aici